|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NIFTY test
28.10.2013 10:35:17   
anaxx
Da li je netko radio ovaj test?
Čula sam da je prilično pouzdan, ali da se trenutno u Hrvatskoj radi samo u klinici Podobnik u Zg.
Ako netko nešto više zna o tome molim Vas da se javite....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: NIFTY test
28.10.2013 12:52:44   
evanoi
je li taj test vezan za down sindrom? i ja bih voljela znati o njemu....

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: NIFTY test
28.10.2013 13:52:35   
anaxx
ali nema odgovora..... zar nitko nema iskustva s tim?  user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: NIFTY test
28.10.2013 14:42:17   
LorVer
Ne znam kolko mogu biti od pomoci jer ne zivim u HR ali ja sam radila taj test u trcoj trudnoci po preporuci ginekologa, koji mi je tada reko ( prije 2 god)da je to novina i oni pitaju svaku trudnicu jel se zeli podvrgnuti tom testiranju bez obzira na godine. Test mi nije platilo zdravstveno nego sam ga morala privatno platiti. Za rezultat zove telefonski jedino ako nesto nije u redu. Mene Hb nisu zvali. user posted image




_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: NIFTY test
28.10.2013 20:50:50   
troubled
nikad čula, žao mi je da nisam od pomoći...
da pogledaš na podobnikovim stranicama ili da ih zoveš za detalje?
kad saznaš više, svakako nam javi user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: NIFTY test
31.10.2013 14:44:39   
keyt
LorVer, koliko si platila test, ako nije tajna? Ima sigurno dvije-tri godine da sam čula za njega kada je praktički još bio u najavi i sjećam se da je bilo navedeno da neće baš biti jeftin.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: NIFTY test
31.10.2013 15:03:14   
anaxx
U Hrvatskoj 5000,00-6000,00kn kako gdje. Radi se u Zg, Rijeci, Puli i Splitu.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: NIFTY test
12.11.2013 12:54:03   
mekica
Hm je li to ovaj za Downov?

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: NIFTY test
2.4.2014 8:36:11   
Hubertica
Iako je post od prosle godine, evo ja se mogu javiti da sam ga radila prije nekih 8-9 dana... točnije 25.3.2014. Test se temelji na vađenju venske krvi majke i daljnoj analizi DNK ploda iz te krvi, iz nje se moze sa visokim postotkom( od 99%) utvrditi postojanje najčešćih kromosomskih poremecaja Down sindrom, Patu sindrom i Edwardsov sindrom... i utvrditi spol bebe... Na rezultate se čeka cca 15 dana... Radila sam ga u Poliklinici Sunce Rijeka, cijena 5600kn... i sad čekam rezultate, nadam se da ce sve biti u redu... user posted image

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu mekica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!