|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sterilizator
9.12.2009 16:55:54   
Anoniman
cure koliko košta sterilizator za dude? i koliko stane duda u njega? 2  bočice stanu? koliko traje postupak? thanks drage
  Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
9.12.2009 16:57:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sterilizator
9.12.2009 16:58:45   
ket
moj je chicov i stanu 4 bočice kompletne.....a ja steriliziram i zdjelice...i one stanu u kombinaciji s jednom bočicom....dobila sam ga tako da ne znam...

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sterilizator
9.12.2009 17:04:27   
ket
user posted image ovakav je parni

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sterilizator
9.12.2009 17:07:19   
ket
user posted image a imaš ovaj za 6-8 bočica i košta 302 kn....


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sterilizator
9.12.2009 17:12:34   
lee
ovakav ja imam i kostao je oko 300kn...jako je praktičan 2 min u mikrovalnoj i sve je sterilizirano.
neče slika da se ubaci. od aventa je.



< Poruku je uredio lee -- 9.12.2009 17:14:19 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sterilizator
9.12.2009 17:23:40   
ejmama
Ja ga nemam, prokuham sve u padeli. Imaš kupiti i tablete za steriliziranje. Po meni je to bacanje novaca.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sterilizator
9.12.2009 17:26:18   
ninolina
Ja ga nemam, prokuham sve u padeli. Imaš kupiti i tablete za steriliziranje. Po meni je to bacanje novaca.

potpisujem


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sterilizator
9.12.2009 21:13:03   
evanda
IZVORNA PORUKA: ejmama

Ja ga nemam, prokuham sve u padeli. Imaš kupiti i tablete za steriliziranje. Po meni je to bacanje novaca.


isto

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sterilizator
10.12.2009 8:25:34   
e_l_p_i
IZVORNA PORUKA: dinka.antunovic

cure koliko košta sterilizator za dude? i koliko stane duda u njega? 2  bočice stanu? koliko traje postupak? thanks drage


Imaš više vrsta tih sterilizatora kao i naravno više vrsta cijena user posted image Mi uopće nismo planirali kupiti sterilizator i padela nam je bila sasvim dovoljna, ali desilo se da je sterilizator od šogorice još u dobrom stanju pa nam ga je posudila. U svakom slučaju, da ga nismo dobili - ne bi ga ni kupovali. Inače, sterlizator je parni od Aventa - u njega stane 6 bočica i sam proces sterilizacije traje 8 minuta s time da ako slučajno zaboraviš da si pokrenula proces sterlizacije jer ti recimo bebica plače, on ima automatsko isključivanje. Mislim da je taj sterilizator koštao negdje oko 700 kn, ali nisam baš sigurna jer poklonjenom konju se ne gleda u zube user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!