|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   IVF
13.5.2008 12:46:55   
tikica_69
Evo kako su nam nase stare teme ne zalost nestale, ponovno otvaram ovu.Moje novosti su....Jucer sam bila kod Baumana privatno da se dogovorimo za sljedeci protokol. Radili smo UZV i ja jucer, 11DC imam folikul 23mm pa smo skoro inseminaciju radili. Ali ipak smo odustali jer se bojao da ne prsne i zakljucili smo da sam bolja tvornica prirodno nego na Klomifenu. 27.05. idem na kontrolu ponovno...isto UZV da ovo slucajno nije kakva cista u sto on sumnja jer je endometrij trolinijski 10mm i sve izgleda kao ovulacija. Moram ponoviti nalaz prolaktina jer mi je nekad bio malo povisen i onda bi iduci ciklus krenula 14 dana uzimanja Yasmin kontracepcijskih pilula, 10 dana Supefact, pa nakon foliklimetrije on planira cca 4 dana po 3 ampula GonalaF a dalje cemo vidjeti po potrebi....tako da sam ipak prije u postupku, znaci negdje krajem lipnja bi bila punkcija pa transfer, a ne u rujnu kako smo se prvobitno dogovorili user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
13.5.2008 12:57:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: IVF
14.5.2008 9:25:08   
ZVRK
kao i do sada tikice držim ti fige za user posted image user posted image user posted image user posted image  za bilo kada .user posted image user posted image user posted image user posted image


a tebi jedan veeeeeeeeeeeliki  user posted image  od mene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: IVF
14.5.2008 10:19:04   
božica
tikice draga želim ti sretnouser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: IVF
18.5.2008 15:33:15   
mandreja
Naravno držim fige za tebe tikica! user posted image
A ja sam odlučila tek u rujnu ponovno jel mi bilo to tako stresno da nisam još na sebe došla user posted image
Pozdrav svima koje se bore!user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: IVF
18.5.2008 15:35:45   
Ruža
Mandreja ne gubi nadu... Sve su to samo kušnje koje će proći.
Cure držim vam fige da uspijete u svom naumu i uskoro imate svoje male user posted image !user posted image

(Odgovor članu mandreja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: IVF
18.5.2008 16:36:01   
Puli
Cure držim vam fige da uspijete u svom naumu i uskoro imate svoje male !
user posted image
i mi isto držimo fige da uskoro imate svoje male anđeleuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: IVF
18.5.2008 17:53:29   
tina1602
IZVORNA PORUKA: Puli

Cure držim vam fige da uspijete u svom naumu i uskoro imate svoje male !
user posted image
i mi isto držimo fige da uskoro imate svoje male anđeleuser posted image


i mi istouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: IVF
14.6.2008 12:40:29   
tikica_69
Ja danas prokrvarila...15. dan ciklusa i 5.dan na Suprefact ampulama. Pa koji je sad ovo vrag??? user posted image  user posted image  user posted image
Idem vidjet jel mi doc dezuran da ga pitam user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: IVF
14.6.2008 12:43:27   
tiha
tikice sreco jako mi je zao nadam se da je sve u najboljem redu...mozda tako mora biti.zovi dr

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: IVF
14.6.2008 20:11:23   
tikica_69
A kazu da sam dobila gospodju M nakon sto sam prestala piti kontracepciju, da je vrlo rijetko, ali dogadja se bez obzira sto sam na Suprefactu jer bi mi organizam trebao biti na stand by dok njega primam, ali da nastavim sa protokolom i 19.06. dodjem na folikulimetriju pa cemo vidjet sto je to bilo user posted image  i idem li dalje u postupak ili sve obustavljamo  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: IVF
14.6.2008 22:11:47   
tiha
sreco budi jaka uz tebe smo!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: IVF
16.6.2008 9:41:16   
MILLA
najnoviju informaciju koju sam čula jučer o problemima neplodnosti jer sam i sama 5 god. čekala na moje sunašce,je ta da dugogodišnjom upotrebom tampona napravimo kaos jer ono što treba izači ,zadržava se u nama bez obzira koliko ga često mjenjate.Meni je to logično,ja sam tampone koristila dugo godina...U biti su istraživanja dokazala da im treba puno duže nego žene koje ih ne koriste.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: IVF
16.6.2008 12:27:27   
tikica_69
Ja sam valjda dva put u zivotu stavila tampon pa ne vidim nikakvu povezanost mog slucaja sa time user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: IVF
16.6.2008 12:59:55   
MILLA
tikiceuser posted image   imat češ bebača i biti češ presretna... to ti želim od srca.Znam da ti je muka od svega što prolaziš, i da te to jako muči.Meni su rekli da nema šanse jer da imam pregradu na maternici od koje ne mogu zatrudnjeti.Zatim sam od nervoze dobila hormonalni poremečaj,drugi mi je doktor rekao da bez hormona nema šanse da ostanem trudna.Onda je iz beograda došao jedan travar koji mi je rekao da imam jaku kiselost maternice i da mi se plod ne može održati.Napravio mi je neki med,od kojeg mi je garantiro da ču ostat trudna.Istina je da nakon toga mjesec dana sam ostala trudna,da me nakon dugo godina ne peće dolje(ni MM).On mi je sam rekao da prekinem piti hormone koje sam morala piti 6 mj. da bi probali sa trudnočom.Ja sam ga poslušala jer nakon 20 dana što sam ih pila mi je bilo jako slabo i počela sam se širiti... Ja sam odustala od svih tih kopanja po meni,iako su rekli da bez tableta neču moči...na krajuuser posted image user posted image user posted image







_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: IVF
16.6.2008 13:27:19   
tikica_69
Iskreno, usla sam u ovaj postupak jer je takav dogovor sa doktorom i najiskrenije, ne nadam se nicemu. Samo znam da sam iza svakog takvog postupka bogatija za jos jedno bolno i traumaticno iskustvo a neki kazu da sam onda valjda i blize uspjehu....pa, da vidimo i to...odustati ne mogu sve i da hocu jer je to jedan zacaran krug iz kojeg se tesko izcupati jer ti psiha ne dozvoljava, jer bi si cijeli zivot postavljao pitanje sto bi bilo da smo jos jednom probali

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: IVF
20.6.2008 20:41:02   
tikica_69
Evo, ja danas od svog doca....danas je 21 dan ciklusa, sada moram narednih 6 dana biti na 4 Gonala dnevno i 0,2 ml Suprefacta dnevno. Krepala bum od svega toga i svih tih hormona user posted image
A da vam ne pricam da me do sada postupak kosta cca 5.500kn. Stvarno se nadam da ce ovaj put mali pajcek primiti user posted image .
Svima vam saljem puno puno zagrljaja i pusa i brzo navijati za nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: IVF
20.6.2008 20:43:17   
Ruža
user posted image Tikica navijamo za tvoju pobjedu i bar jednog ali vrijednog malog bebulinca!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: IVF
20.6.2008 20:44:04   
tiha
drzimo fige srecice!!!!! uz tebe smo

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: IVF
20.6.2008 20:48:15   
tikica_69
Hvala vam cure na podrsci....svi ste vi moji andjeli   user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: IVF
20.6.2008 21:42:17   
mirna
Tikica koji put ideš na IVF? Zar ne plati osiguranje prve tri pustupke?

Držim ti fige da ne patiš uzalud!user posted image user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 20.6.2008 21:43:05 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: IVF
20.6.2008 23:41:55   
tikica_69
Plati do 38. godine zivota...ja imam jednu vise user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: IVF
21.6.2008 0:26:12   
leptirić
Ne daj se Tikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

još uvijek se nadam, ja 33, MM 37god, čekamo prvi plus već pet godina

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: IVF
25.6.2008 13:26:11   
tikica_69
Cure, puno vam hvala na podrsci al situacija je ovakva. Usret terapije i postupka ja jucer prokrvarila i to bas onako fino i posteno user posted image
Zovem doca, kaze odmah prekidaj sa supresijom i Andolom i samo po 3 Gonala dnevno do petka a onda na UZV pa da vidimo sto je, al najvjerojatnije M, tako da sam izgleda opet na pocetku ciklusa user posted image
U prijevodu, bar jos 7 dana injekcija i jos jedno 4.000 kn van iz novcanika user posted image
Javim u petak kakvo je stanje stvari user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu leptirić)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: IVF
25.6.2008 13:33:40   
ILEANA
Hej tikice! Samo da se javim, biti ce sve ok, idemo daljeuser posted image user posted image user posted image
I ja sam danas radila test i cijelo jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!