|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torta za 1. rođendan!?
11.6.2013 16:20:19   
ivana1112
Pozdrav, ima li tko kakvu dobru ideju za tortu za 1. rođendan djeteta koja će oduševiti sve uzvanike, i male i velike? Neki dobar recept? Da ste vi radili tortu i bili pohvaljeni? user posted image Ili možda slastičarna za koju se kunete da je mrak u ZG-u? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Torta za 1. rođendan!?
11.6.2013 17:06:59   
sretnaz
A mene usput zanima da li ćete tu istu tortu dati slavljeniku da proba. Jer ne dajem ni sol, ni šećer i vjerojatno neću ni kad bude imao 1 godinu.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Torta za 1. rođendan!?
11.6.2013 17:18:39   
LorVer
Sutra stavim slikicu svojeuser posted image

Kad sam u Zg i narucujem onda je od Vinceka..

Ivana, o receptu ovisi jel ju mislis ukrašavati?! I koje ukrase bi koristila ako ju ukrasavas. user posted image

A sad..... Kad radim tortu za djecu uvijek je od kuhane kreme i koristim smeđi secer. I ako ce Mar htjeti probatiju, sigurno cu joj dati. Jer radi se samo o probi okusa, a ne da ce pojesti cijeli komad. user posted image



_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Torta za 1. rođendan!?
11.6.2013 17:34:29   
ketix1
Ovdje ima zanimljivih ideja: http://www.coolinarika.com/recepti/pretrazivanje/?upit=djecje+torte

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Torta za 1. rođendan!?
11.6.2013 18:00:46   
mali_macic
mm je malenoj za sva tri rodjendana do sad napravio dobos tortu.
Kako je izgledala mozes vidit medju mojim albumima, zove "My 1. Birthday"
bila je dosta jednostavna po ukrasima, za razliku od 2. i 3. rodjendana, samo sto ode nemam te slike,
ali ih zato ima na Facebook.

A sto se tice slasticarne u Zgu moku ti preporucit "Mak na Konac", Ulica popa Dukljanina 1, Zagreb, sefica je pravi majstor od zanata,
ona je bila i mentorica mm, dok su zajedno radilu u hotelu u Dbku.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu ketix1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Torta za 1. rođendan!?
29.8.2013 1:25:08   
veganka
Svima bih preporučila Bakine čarolije, u Španskom! Mi smo se navukli na njihove torte! Klincima su prefine a tek nama odraslima... Rade i za dijabetičare, Veganske torte..mljac..: :))

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Torta za 1. rođendan!?
6.11.2013 18:51:54   
Ljubs
Evo jedna torta: http://www.coolinarika.com/recept/cokolina/ mljac, mljac user posted image

(Odgovor članu veganka)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!