|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:32:02   
božica
Evo cure otvaram birtiju----------------upadajte------kuća ćastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

stvarno je teško otvoriti novi birc sa novim imenom----------------------user posted image user posted image user posted image user posted image

stvarno je teško-tako nam je viki pomogla i eto naziva

TATATALA

Đ



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:34:19   
Elena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za imeuser posted image user posted image user posted image i onak u bircu samo tatatatalamouser posted image pa ime je najsoodvetnijeuser posted image user posted image ja cu jedno veeeeeeeeeeeeliko pivo i ako moze hladnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:34:43   
BUMBIKA
user posted image user posted image
Bravo za Božicu!!!!
Evo ja stigla u birtiju,šta se nudi danas??????

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:36:28   
Elena
sta god zeliz bumbika,ajde samo pozelji i to vec stizeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:39:00   
BUMBIKA
Mogla bi neku velikuuuu i ledenuuuuu limunadu,a na velikoooo i ledenooooo pivooooo stižem poslije ručka!!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:41:02   
Elena
evo stizeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cure ja mislim da moram da ustanem jer su svi ustali i mm i svekar i vec me ceka dorucak,rucakuser posted image user posted image eh zasto si me majko rodila,i to kao zenauser posted image user posted image user posted image bokic do kasnije,volim vas,ljepo se zabaviti u novom bircuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 10:45:27   
božica
Elena i Bumbika i ostatak cura-i ja vas napuštam moram ići polako-svojoj obitelji-kissi kissiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ružo drugi puta će biti VESLO---hahauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ti Elena veliš samo TATALAMO--user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 11:06:47   
maja
user posted image Za novi birc, je da je malo čudno ime, ali ako je Viki izabrala onda superuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 11:26:13   
BUMBIKA
Evo opet i mene.Dino mi se bio probudio,pa sam mu sad napunila bazen pa se kupa.Najrađe bi se i ja izvalila u neki bazen,ali šta je tu je!!!!
Majo nije te baš jučer bilo,jel ti noica nije dao?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:04:25   
maja
Bili u Zg.-u, pa zaspali kad došli doma, predvečer otišli u kupovinu, pa bili malo vani, tako da nisam uspjela doći navečer, nakon kupanja si i ja legnem u krevetac!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:27:58   
Ruža
Božita bravo za novi birc!user posted image user posted image user posted image
Eto kad mame ostanu bez inspiracije, sva sreća da je djeca uvijek imaju! Bravo za Viki!user posted image user posted image user posted image
Evo donjela sam vam čakaladu, mikado s keksima, da kupujemo domaće!Ali nigdje nikoga u bircu, bome ni moje limunade.user posted image
Odoh i ja ručak kuhati, premda sam se sad šljiva najela pa nisam baš ni gladna...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:28:27   
ZVRK
evo i mene u novom bircu sa novim vijestima.šogica jučer rodila curicu 53cm i 3800gr negdije oko 17:00..kratko smo feštali jučer,a za danas je najavljene veeeeeeelika fešta u čast EMY.ona je prva cura nakon dugo-puno generacija u m-ovoj familiji

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:29:29   
ZVRK
jeli to netko spomenuo čokoladu??????????ja sam tu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:29:49   
Ruža
Čestitam Zvrk!user posted image  Bome prava curkauser posted image . Neka nam je sretna i dobra bebica, kako će ju samo mali rođaci maziti i paziti...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:30:17   
tina1602
čestitam strinici....
mamici, tatici i malom anđelu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zvrkiću kako si mi?


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:30:35   
Ruža
user posted image stiže Zvkić!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 12:42:46   
ZVRK
kako je fiiiiiiiina čokoladica...  nadan se da će je svi maziti i da nećebiti nekih čudnih reakcija.           moram vam priznati da sam vijest o jezinom rođenju primila odlićno,a onda oko 21 navečer kada je frend pitao mm da li je rodila..........user posted image user posted image user posted image user posted image    ja sam pala u komu.nemogu vam opisati kako je teško radovati se biti tužan-ljubomoran u isto vrijeme.neznam kako ću reagirati kada je budem primila.evo i dok vam ovo pišem ja user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 13:20:16   
Ruža
A joj Zvrkić, znam da ti je teško i da te sad još više boli, ali vjerujem kad ju primiš na ruke da ćeš skroz drugačije razmišljati.
Još uvijek je presviježe i prebolno, ali s vremenom će boljeti manje, pogotovo kad nam opet budeš user posted image . Drži nam se!user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 15:19:24   
njanja
Božo, bravo za ime, što luđe, to bolje....Tj VIKI BRAVO!!! Zvrk, čestitke na nećakinji, žao mi je zbog tvoje tuge.....  I da Ružo, pošalji malo te čokolade!!!

< Poruku je uredio njanja -- 13.7.2008 15:21:16 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 18:59:38   
Ruža
Stiže čakalada i kalači!
Hajmo curke ima li koga za jednu brzinsku kavicu prije nego što nam gosti stignu?user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 19:09:50   
maja
Ja,ja! Noa i ja došli sa rođendana papati doma, vrijeme nam se nešto namrgodilo pa se nećemo vraćati! Vidim naša Tonkica upoznala svoju Miju, pa ću ja nazdraviti i popiti na njezin računuser posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 19:16:17   
Ruža
Majo mjenjam čakaladu za čašu šampanjca!user posted image  Pa da nazdravimo skupa.user posted image
gdje ste bili na roćkasu?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 19:23:46   
maja
Ma kod MM prijatelja, djeca su imali ročkas! Kad se napokon riješim ovih rođendana od starijih sad imam brdo dijeceuser posted image
Može i tebi šampanjac, ništa ti neće biti od jedne čaše, samo nemoj pretjerati!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 19:27:15   
Ruža
Majica ma ovaj virtualni ti je kao dječji šampanjac! Tog smijem i litru!user posted image  Što nam Noić radi? Jel se napapao?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "C.bar tatatala"
13.7.2008 19:29:47   
maja
Napapao se i ostavila sam ga na krevetu u sobi igra se i pomalo cvrči, morat ću do njega, a vidim da se vrijeme smirilo pa ćemo ipak malo vanka da mi bolje spava po noći!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!