|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:22:39   
anam
Imam bebu stara 12 dana i nije imala stolicu već 5 dan.
Samo sisa,ne dajem joj ništa drugo jer imam dovoljno mlijeka,ali ima problema sa stolicom,i zadnjih dva dana je nemirna i ima grčeve jer još nije imala stolicu već peti dan. Ja sam joj probala dati čaj od komorača i čaj od kamilice pošečeren ali ju ni to nije protjeralo. Masiram joj stomak i grijem kako je patronažna rekla ali bez uspjehauser posted image .
Zanima me imali što još da joj olakšam probavu, inače je super beba dok ju to ne pati?
Koliko dugo je normalno da beba nema stolicu kad sisa?


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:24:21   
pincirotvajler
kod naših malih sisavaca sve je normalno user posted image
nama se nije desilo duže od dva dana nikad,,npr kad bi ja jela bananu on se nije pokakao idući dan,,pa ja pojedem jabuku i drugi dan nadoknadiuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:27:44   
Točkica28
normalno kod dojenčeta do 10 dana, tako mi neki dan rekla pedica

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:28:37   
tina0310
nama je isto max 2dana

al šećer dat tako maloj bebi nije zdravo a ni preporučljivo,zato ti možda i ima grčeve jer im probava nije još zrela.....

ako dojiš probaj se sitit šta si ila i ist malo laganiju hranu,par dana,ugl odi kod pedice,to je ipak malo previše dana


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:29:37   
pepeljuga
Moji su znali po 7 dana ne kakatiuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:34:10   
mama deja
pokusaj ju polegnuti na ledja kad vidis da tiska i digni joj nogice na trbuh i skvrci ih,to im nekad zna olaksati da prije krene,a i pomaze da stavis lagano toplomjer  namazan kremom u guzu. Kad je A bio mali nije imao stolicu i do 10 dana,meni su rekli da beba koja je na prsima nemora imati stolicu do 2 tj.ali mora imati vjetrove,ja sam znala jesti kelj na cuspajz i od toga bi se obavezno pokakao drugi dan. To je moje iskustvo,mozda netko ima jos kakav savijet. Sretno

(Odgovor članu anam)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 17:35:51   
Anoniman
Moja je kakala svaki treći dan u jutro od dana kad se rodila. Do neki dan je samo sisala, sad smo krenuli s dohranom pa kaka svaki drugi-treći dan. Uglavnom normalno je čak do 10 dana ali je normalno i da kaka par puta dnevno.
Od prijateljice mali nije kakao 3 dana ( a inače kaka par puta dnevno). Bili su kod pedijatra, dobio je čepić u guzu i problem je bio riješen.

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
24.11.2010 19:54:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 21:37:00   
malica
moja E nije kakala po 5 do 7 dana na početku. Do 10 dana je normalno ako je samo na majčinom mlijeku. Zna se a i duže. Mene je to jako brinulo jer su nam prilikom otpusta rekli da zdrava beba svaki dan ima bar jednu stolicu i svaka pelena mora biti mokra. Nismo kakali po tjedan dana i savršeno je zdrava. Ja osobno tako maloj bebi ne bih davala šećer, mislim da je prerano. Radije ti pojedi nešto što otvara pa će preko mlijeka dobiti.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zatvor kod novorođenčeta
24.11.2010 22:07:52   
mamacita
Divota u dojenju je to sto ti mozes unijeti u svoj organizam dovoljno vlaknastih tvari, i to bi trebalo pomoci. Zatim, i mojima je pasalo kada bih ih polegnula na ledja i lagano pelenicu otvorila, ipak prekrivsi guzu, i tako ih masirala u laganim kruznim pokretima. Nogice sam im skvrcila i potisnula u prirodan polozaj u kojem su bili u maternici, i to bi im jako pomoglo. U jedno vrijeme mojoj je malenoj stolica bila kao tvrda pasta, samo sam ju dojila. Nemoj davati cajeve ni secer. Jos je jako prerano. Tvoje mlijeko je dovoljan izvor tekucine. Ja nisam ni vodu davala tako malenom djetetu.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!