|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
29.3.2009 16:10:47   
nemirna mama
evo mene opet....drage moje jeste li bojili kosu u trudnoći i ima li ona kakav štetan utjecaj na bebu? user posted image
Naime, moja svekrva user posted image vjeruje u to da boja ima štetan utjecaj na bebu kao i sve vrste friziranja pa me zanima kakva su vaša iskustva u svezi toga.....


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
29.3.2009 16:16:22   
FIONA
pisali smo več o tome....ja nisam sa obićnom več sa biljnom jer su navodno našli amonijak u posteljici kod žena koje jesu!!!!....moje je bolje ne!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
29.3.2009 19:18:14   
kitty
bojala sam se bojom bez amonijaka

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
29.3.2009 23:39:32   
novamama
u frizerskom kažu da to nema veze - ja sam dala neke sitne pramenove dok sam bila trudna....

moja mama kaže da bolje ne...

prije par godina je bio skandal sa tim bojama, i proizvođači su morali mijenjati sastojke jer su izazivale rak mjehura u žena i slično....ma bolje ne, ali ako da, onda malo....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
30.3.2009 13:34:04   
zlato_tatino
Ja dajem pramenove i nema nikakvih štetih posljedica ako ne pretjeruješ jer danas boje za kosu nisu toliko jake i na kraju krajeva ne izlažeš se toliko ni mirisima ni boji.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
30.3.2009 15:04:33   
L.P.
Pročitaj još i odgovore iz teme "Friziranje u trudnoći"!

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
30.3.2009 15:05:38   
m600
ja sam se prošli tjedan farbalauser posted image  i nije baš uspjelouser posted image  

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
30.3.2009 19:47:48   
pikachu
Ja sam se igrom slučaja prestala farbati prije trudnoće dok smo pokušavali zatrudniti... Naime, moja dugogodišnja frizerka mi se udala u Ameriku i bila sam prisiljena eksperimentirati sa frizerkom. Tada sam se blajhala, ali varijanta bijele, sive ili ružino drvo nijanse što je ako nisi majstor vrlo teško dobiti... Kada me mala dohvatila, limfa mi je curila danima na glavi, dobro je nisam tužila i taj eminentni frizerski salon u centru grada... Ukratko, sada sam nakon dugo godina prirodna brineta (prošarana sijedim vlasima) i sigurno se neću farbati do kraja trudnoće... (Zvuči kako da sam jako stara, a nisam i ne osjećam se tako)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
30.3.2009 20:52:39   
Marta j
Ja sam se danas ofarbala.....

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
10.6.2009 12:03:55   
plavka
Evo da čujem vas i vaša iskustva....
Sada sam u 38 tjednu i išla bih na pramenove prije trudnoće dok sam još u jednom komadu jer tko zna kad ću vidjeti slijedeći put frizera a nemrem se gledat sa izrastom!!!
Koliko je to pametno napravit pred kraj trudnoće...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
10.6.2009 12:05:39   
mirna
http://www.ringeraja.hr/bojenje-kose-u-trudnoci_544.html

Sama nisam bojala kose, ali ovdje imaš jedan tekst o tom...user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
10.6.2009 12:16:32   
plavka
Hvala ti...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
10.6.2009 12:22:43   
maja
U trudnoći se nisam farbala i nekako nisam za to, mada frizeri kažu da se smije (vjerovatno zbog zarade), a pramenovi neidu tik do glave tako da mislim da sa njima nebi smjelo biti problema, mada ona prva tri mjeseca bolje ništa po mome!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
10.6.2009 12:25:06   
mamatina
Ja sam pak čula kako nije preporučljivo se farbati samo u prvo tromjesečju i onda nije dobro prečesto.

Sad sam u 7 tjednu i neki dan sam se sama doma pofrabala bojom iz Bio Bio. Rekli su kako ima amonijaka jer mora imati inače nije boja već preljev. Sastojci su svi prirodni pa sam si računala kako je sigurno ok.l A kako sam ja krasno sijeda, za tih mjesec i pol sam nabrala 2 cm bijelog rajfa preko glave, probala sam. Ispalo je savršeno. I nekako sam ziher da nije bio stetno. Samo pola sata sam drzala, dobro izribala tjeme. Boja je potpuno drugacija od ovih sintetskih iz dm-a.

Tko zeli neka proba.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
12.6.2009 11:06:54   
ROZI
ja sam se farbala dva puta u cijeloj trudnoči.

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu mamatina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bojenje kose u trudnoći...da ili ne...
12.6.2009 11:35:32   
lueman
farbala se redovito u sve tri trudnoće svakih 3-4 tjednauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!