|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svečane haljine
25.9.2011 17:07:47   
jagodicabobica
svecane haljine za svadbu,novu godinu...

< Poruku je uredio Ruža -- 25.9.2011 19:12:41 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svečane haljine
25.9.2011 18:23:42   
Bebys
sta je pjesnik s ovime htio reci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izvini ne kontam...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 25.9.2011 19:13:01 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svečane haljine
25.9.2011 20:57:52   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

sta je pjesnik s ovime htio reci...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izvini ne kontam...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

htjela sam malo da zavirim u tudzi ormar da vidim sta ce cure obuci za bozic,novu godinu,svadbu i inace koje su njihove omiljene svecane haljine...ali nesto sam mislila da mi citate misli a i bilo i mrsko objasnjavatiuser posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svečane haljine
25.9.2011 22:57:58   
sina
od haljina na sebi imala sam samo vjenčaicu i mislim da će tako i ostati

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svečane haljine
25.9.2011 23:08:56   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: sina

od haljina na sebi imala sam samo vjenčaicu i mislim da će tako i ostati


zasto?

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svečane haljine
25.9.2011 23:28:46   
sina
nisam tip za haljine,ne znam kao bih se osjećala u njoj. osim toga cijeli život ima višak kg (malo veći) tako da mislim da nema smisla. nisam još vidjela debelu ženu da joj haljina dobro stoji

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svečane haljine
29.9.2011 22:19:33   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svečane haljine
29.9.2011 22:24:25   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni su sve ove haljine extra

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 29.9.2011 22:25:44 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svečane haljine
29.9.2011 22:30:46   
jagodicabobica
user posted image user posted image

evo jos jedna user posted image http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/917137-0245_1?$productPress$
svilena haljina


ufff http://nelly.com/se/kläder-för-kvinnor/kläder/festklänningar/little-mistress-1053/trim-keyhole-dress-204848-14/

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 29.9.2011 22:39:41 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svečane haljine
29.9.2011 22:42:10   
jagodicabobica
http://nelly.com/se/kläder-för-kvinnor/kläder/festklänningar/nelly-eve-1103/ashley-dress-201875-29/  user posted image

http://nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/620038-0014_1?$productPress$ 

http://nelly.com/se/kläder-för-kvinnor/kläder/festklänningar/nelly-trend-917/obsession-dress-917108-76/



< Poruku je uredio jagodicabobica -- 29.9.2011 22:49:46 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 8:59:41   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako je ovo sve dobro:)
samo jos da je dobre kilaze za ovo...
cure neznam gdje ste ali mene sve ovo bode u oci...a vas?

evo vam stranica ..mislim da mozete naruciti i za Hr http://www.asos.com

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 30.9.2011 9:13:27 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 16:26:27   
pincirotvajler
super su haljinice user posted image
ja ću valjda iduće godine navuć na sebe nekaj takvog nakon 10g user posted image
slično ko i sina -pretilost user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:38:17   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

super su haljinice user posted image
ja ću valjda iduće godine navuć na sebe nekaj takvog nakon 10g user posted image
slično ko i sina -pretilost user posted image


pa ima preljepi dugi haljina...pa imaju haljine koje su siroke oko kukova..slika broj 8.....za svaciju je figuru...inace ti meni ne izgledas uopste krupna..ali kako si krenula sa mrsavljenjem sigurna sam da ces biti onako kako ti zelis...
koju dietu drzis?

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:44:12   
pincirotvajler
nije dijeta nego herbalife način prehrane
zamjenski obroci-trenutno pijem šejk(bjelančevine +proteini) za doručak i večeru

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:48:05   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: sina

nisam tip za haljine,ne znam kao bih se osjećala u njoj. osim toga cijeli život ima višak kg (malo veći) tako da mislim da nema smisla. nisam još vidjela debelu ženu da joj haljina dobro stoji


oblacis li suknje? moja mama ima isto malo veci visak kilograma ali obuce se tako ljepo da nijedna mrsavija zena nezna tako dobro izgledati...inace voli suknje,jeans suknje,siroke hlace...konbinacija crnog polo dzempera sa crnim hlacama i velikim lancicom preko grudi mi je savrseno za malo punije zene...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:51:24   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nije dijeta nego herbalife način prehrane
zamjenski obroci-trenutno pijem šejk(bjelančevine +proteini) za doručak i večeru


pa i ja bi se malo trebala smanjiti pa te pitam..ja vratila nazad one 2 kile...koliko dugo ces tako jesti?
jesi to probavala prije ? ako si ..da se nece kile poceti ljepiti na tebe kada podzes hranom obicnom?

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:51:27   
Anoniman
imam popriličan šlauf oko struka (5 trudnoća u 8 g.) pa preferiram haljine i tunike rezane ispod prsa i volim ih user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:53:34   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nije dijeta nego herbalife način prehrane
zamjenski obroci-trenutno pijem šejk(bjelančevine +proteini) za doručak i večeru


pa i ja bi se malo trebala smanjiti pa te pitam..ja vratila nazad one 2 kile...koliko dugo ces tako jesti?
jesi to probavala prije ? ako si ..da se nece kile poceti ljepiti na tebe kada podzes hranom obicnom?


ja imam puno posla-35kg sve ukupno: kroz godinu dana pijem ta dva zamjenska obroka,i trebala bi stići na idealno..dalje ću uzimati šejk za doručak,jer mi je najbolja opcija doručka : samo 200kcal a drži me 3sata


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:54:01   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Mariachi

imam popriličan šlauf oko struka (5 trudnoća u 8 g.) pa preferiram haljine i tunike rezane ispod prsa i volim ih user posted image

pa nisam ni ja bas mrsavka ima viska:) i ja puno volim tunike sto pokrivaju guzu i helanke uz to..
a haljine volim leprsave i siroke oko kukova..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 20:59:08   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nije dijeta nego herbalife način prehrane
zamjenski obroci-trenutno pijem šejk(bjelančevine +proteini) za doručak i večeru


pa i ja bi se malo trebala smanjiti pa te pitam..ja vratila nazad one 2 kile...koliko dugo ces tako jesti?
jesi to probavala prije ? ako si ..da se nece kile poceti ljepiti na tebe kada podzes hranom obicnom?


ja imam puno posla-35kg sve ukupno: kroz godinu dana pijem ta dva zamjenska obroka,i trebala bi stići na idealno..dalje ću uzimati šejk za doručak,jer mi je najbolja opcija doručka : samo 200kcal a drži me 3sata



ti stvarno imas karakter! mozda i ja kupim nesto pa da u pocetku smanjim koju kilu da dobijem dobar start i volju...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 21:00:18   
Anoniman
http://www.otto.hr/hr/haljinacrna/2866620/5

(Odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 21:05:10   
troubled

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nije dijeta nego herbalife način prehrane
zamjenski obroci-trenutno pijem šejk(bjelančevine +proteini) za doručak i večeru


pinci, koliko košta taj sport? user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 21:06:20   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Mariachi

http://www.otto.hr/hr/haljinacrna/2866620/5


da! ta haljina svakom stoji!
ja dok sam bila deblja stvarno nisam imala zelje za modom uopste...glavno mi je bilo duge veste za starije zene user posted image a sada kada vidim zenu sa tim kilama ljepo obucena...mislim ljepo je za vidjeti bezobzira na kilazu..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 21:10:34   
Anoniman
slažem se, strawberry! bez obzira na kilažu, treba žena držati do sebe, odmah se i bolje osjećaš i lakše te kile nekako odlaze - evo ja od poroda do sad 17 kg slistila user posted image sad sam stala, nadam se da će ići dalje.... naravno da haljina stoji super na mršavoj ženi ali mi višerotke onda ne bi smjele iz kuće izać - ma taman posla user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Svečane haljine
30.9.2011 21:29:38   
pincirotvajler
troubi za mene (svako dobije indvidualni program nakon analize tijela) koja pijem te šejkove + biljna vlakna + minerale s vit c cca 1000kn/mj
npr jagodica ti imaš malo posla i tebi to fakat nebi trebalo (oni koji su premršavi isto imaju program da se udebljaju na zdrav način)




_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!