Torta za 1. rođendan!? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


ivana1112 -> Torta za 1. rođendan!? (11.6.2013 16:20:19)

Pozdrav, ima li tko kakvu dobru ideju za tortu za 1. rođendan djeteta koja će oduševiti sve uzvanike, i male i velike? Neki dobar recept? Da ste vi radili tortu i bili pohvaljeni? [sm=smiley1.gif] Ili možda slastičarna za koju se kunete da je mrak u ZG-u? [sm=smiley36.gif]




sretnaz -> RE: Torta za 1. rođendan!? (11.6.2013 17:06:59)

A mene usput zanima da li ćete tu istu tortu dati slavljeniku da proba. Jer ne dajem ni sol, ni šećer i vjerojatno neću ni kad bude imao 1 godinu.




LorVer -> RE: Torta za 1. rođendan!? (11.6.2013 17:18:39)

Sutra stavim slikicu svoje[sm=smiley1.gif]

Kad sam u Zg i narucujem onda je od Vinceka..

Ivana, o receptu ovisi jel ju mislis ukrašavati?! I koje ukrase bi koristila ako ju ukrasavas. [sm=smiley1.gif]

A sad..... Kad radim tortu za djecu uvijek je od kuhane kreme i koristim smeđi secer. I ako ce Mar htjeti probatiju, sigurno cu joj dati. Jer radi se samo o probi okusa, a ne da ce pojesti cijeli komad. [sm=smiley1.gif]





ketix1 -> RE: Torta za 1. rođendan!? (11.6.2013 17:34:29)

Ovdje ima zanimljivih ideja: http://www.coolinarika.com/recepti/pretrazivanje/?upit=djecje+torte




mali_macic -> RE: Torta za 1. rođendan!? (11.6.2013 18:00:46)

mm je malenoj za sva tri rodjendana do sad napravio dobos tortu.
Kako je izgledala mozes vidit medju mojim albumima, zove "My 1. Birthday"
bila je dosta jednostavna po ukrasima, za razliku od 2. i 3. rodjendana, samo sto ode nemam te slike,
ali ih zato ima na Facebook.

A sto se tice slasticarne u Zgu moku ti preporucit "Mak na Konac", Ulica popa Dukljanina 1, Zagreb, sefica je pravi majstor od zanata,
ona je bila i mentorica mm, dok su zajedno radilu u hotelu u Dbku.




veganka -> RE: Torta za 1. rođendan!? (29.8.2013 1:25:08)

Svima bih preporučila Bakine čarolije, u Španskom! Mi smo se navukli na njihove torte! Klincima su prefine a tek nama odraslima... Rade i za dijabetičare, Veganske torte..mljac..: :))




Ljubs -> RE: Torta za 1. rođendan!? (6.11.2013 18:51:54)

Evo jedna torta: http://www.coolinarika.com/recept/cokolina/ mljac, mljac [sm=duda.gif]




Stranica: [1]