|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Septum uteri
20.8.2008 20:58:32   
ivkica
Danas mi je dr rekla da sam trudna 6+6 i da su prisutni otukucaji srca i ja van sebe od sreće.. Kad ono postoji ali user posted image  Kaže mi da imam tu pregradu u maternici na gornjem dijelu i da zbog toga može biti kompliacija i da se takva trudnoča vodi kao visoko rizična. Još kao da mi to ne bi bilo dovoljno straha imam i neki hematom u maternici..  pa koji je sad to jajac, kud sve name.. user posted image user posted image   Pokušavam pozitivno misliti ali bojim se .. onako stvarno se dosta bojim.
Zapravo me zanima ima li koja od vas kakva iskustva s tim? pomagajte..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Septum uteri
20.8.2008 21:05:30   
BUMBIKA
Joj,Ivkica ja ti ništa neznam o tome.
Ali nadam se da će sve biti u redu,ja ti držim fige!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Septum uteri
20.8.2008 22:17:58   
evanda
Draga Ivkica, moja susjeda rodila zdravo muško dijete sa tom pregradom u maternici....samo slušaj liječnike, i pokušaj se opustiti ( znam da je to skoro pa nemoguće)....hrabra budi za vas oboje...pusa

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Septum uteri
20.8.2008 22:19:44   
FIONA
stara samo hrabro... vjerujem da će sve biti ok...user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Septum uteri
20.8.2008 22:20:24   
ivkica
Hvala vam puno! user posted image
Ma hrabra sam ja i veselim se unatoč svemu.. samo mi ipak dođe teško ko da mi u mislima neki  mali user posted image  neda mira.. i onda mi jako dobro dođu neke ovako lijepe rijeći. Pusa

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Septum uteri
20.8.2008 22:35:22   
njanja
samo hrabro i pozitivno misli! slušaj doktore, malo više pazi i biti će sve ok..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Septum uteri
20.8.2008 22:35:47   
koka
Ivkica žao mi je ali probaj se smiriti i uživati. Nemoj se naprezati i čuvaj se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Znam da nije lako opustiti se i meni su rekli prvo da mi je stijenka maternice tanka, pa onda da mi se posteljica spušta pa su spomenuli carski rez.... I biti opušteni nije lako. Bit će sve uredu user posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Septum uteri
21.8.2008 9:12:55   
Magda
Što se tiče te pregrade, ne znam, ali i meni je na početku trudnoće nađen hematom. To nije ništa toliko strašno, samo moraš malo više paziti, ništa teško dizati i ne naprezati se. Doktor mi je dao tablete Utrogestan za učvršćenje ploda i iz pregleda u pregled hematom je bio sve manji i manji da bi mi na kraju skroz nestao. Može se stvoriti usljed ugnježđivanja jajašca u maternicu. Problem je ako on raste, jer onda može doći do krvarenja i s njim da ode i plod. Ali bez panike, samo se čuvaj. user posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Septum uteri
21.8.2008 14:16:52   
ivkica
Hvala vam! nadam se da će se smanjivati i kod mene..
Svi govore da ne treba nositi ništa teško, a što to znači teško? 2, 3 5, 8kg .. koliko? jer ja recimo cvijeće zaljevam sa 5 litrenom flašom, jel to onda već previše? Malo mi je previše za svaku sitnicu čekati muža, i već sada vidim da će mi jaaako teško pasti mirovanje koje mi je dr najavila za budućnost.  user posted image   Ali sve ću ja naućiti i istrpiti samo ako to znaći da ću imati svoju user posted image

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Septum uteri
22.8.2008 8:05:51   
tonkica
Nemam ni ja nikakvih iskustava s tim, ali ti držim fige i nadam se da će sve biti u redu! Slušaj doktore u svemu, miruj i nemoj dizati ni tu flašu od 5 l. Bolje sad pripaziti, nego poslije lupati glavom o zid. Čuvaj se i misli na svog malog user posted image !

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
23.8.2008 0:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tonkica)
  Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!