|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:35:47   
ZVRK
ma probaj kao što ti cvrčak napisala.a ja sam se pridržavala onih doza na pakiranju.
nije bilo problema za mjeru koliko pojesti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
23.6.2009 9:38:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
23.6.2009 9:39:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:43:48   
ket
supić sad sam opet u komi...jadna beba...nikako da nam više krene a tko će sad dočekati 1 da zovem pedijatricu......user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:46:25   
ZVRK
probaj mu vježbati sa nogicama onako da ih guraš prema stomaku(kada je gol),daj piti čaja......

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:48:10   
ninolina
ket ako je stolica zelena djete ti je gladno, promjeni hranu a za kakanje evo moja kaka svakih 6 danauser posted image tako da ne brini kad se napune crijeva bude a za papanje uzmi nešto drugo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:54:10   
jelena j.
ja ne vjerujem da je gladno dijete ako mu dajes i nadohranu a pogotovo hip posto je on jako gust a beba je mala.I moja mala je imala zelenu stolicu a jela je bebi mil i sisala ali ako to prducka i mlati nogicama to su grcevi a ne glad jer dijete muci stomak pa ne moze kakati a ne od gladi

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 10:05:02   
ket
ma već su mi rekle cure tu da zeleno ne znači uvijek glad...ali možda bi mogla uzet taj aptamil pa vidjeti...možda bar grčeve ublaži i stolicu popraviuser posted image

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 10:05:09   
FIONA
http://www.roditeljportal.com/Clanak/zdravlje/stolica-kod-beba.htm

djete ti nije gladno ali pogledaj savjet ovdje kako dohranu...inače meni je pedica rekla da se zbog oksidacije (zraka u crijevima) stolica mjenja i može biti zelena...ako djete ne plače, ako napreduje na težini onda nije gladno....ako ne dobiva na kilaži i ima grčeve onda pređi na ohranu ali ne izabci svoje mlijeko...!!!




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 10:06:09   
FIONA
ali aptamil comfort ne obični!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 10:41:16   
dominik
za grceve i stolicu preporucam novalac protiv grceva, a ima i novalac IT za reguliranje stolice...malo je skuplji ali nama je bio super i kad smo mjenjali dobila proljev vratili se na novalac ali obicni i za dan-dva stolica ormalna i to 2 puta dnevno...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pomoć-nema stolicu
19.9.2009 8:50:26   
lajavuca
Pozdrav svima!! Moja curica je isto imala problema sa stolicom, po 8 dana ne bi kakila. Probala sam sve, ali ono sto se najbolje pokazalo djelotvornim jeste...sok cappy multivitamin.......kad ga ja popijem (pricam o mama koje doje) ona obavezno ima stolicu sutradan...
Inace, ako ni to ne uspije, dobro je u sterilnu spricu staviti 2 mililitra prokuhane, normalno ohladene vodice, te staviti bebici lagano u  guzu, stisnuti joj nogice, i pricekati par minuta...........Sretno!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pomoć-nema stolicu
9.10.2009 11:04:29   
daisyboo
IZVORNA PORUKA: ket

šta sve majčinstvo nosi......nisam ni pomislila da ću se u životu GOVNU veselit
  
I mi takodjer...kad se pokaki pravimo festu!!!!user posted image

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisani korisnik]
9.10.2009 17:20:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu daisyboo)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pomoć-nema stolicu
5.12.2009 12:16:14   
JOSIPA22
Ovako mi smo počeli dohranjivati sad već 4. dan sa aptamilom comfort..dajemo ga dva puta dnevno uz dojenje jer nam je dijete samo uz dojenje imalo zelene stolice a to su stolice gladi pa smo odlučili dati taj "comformil" jer je i imalo grčeve.samo uz dojenje je imalo redovite stolice kod svako prematanja..a sad već 36 sati nakon 4. dana kako smo uveli comformil nema stolice i muku muči sa time jer vidim da tiska a nikako da stisne.povremeno ima vjetrove.sad više neznam šta da učinim jer bi taj comformil trebao bit baš za uravnoteženje probave,protiv grčeva i protiv zatvora a dijete mi baš sad to sve ima..dali netko ima takva iskustva i dali je to prolazno ili da prekinem sa tim "comformilon"?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pomoć-nema stolicu
9.12.2009 0:10:49   
e_l_p_i
IZVORNA PORUKA: FIONA

http://www.roditeljportal.com/Clanak/zdravlje/stolica-kod-beba.htm

djete ti nije gladno ali pogledaj savjet ovdje kako dohranu...inače meni je pedica rekla da se zbog oksidacije (zraka u crijevima) stolica mjenja i može biti zelena...ako djete ne plače, ako napreduje na težini onda nije gladno....ako ne dobiva na kilaži i ima grčeve onda pređi na ohranu ali ne izabci svoje mlijeko...!!!






Ovo dobro kažeš. Ja bih još nadodala nešto što se tiče zelene stolice - ako je dijete na majčinom mlijeku, a majka recimo uzima tabletice željeza ili je recimo jela neko povrće što ga u sebi dosta sadrži (špinat, blitva, cukla, crveni radić....) - bebina stolica će sigurno biti zelena. Također, većina majki započinje sa nadohranom bez savjeta pedijatra kada vidi da je bebino govance zelenkaste boje. Ja sam izrazito protiv toga, ali što je tu je. Čak u neku ruku i razumijem te majke jer većina kaže kako su zelene stolice stolice gladi, ali nitko ne kaže kako bi ta zelena boja trebala izgledati tj. ima više nijansi zelene boje. Ja sam se isto prestrašila kada je moja malecka prvi put kakala zeleno (boja je bila maslinasto zelena), ali onda mi je moj pedijatar sve lijepo objasnio i sada sam to prenijela i vama. Istina, on se je puno bolje izrazio prilikom objašnjenja, a ja sam ipak običan laik i nadam se da ste me valjda skužile user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!