|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Strahovi u trudnoći!
19.1.2014 12:04:25   
Ulala
Svima lijepi pozdrav od trudnice u 12.tjednu user posted image .Neke ste vjerovatno prošle ovo, neke tek prolaze ali eto mene toliko muči to i već sam svima oko sebe dosadna pa da se pojadan vama i čujem vaša iskustva.Uskoro idemo na pregled,točniije tjedan dana, ali neda meni moja glava mira.Nakon što sam puno proboravila na forumu i čitala o svemu, bojim se da mi s bebom nešto nece bit uredu,ili u krajnjem slučaju da srčeko nece kucati na pregledu ili da se možda neće pomaknuti..Strašno sam paranoična i samu sebe zivciram s tim mislima ali nemogu si pomoći?!Vjerujem da nisam jedina, pa me zanimaju vaši savjesti,kako ste se smirivale od tih negativnih misli??user posted image Najrađe bih svako malo isla na preglede samo da me smiri i kaze sve je ok,razvijamo se dobro..Ah,a da ne pricam o nocnim morama i ruznim snovima.Eto dijelite vasa iskustva,savjete,mozda mi i pomognete da se smirim i pocnem uzivati u trudnoci.Puno pozdrava svima
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Strahovi u trudnoći!
19.1.2014 13:07:08   
valerie
Ulala, ti strahovi su normalni. Vjerujem da svaka od nas pomisli na to. Ni meni nije svejedno i svaki put prije pregleda molim Boga da sve bude ok. Samo nemoj previše o tome misliti jer brigom štetiš bebici. Opusti se i uživaj! Uskoro si prošla krizno prvo tromjesječje i ne zamaraj se. Ja ću se trudit isto ne čitat više po internetu, samo te uznemiri.

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Strahovi u trudnoći!
20.1.2014 9:37:07   
Ulala
Da pokušat ću se opustiti malo više i uživati,ali kažem tek kad slijedeći put budem na pregledu, možda i popričam sa ginekologom o tome pa me i umiri.A što se tiče foruma, super da postoje, obožavam ih, ali nekada znaju stvarno odmoći jer nam glava bude prepuna informacija i situacija koje se nemoraju nužno svakome dogodit

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Strahovi u trudnoći!
21.1.2014 9:33:40   
Sunshine28
moja prva trudnoca je zavrsila spontanim tak da sam ja umirala od straha pred svaki pregled da mi gin. ne kaze kako srce vise ne kuca...
bit ce ti lakse kada se beba pocne micati - to ce kod tebe skoro kroz 4-6 tjedana...
onda postane lakse, osjetis da se mice pa si mirnija....a ako se duze vremena ne mice i uspanicis se evo savjeta koji je meni dala gin i koji pali - legnes na bok, smiris se, kao da ces zapati, ali da je i oko tebe sve mirno, i unutar 30 minuta beba ce se pomaknuti! sto posto provjerena metoda, mene je umirivala pet puta dnevno user posted image
objasnjavali su mi zasto je tako, ali sam zaboravila...


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Strahovi u trudnoći!
22.1.2014 13:44:02   
Ulala
Sunshine28, hvala na savjetu, jedva čekam da krene lupati i izvoditi što god hoće, samo da ja čujem da je sve okej na pregledu, eto idemo u Pon.pa ćemo vidjeti user posted image . Žao mi je za tvoju prvu trudnoću, iako mlada sam pa nekako mislim neće se to meni dogoditi, no svejedno me strah jer niko nezna zašto dolazi do tih spontanih, ali ako se valja oslonit na onu da je do 3mj.trudnoća ne sigurna, eto mi skoro pa smo prošli to razdoblje, pa se nadam da će biti lakše user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Strahovi u trudnoći!
24.3.2014 13:06:33   
maja42
pozzz cure valjda sam i ja jedna u nizu koju muce ti isti strahovi kao i Ulala ja sam sad 8 tjedana i jedan dan i u cetvrtak imamo kontrolu i jedva cekam jer me pojedose strahovi da bebi nece srce kucat da ovo da ono da se nerazvija kak treba itd

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!