|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Boja očiju
9.12.2009 12:11:53   
ejmama
Zanima me dali su vaše bebe promjenile boju očiju od one kad su se tek rodile?
Mojoj starijoj su oči brzo potamnile, mlađoj su zelene i sad ima sokoro 5mj pa neznam dali će joj takve ostati ili će potamniti? Kakva su vaša iskustva?


_____________________________

H 07 E 09
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:13:25   
anaxx
ejmama, pozdrav

moj mali je imao plave i takve su mu ostale jer drugo ni ne može imati - i mm i ja imamo plave!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:13:49   
daniela 31
Rodila se s plavo-sivima, dugo imala tamno plave,a sad s 10 mjeseci ima svijetlije plave nego prije. Uglavnom su se mijenjale nijanse.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:13:53   
mala pcelica
moja je imala sive kad se rodila i vrlo brzo su joj poplavile i sad su joj plave kao nebo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:18:47   
maja
Noa je imao tamno plave, brzo su još potamnile i  sad su smeđe da ne mogu biti jačeuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:28:30   
ejmama
pa da i starijoj su brzo potamnile, a ovoj su još svijetle, volila bi da joj budu zelene takve je imao moj pok.tata!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:40:10   
mirna
Rodio se s velikim tamnim smeđim okicama i takve su ostale.user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:54:42   
dominik
IZVORNA PORUKA: maja

Noa je imao tamno plave, brzo su još potamnile i  sad su smeđe da ne mogu biti jačeuser posted image


tako i domiu...dora se rodila isto sa tamnoplavim ocima a sad su joj sivo zeleneuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Boja očiju
9.12.2009 12:58:35   
Bebys
drage zene kazu svi da se do 2 mj. djetete boja ociju izmijeni i ostane kakva je iza 2 ili 3 mj. a sad nijansice to je manje vazno...to sam jako jako pratila jer je kod moje curice cudo moje obe bake na koju sam ja jednu skroz imaju plave oci a ja i mm smedje i moja curica ima plave oci na moju baku prekrasne i divne njezine oci a vec je 7 mj. i takve ce i ostati to mije poklon od boga jer sam baku tu jako voljela...user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Boja očiju
9.12.2009 13:01:26   
pako
Moj se Patrick rodio sa veeeelikim tamno smeđim okama i takve su mu i ostale, tamno, tamno smeđe.user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Boja očiju
9.12.2009 13:02:22   
lueman
moji svi imali tamnosmeđe oči i takve i ostaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Boja očiju
9.12.2009 16:27:26   
e_l_p_i
Imala je plavkaste okice kada se rodila, a i sada su joj još plavkaste, ali bacaju malo i na zelenkasto. Vidjet ćemo čiji će gen prevladat user posted image Najbitnije je da su okice zdrave.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
9.12.2009 16:56:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu e_l_p_i)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Boja očiju
10.12.2009 20:46:13   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: daniela 31

Rodila se s plavo-sivima, dugo imala tamno plave,a sad s 10 mjeseci ima svijetlije plave nego prije. Uglavnom su se mijenjale nijanse.


I kod moje Paule isto tako: plava sa nijansama.user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Boja očiju
10.12.2009 20:59:51   
bomboncic02
Rodili se krupnim plavim okama i takve su i ostale i kod jednog dečka i kod drugog..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Boja očiju
10.12.2009 21:55:22   
minnie
IZVORNA PORUKA: e_l_p_i

Imala je plavkaste okice kada se rodila, a i sada su joj još plavkaste, ali bacaju malo i na zelenkasto. Vidjet ćemo čiji će gen prevladat user posted image Najbitnije je da su okice zdrave.


potpisujem. obadvije kčeri ista stvar- plavo plavozelene. nakon četri godine ista stvar kod starije

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Boja očiju
11.12.2009 7:59:06   
curice
Anđela se rodila sa smeđim okicama i takve su i ostale,Klara je imala tamno plave i izašle su u neku mješavinu plave i sive,a Laura se rodila sa plavima koje su jako posvijetlile i ostale kao nebo plave

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Boja očiju
11.12.2009 8:13:49   
Zvonki
S kakvim su se rodile takve su i ostale. Vrlo mala razlika je bila.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Boja očiju
11.12.2009 10:26:12   
Anoniman
razlika je samo u nijansi, bile su tamnije sad su nebesko plave user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Boja očiju
11.12.2009 10:29:58   
gljiva
D se rodio sa smeđim i sad su takve samo malo drukčija nijansa,
a I sa plavim i još uvijek su plave kao i od mm.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!