|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 16:32:04   
silvica
Jučer sam kod sineka (7,5mj) primjetila malu crvenu ranicu pod usnicom, al kako se on zna nekad ogrebsti mislila sam da je od toga. Danas kada se probudio primjetila sam da je uz crvenilo i ko malo zagnojeno, kao prištić malo veći. Strah me da nije herpes, makar ne znam odkud bi ga pokupio, al svejedno mi je malo panika. user posted image Molim vas ako neko nešto zna o tome ili ima iskustvo neka se javi. Hvala cure unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 18:08:31   
MKata
user posted image

Ne znam...nisam ti od neke pomoći...

Možda i nije to?

Ja inače imam herpes, i to ni ne pamtim od kada i kako. Pojavi mi se skoro svaki puta kad mi padne imunitet i tako će uvijek biti i to je gnjavaža. A i izgleda ružno. Mislim da ako ga imaš, da ga nikad ne možeš izliječiti da se više ne pojavljuje?

Nadam se da će ti netko drugi biti više od pomoći...


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu silvica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 18:32:15   
Mašaaa
Darling,herpes je virus koji se "ugradi" u organizam. E,obicno djecica nezamijeceno prebole nekakvu upalicu,tipa upalice zubnog mesa i u tome cudu lezi virus herpesa. I onda kod pada imuniteta izlazi na sluznicu,usna,nos,spolovilo...prisjeti se da nije mozda bila kakva upalica kod bebaca prije nekog vremena. Eto,to je sto znam o herpesu. Nadam se ipak da nije i da se budete brzo izlijecili.

(Odgovor članu silvica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 20:29:20   
Nika 24052006
A da nije od dude i sline? Mojoj malenoj tako zna biti,s obzirom da ju pate zubići,pa jako slini,iziritira se koža od toga.Ne znam,to je samo predpostavka.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 22:03:42   
natalijax
moj je imao neki dan piknicu sitnu crvenu na gornjoj usnici,i nestala je za jedan dan,možda je od sline

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 22:43:20   
silvica
Nika 24052006, sad kad sam pročitala tvoj odgovor malo mi je lakše jer sam kupila neki dan dudu (naravno, prokuhala prije), al možda mu je od toga...nova duda, drugačiji oblik pa ga je možda to iziritiralo. Kak sam napisala, malo mi je lakšeuser posted image al ako sutra ne bude bolje budemo skočili do pedijatrice za svaki slučaj. 

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
7.11.2010 22:54:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu silvica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Herpes?! Molim pomoć
7.11.2010 23:24:48   
silvica
I ja se nadam da je samo iritacija user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Herpes?! Molim pomoć
8.11.2010 6:48:10   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: silvica

Nika 24052006, sad kad sam pročitala tvoj odgovor malo mi je lakše jer sam kupila neki dan dudu (naravno, prokuhala prije), al možda mu je od toga...nova duda, drugačiji oblik pa ga je možda to iziritiralo. Kak sam napisala, malo mi je lakšeuser posted image al ako sutra ne bude bolje budemo skočili do pedijatrice za svaki slučaj. 


Ako se počme širiti,odi do doktora.Možda da probaš namazati malo melemom ili bepantenom.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu silvica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!