|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   haljine
2.10.2010 7:57:01   
m600
da li ih volite? koliko često ih nosite? kratke,duge?
ja sam luda za haljinama,obožavam ih,ali ih rijetko nosim...ne znam zašto ali uvijek kad obučem haljinu osjećam se nelagodno
bila ona kratka ili duga..nekako sam iskompleksirana
u trudnoći sam stalno nosila haljine i super sam se osjećala
jedino na moru gdje me nitko ne zna obučem haljinuuser posted image user posted image
sad u sljedeću subotu sam vjenčana kuma i mm me nagovorio da kupim neku svijetlu haljinicu uz tijelo (inače sam pobornik male crne haljine i takvu sam i tražila) i dala sam se nagovoriti da kupim svijetluuser posted image
sad mi muka dođe kad znam da je moram obući...na meni je 15kg viška možda i višeuser posted image

evo par haljina koje se meni osobno sviđaju
http://images.asos.com/inv/X/7/37/1017732/nudeblack/image1xl.jpg
http://i56.tinypic.com/iz6whv.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:3v4BwkHRCVGWvM:http://img228.imageshack.us/img228/5668/haljina.jpg&t=1
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:lBra0IpAYrWnPM:http://img152.imageshack.us/img152/7023/crnamonotmijaubijenalk1.jpg&t=1
http://srbija.aladin.info/offer/1/7/17051.jpg
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:8po06pEtgCPWfM:http://img21.imageshack.us/img21/5668/haljina.jpg&t=1

ima ih još lijepih ali ove sam nekako uspjela izdvojiti kao top crnih user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: haljine
2.10.2010 7:59:22   
ivanaa
Je krasne su..al ja neznam kam bi to nosila nažalost.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: haljine
2.10.2010 8:00:32   
m600

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Je krasne su..al ja neznam kam bi to nosila nažalost.


slažem se...kupiš,obučeš jednom-dvaput i onda stoji u ormaruuser posted image
da se tako obučem na danju špicu ljudi bi se smijaliuser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: haljine
2.10.2010 8:06:19   
ivanaa
Il bi me klinci izbljučkali il pogodili komadom čokolade.Al vjerojatno je i to umjetnost za sebe na koju svakako volim baciti oko

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: haljine
2.10.2010 8:25:43   
m600

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Il bi me klinci izbljučkali il pogodili komadom čokolade.Al vjerojatno je i to umjetnost za sebe na koju svakako volim baciti oko

user posted image user posted image user posted image user posted image
ne lupetaj
mogu samo fućkati za tobomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: haljine
2.10.2010 8:28:43   
pincirotvajler
mia ak ti imaš 15kg viška ja imam 30kg a to nije lijepouser posted image
istina,,evo tražila kaj ću nosit za krštenje i dođem u dućan odmah kažem dajte nešto tamno širokouser posted image
kamoli haljinu,,ali ak imaš dobre noge možeš ti svaštauser posted image
meni je od ovih kaj si stavila predzadnja za tebe naj..al da nije tak čipkasta,,kroj mi se sviđa

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 2.10.2010 8:29:00 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: haljine
2.10.2010 8:33:57   
m600

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

mia ak ti imaš 15kg viška ja imam 30kg a to nije lijepouser posted image
istina,,evo tražila kaj ću nosit za krštenje i dođem u dućan odmah kažem dajte nešto tamno širokouser posted image
kamoli haljinu,,ali ak imaš dobre noge možeš ti svaštauser posted image
meni je od ovih kaj si stavila predzadnja za tebe naj..al da nije tak čipkasta,,kroj mi se sviđa


pinči imam puno viška samo sam visoka i to je raspoređeno,ali ne osjećam se ugodno u haljini ni u nečemu uskom,
da mogu išla bih na vjenčanje u radnom širokom odjelu ali nema smisla,ipak sam kumauser posted image
ne znam jel mi smješno ili tužnouser posted image user posted image
a dijeta ne dolazi u obzir,kad volim jestiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: haljine
2.10.2010 8:40:01   
pincirotvajler
e da..ja bi u trenirci svugdje user posted image
onda istakni ono kaj ti se sviđa na sebi..oči/sise/leđa/guzauser posted image   a ostalo zamotajuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: haljine
2.10.2010 8:50:37   
m600

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

e da..ja bi u trenirci svugdje user posted image
onda istakni ono kaj ti se sviđa na sebi..oči/sise/leđa/guzauser posted image   a ostalo zamotajuser posted image


hahahah
nemam sisa user posted image
guza peterokrilkauser posted image
a frizerka mi odrezala šiške skoro do krajauser posted image
kad sam tupava inače sama režem šiške

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: haljine
2.10.2010 8:53:39   
ZVRK
ja volim nositi minice,i nije mi bitno šta će drugi da kažu kada me vide u minjaku jer se ja u tome super osječam kako god to meni stajalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: haljine
2.10.2010 8:56:07   
mlada mama
ja mislim da bi ti lijepo stajala ova s mašnom ispod grudiuser posted image   gdje ta ima za kupiti?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: haljine
2.10.2010 9:01:19   
maja
ja ne nosim haljine...oduvijek sam bila iskompleksirana nogama jer sam bila mršava pa nisam nosila, sad sam pa debela i imam strija po njima pa opet ne nosim, a i ružno sam građena ( u krušku) tako da uske haljine ne dolaze u obzir, a i ako suknju obučem guzica mi je još većauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: haljine
2.10.2010 9:04:05   
m600

IZVORNA PORUKA: mlada mama

ja mislim da bi ti lijepo stajala ova s mašnom ispod grudiuser posted image   gdje ta ima za kupiti?


top shop.com
ima prekrasnih stvarno ali iskreno ja ne naručujem preko neta jer uvijek se bojim da je nešto malo i da ne stoji,radije odem kod krojačice koja mi sašije kako želim za puno manje novaca


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: haljine
2.10.2010 9:04:24   
ZVRK
mjo i ja sam ''kruška''ali se osječam ugodno u njima za razliku od tebe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
2.10.2010 9:05:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: haljine
2.10.2010 9:07:39   
maja
IZVORNA PORUKA: ZVRK

mjo i ja sam ''''kruška''''ali se osječam ugodno u njima za razliku od tebe


ja sam vjerovatno veća kruška od tebe user posted image

i ja ništa ne spominjem cvrčakuser posted image

< Poruku je uredio maja -- 2.10.2010 9:08:07 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: haljine
2.10.2010 9:09:13   
Gianna
Ja haljine obučem kako kada, ali definitivno sam više tip za trapke i kakva slatki topić... jednostavno nisam naviknula nositi haljine, možda bi bilo krajnje vrijeme da počnem user posted image ...
A meni ti se sviđa ona mislim treća odozgo koju si stavila, bez naramenica, lepršava, mislim da bi ti baš slatko stajala... user posted image , doduše ti bi i onoj crnoj vreći za odpatke  fenomenalno izgledala...user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
2.10.2010 9:09:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: haljine
2.10.2010 9:11:10   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: ZVRK

mjo i ja sam ''''kruška''''ali se osječam ugodno u njima za razliku od tebe


ja sam vjerovatno veća kruška od tebe user posted image


budemo vidili kada ja nebudem više 2u1user posted image  kakva će onda kruška da budemuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: haljine
2.10.2010 9:15:55   
lidac0605
Uff,nikad nisam voljela haljine nit sam ih nosíla.Kupila jednu za jednu svadbu i odma ju posle dala sister.Nema toga u mom ormaru.Nemam cak ni cipela na petu.Al zato imam xy traperica,džepastih hlača,uskih majica...na noge mi je domet stavit balerinke,a u 90% slučajeva sam u tenisicama ili Martensovim cipelama...
A i u takvoj obleki,tipa haljina i sl.tome se uopće ne osjećam ugodno.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: haljine
2.10.2010 9:20:42   
m600

IZVORNA PORUKA: Gianna

Ja haljine obučem kako kada, ali definitivno sam više tip za trapke i kakva slatki topić... jednostavno nisam naviknula nositi haljine, možda bi bilo krajnje vrijeme da počnem user posted image ...
A meni ti se sviđa ona mislim treća odozgo koju si stavila, bez naramenica, lepršava, mislim da bi ti baš slatko stajala... user posted image , doduše ti bi i onoj crnoj vreći za odpatke  fenomenalno izgledala...user posted image



jao hvalauser posted image user posted image
cvrči skužila sam te,ma vidjet ću još imam još par u ormaru iskopat ću valjda neku,ako se baš budem grozno osjećala, obućem crne hlače i košuljuuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: haljine
2.10.2010 12:09:25   
pako
m600 ova predzadnja kaj si stavila je prekrasna i mislim da bi ti super stajala ali ako se neosjećaš dobro u uskoj haljini radije obuci nešto drugo u čemu se osječaš bolje.....nisam niti ja za haljine,imam osjećaj da me svi gledaju kao da su vidli klauna i jednostavno se u njima ne osjećam dobro,ali nekad ali nekad je znam obući i to na kratko vrijeme,čim prođe ceremonija zbog koje je nosim trčim se presvuči u nešto udobnijeuser posted image
.....meni osobno se sad sviđaju one crne hlače uske a jako visoke kaj se kopčaju sa puno gumbi skoro gore do cica i gore onda neki lijepi topič, dignuta kosa-frizura, malo šminke i super...user posted image

P.S. molim fotku kaj si se odlučila obući user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: haljine
2.10.2010 12:19:10   
AntonijaV
ja obožavam haljine, suknje, minice... i uglavnom se ugodno osjećam u njima... ljeti na šlapice ili sandalice, zimi  na čizmice (koje isto obožavam :) ili cipelice zatvorene...

tražim nešto slično ovoj prvoj što si stavila sad za krštenje...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: haljine
2.10.2010 12:21:12   
BUMBI
Ima lijepih od tih šta si stavila,ali ona s mašno mi je nekako najviše zapela za okouser posted image
Ja ih isto donekle volim i imam nekoliko,ali ih isto rijetko kad obučem.Za neke posebne prigode i preko ljeta ih nosim.Za mene definitivno nisu crne haljinice,tj bilo šta crno...nije moja boja


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: haljine
2.10.2010 12:44:49   
m600

IZVORNA PORUKA: pako

m600 ova predzadnja kaj si stavila je prekrasna i mislim da bi ti super stajala ali ako se neosjećaš dobro u uskoj haljini radije obuci nešto drugo u čemu se osječaš bolje.....nisam niti ja za haljine,imam osjećaj da me svi gledaju kao da su vidli klauna i jednostavno se u njima ne osjećam dobro,ali nekad ali nekad je znam obući i to na kratko vrijeme,čim prođe ceremonija zbog koje je nosim trčim se presvuči u nešto udobnijeuser posted image
.....meni osobno se sad sviđaju one crne hlače uske a jako visoke kaj se kopčaju sa puno gumbi skoro gore do cica i gore onda neki lijepi topič, dignuta kosa-frizura, malo šminke i super...user posted image

P.S. molim fotku kaj si se odlučila obući user posted image


i meni je predzadnja najljepša
samo da je novacauser posted image user posted image user posted image user posted image
isto mi se sviđa ta tvoja ideja o hlačama visokim i uz to bi bila super neka košuljica kratkih rukava
samo što trenutno nisam u mogućnosti kupiti bilo što drugo jer sam švorcuser posted image
tu haljinu koju sam kupila uzela sam prije mjesec dana kad je stigao porodiljni doduše nisam baš nju htjela ali eto mm se jako svidjela i bila je jeftina 130kn
što se tiče frizure imam umetak i ekstenzije na češljiće još od prije pa ću staviti nešto od to dvoje
da imam kao dugu kosuuser posted image user posted image user posted image
ako ne budem obukla tu koju sam kupila,onda ću obući hlače na peglu i jednu košulju koju sam kupila prije 2god...i NIKAD je nisam obuklauser posted image user posted image
nisam imala gdje jer baš je svečana



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Zatrudnjivanje
inesica

Koliko je trebalo vremena da zatrudnite?

Uspjeli smo iz prve! (42%)

do 3 mj. (20%)

do 6 mj. (11%)

do 1. g. (8%)

do 2. g. (8%)

...predugo :( (10%)


Broj svih glasova: 203

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!