|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 12:39:34   
Joanna
Dali ste čule da kod beba koje su okrenute na zadak dolazi do problema s kukovima? user posted image user posted image user posted image

Moja kuma je rodila(carskim rezom) bebu koja je bila okrenuta na zadak i sad curica ima problema s kukovima. Nosila je remenčiće 6 tjedana i sad su joj produžili na još 6 tjedana jer joj nije dobro. Rekli su joj da je to zato jer je bila beba okrenuta na zadak. user posted image user posted image user posted image
Moja je još uvijek na zadak pa se bojim da ćemo i mi imati takvih problema! Sutra mi je 30 tj. Ima još vremena da se okrene al nisam baš sigurna da bude. user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 12:46:49   
Buden
nemor anista znacit to u vezi kukova i toda se beba nece okrenuti.Do problema sa kukovima dolazi GENETIKOM!A bebac se moze okrenut malo prije poroda ili pri samim trudovima:kada sam radala djevojka samnom u predradaoni imala je isti problem na kraju se baba sama okrenula uz malu pomoc doktora...user posted image

_____________________________

Leo 18.01.2009.
04:28h

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 13:10:24   
jelena j.
ja sam rodila na carski zato sto mi je beba isla na zadak i sve je u redu sa kukicima tako da se ne moras bojati nista to sve zavisi kako kod kog,a meni je beba na kraju ak i na noge izlazila

(Odgovor članu Buden)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 14:23:17   
Joanna
Drago mi je da to nije istina.user posted image user posted image Nadam se da će i moja curica biti dobro.user posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 14:30:00   
huanita
Moj sinko u trbuhu toliko gura stopalima u prepone da sam sigurna da nema problema s kukovima. Rasteže me "k'o vrag svoju mater" rekla bi moja mama.user posted image

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 14:31:04   
jelena j.
nista ti n brini bice sve u redu moja je u stomaku naucila nogice drzati prema unutra pa i sad ih nekad tako stavi ali to je zato sto nije imala vise prostora u stomaku

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 14:33:50   
jelena j.
i moja je mala to znala raditi i onda bi me neko ko je bio u blizini pitao sta te to ona udara

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 22:25:04   
nemirna mama
u 31. tj bila sam na kontroli i mali je još bio okrenut na zadak.....sad idem idući tjedan na kontrolu i bit će mi 34 tj. i nadam se da se okrenuo....prvih dvoje sam rodila normalno bez ikakvih problema i nadam se da će tako biti i ovaj put premda mi je doktorica rekla da boi mogla i tako rodit narmalno pošto je treći porod ali ipak bolje je kad glava ide prva......a rita se bože sačuvaj.....izgleda da će biti mali jebivjetar user posted image user posted image nema nikad mira

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zadak, problemi s kukovima
12.6.2009 22:40:24   
Ruža
Imaš još vremena da se bebica okrene i to ti od srca želim. Čula sam za problem sa kukićima samo u slučaju blizanaca, jedan je bio zadak, ali oni ipak imaju puno manje mjesta.
Sretno draga!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zadak, problemi s kukovima
13.6.2009 8:56:32   
Joanna
Hvala cure! I mene moja jako udara u prepone, u mjehur i gdje god stigne. Neki put se sva stresem i vrisnem od bola kak jako udari. user posted image   Valjda će biti sve dobro. Čitala sam o nekim načinima kak pomoći bebi da se okrene pa ću i to pokušati. Klečanje, hodanje četveronoške, puštanje muzike, pa sa svjetlom... Valjda će nešto upaliti!!!

PUSAuser posted image

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zadak, problemi s kukovima
13.6.2009 22:22:58   
njanja
jan je bio na zadak i nikakvih problema s kukovima (iako smo i mm i ja kao mali imali problema-tek nedavno to saznali)...
sa 2,5 mj smo bili na utz kukova, pedijatrica rekla sve super i skinuli smo duple pelene...

p.s. sretno s porodom, nadam se da će se još okrenuti.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!