|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ortodont
22.4.2013 23:26:46   
girlpower
molim ako netko zna gdje ima na podrucju osijeka ili oko osijeka ortodonta..zubar mi rece da imamo samo jednoga a ostalo da su privatnici..pa ako netko zna nesto neka mi napise..gdje ga naci?ako su privatni kakve su cjene?itd.svaka info je dobrodosla.hvala

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ortodont
23.4.2013 19:49:56   
girlpower
ajme meni..nitko nista nezna?? Naje samuser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ortodont
15.10.2015 13:56:20   
BenstM
Ortodoncija je stomatološka grana poznata najčešće prema visokim cijenama ortodontske terapije i nošenju ortodontskog aparatića. Ljudi iz tog razloga najčešće oklijevaju oko odluke o odlasku kod ortodonta, jer strahuju od visokih cijena. Ja posjedujem par kontakata dobrih ortodonta, ali u Primorsko-goranskoj županiji, pa ne znam koliko su Vam od koristi.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!