|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   namjerni pobačaj
2.4.2009 21:44:32   
Florijan Jakov
Znate li ijednu ženu koja je pobacila svojom voljom? Zašto je to učinila? Možete li razumjeti njezine razloge?

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 21:48:12   
Anoniman
1. znam
2. ne znam
3. ne mogu...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 21:49:06   
sanjarica
ne znam.gledala sam nekad u nekim filmovima i to je stvarno uzas..ne znam sta bih rekla na to.a cula sam price onih starih zena da su prije te zene koje zatrudne a nisu htjele dijete pile neke treve,sirce i svasta nesta.da bog sacuva...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
2.4.2009 21:53:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjarica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 21:54:23   
novamama
1. znam  - dvaput....znam i više od dvije žene
2. financije, mala beba doma, ....
3. ne razumijem, pokušavam razumijeti ali mi teško ide...sjetim se one 'lako je tuđim k..cem po drači mahati....'...ali isto....teško mi je shvatiti, pokušavala sam odgovoriti te osobe, ali mi nije išlo - otpilile su me....teško mi je kad se toga sjetim, ali što se može....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 22:32:20   
njanja
1. ne znam3. mogu razumjeti....smatram da dijete koje se rodi treba biti željeno, a ne splet okolnosti....ukoliko se žena osijeća bolje ako pobaci (a mislim da nije niti jednoj lako donjeti tu odluku i nemojte odmah kamenjem na to), nego da rodi, ja to poštujem....Isto tako smatram da svaka žena i par moraju napraviti SVE da do neželjene trudnoće ne dođe!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:09:01   
Lady3
znam nažalost..razlog je bio silovanje i potpuno je shvaćam..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:26:58   
ELISABETH
Znam i ja jednu zenu koja je to ucinila dva puta, navodno zbog toga sto se bojala da ce ostati bez posla user posted image user posted image Ne razumijem je zaista user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:30:49   
piggy
znam i ja mnogo cura al ne želim takve stvari uopće komentirati jer bum roman napisalauser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:34:02   
Nika 24052006
Ja znam jednu koja je nosila blizance i otisla na abortus. Ona je malo psihicki labilna osoba,pa ne bi puno komentirala njezin slucaj.... Ali ipak ne mogu razumjeti takve postupke...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:41:47   
Candy
Znam ali teško mi je pričati o njihovim razlozima jer one najbolje znaju kroz što su prolazile...
Također poštujem njihovu odluku ali s druge strane mi je to jako tužno ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:44:23   
novamama
IZVORNA PORUKA: Candy

Znam ali teško mi je pričati o njihovim razlozima jer one najbolje znaju kroz što su prolazile...
Također poštujem njihovu odluku ali s druge strane mi je to jako tužno ...




tako je i meni...

ali uvijek mi ostaje onaj gorki okus u ustima - kao da nisu imale sve informacije na raspolaganju i da je to ishitrena odluka...ne znam.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: namjerni pobačaj
2.4.2009 23:56:13   
mala pcelica
moja prijateljica je sa 17 god napravila abortus ilegalno ,jer se posvadjala sa dečkom,a svejedno su se pomirili,poslje se udala za njega,rodila sina i rastali se jer je on teški alkos......user posted image  baš tužno...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
3.4.2009 7:47:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 7:48:49   
Wukovarka
Znam ih vise i prepustam njima to zalovanje ili veselje sto su ucinile...

Samo jednu sam spotala zbog te odluke i uspjela ju nagovoriti da ne pobaci, danas ima jako voljenu i veselu djevojcicu od 5 godina

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 7:56:11   
curice
znam ih više,al jedna me posebno šokirala,nosila je blizance,stambeno i novčano je sređena,ali jednostavno nije željela više djece.Danas kad mi kaže-ah tako bi i ja volila imati curicu(ima dva sina),ja bih je najrađe ispleskala.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 8:01:09   
mlada mama
znam ih par i na zalost mogu reci da su njihovi razlozi glupi samo jedno mi nije jasno,ako im se to dogodilo jednom pa zasto ne koriste kontracepciju nego idu opet na abortuse

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 8:24:06   
m600
znam ih par...sve su pobacile kad su imale 15,16 godina jer su kao premladeuser posted image
ne shvaćam ih nikako
po meni je namjerni pobačaj najveći grijeh na svijetu
ja sam rekla mm ako budemo imali kći i ako slučajno zatrudni mlada...nikad neće pobaciti...samo preko mene mrtve

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 8:27:13   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: mlada mama

znam ih par i na zalost mogu reci da su njihovi razlozi glupi samo jedno mi nije jasno,ako im se to dogodilo jednom pa zasto ne koriste kontracepciju nego idu opet na abortuse



Poznam jednu koja je 5 puta pobacila...zalosno!!

Nedavno sam ju srela, ima curicu..mislim si odmah ....Hvalim te Boze

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 8:35:57   
mariola
Znam jednu koja je to mislila napravit ali ipak nije i danas ima jedno jako lijepo i inteligentno dijete. Dijete je malo posebnije od druge djece, pravo malo čudo. Ona je sretna, ne vjerujem da bi bila da je pobacila...
Znam drugu koja je to napravila jer je imala već dvoje odrasle user posted image  djece pa kao šta će mi više, stara sam za to i te gluposti. Mislim kakvi su to razlozi????

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 8:44:07   
ninolina
znam ih par i na zalost mogu reci da su njihovi razlozi glupi samo jedno mi nije jasno,ako im se to dogodilo jednom pa zasto ne koriste kontracepciju nego idu opet na abortuse

potpisujem. I ja znam nekoliko osoba, i glupo je reči da ih osuđujem zbog toga ali ih ne mogu ni shvatiti. Ali nekima je abortus već normalna stvar. Žalosno ali istinito.
Nisam za ali nisam ni protiv, jer kako cure ubijaju bebice kad ih rode, bolje da nisu ni bile trudne


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 9:57:41   
tikica_69


1. znam - moja sestra prije 7 mjeseci
2. znam i nikako ne mogu opravdati
3. mogu ali ne mogu joj to zaboraviti mada joj to nikada necu reci jer znam da joj tesko zbog mene




_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 10:09:44   
ivanaa
Znam ih puno.Svaka zena ima pravo da sama odluci sta ce napraviti.Nekom je neciji razlog bezveze a nekom je velik kao kuca.Ne osudujem tako sto(osim u stvarno ekstremnim situacijama).Mislim da je svakom njegov kriz najtezi i da to ni jedna normalna zena ne radi lagano i da joj je poslije jako tesko.Ne osudujem nikako,dapace..mislim da je sada kad su abortusi legalni puno bolje nego kada su bili ilegalni.Naravno govorim o normalnim zenama.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 10:17:18   
picky
nista,ama bas nista ne moze biti opravdanje jer ce kad tad placati za svoje grijehe,ako su maloljetne roditeljima na dusu jer obicno oni inzistiraju.mozda toga nebi ni bilo da su ljudi malo razumljiviji i da pomazu takvima koji su u nedoumici,za njih se treba moliti
mnogi bracni parovi pate zbog toga sto nemogu imati djecu to je zalosno

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: namjerni pobačaj
3.4.2009 10:21:10   
novamama
mene tu ne muči što će 'patiti zbog grijeha' nego mi je više problem to što smatram kako život počinje onog trenutka kad se spoje spermij i jajašce, a da ne govorim o otkucajima srca sa 8 tjedana, i manje...

zato mi je to problem, svjesna sam da je to već život...

ali, još jednom kažem:

lako je tuđim k..cem po drači mlatitiuser posted image

nitko od nas ne zna što bi napravio da se nađe u jednog gadnoj situaciji....ne volim osuđivati jer mi se 100 puta obilo o glavu....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!