|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:54:01   
Keekeelee
Što koristite? Ja imam Wallaboo sling koji smo kupili na preporuku, a nikako nam ne odgovara. Sad planiram kad navrši treći mjesec kupiti mei tai...mislim da će nam to puno bolje odgovarati. Što vi koristite?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:54:44   
pepeljuga
Samo kolica,nema nosenja kod meneuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:57:08   
Keekeelee
Ma meni se ne da na tramvaj kad idem sama s kolicima, čini mi se puno jednostavnije nosanje.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:57:45   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Samo kolica,nema nosenja kod meneuser posted image


Di bi stigla da si ih sve nosilauser posted image
Ja imam klokanicu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:58:40   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: BUMBI


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Samo kolica,nema nosenja kod meneuser posted image


Di bi stigla da si ih sve nosilauser posted image
Ja imam klokanicu

user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 21:59:04   
mama_25
Klokanicu, i to kad je sam počeo držati glavicu..nažalost nije bio ljubitelj kolica user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 22:00:10   
ikica84
samo kolica,ne volim da ih nosam!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 22:04:05   
anne
Imam maramu od prvog djeteta.
Sad sam posudila i sling, ali ova mala ne voli baš kad je stisnuta.
Prvo dvoje je obožavalo.
Preporučam ti da prvo isprobaš pa kupiš.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 22:30:55   
Hladna
cure ja imam klokanicu, zanima me od koje dobi se ona koristi????

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:03:57   
mama_25
Mi smo se počeli nosati u klokanici dok je bebač sam mogao držati glavu, cca 3 mjeseca..ali mislim da ima nekih što se mogu od rođenja koristiti

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:09:51   
seraphyme
micek je volio sling, ovaj ne podnosi, od klokanice me ubijaju leđa iako je baby bjorn navodno super jer se oslanja na kukove. mei tai nisam probala

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:11:05   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Hladna

cure ja imam klokanicu, zanima me od koje dobi se ona koristi????

Od nekih 3 miseca

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:12:29   
andydea
klokanica je zakon..ali kad imaš king konga od 9kg...kažeš joj pa-pauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:14:53   
Keekeelee
Uh vidim da niste baš presretne s nošenjem, a ja baš mislim kako će mi to olakšati stvar!user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.3.2013 23:16:43   
pepeljuga
Ma moji su se bas svi volili voziti u kolicima pa stvarno nije bilo potrebe za nosanjem

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Keekeelee)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Klokanice, slingovi, marame
14.3.2013 15:52:13   
Piturica
ja sam valjda specijalka pa ako mi netko moze objasniti razliku izmedju te klokanice i mei-tai! a i marama i sling sam mislila da je to vise-manje isto... ali ocito nije. valjda je u slingu stisnutija beba?!
ne kuzim ja to nista. user posted image user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Klokanice, slingovi, marame
10.6.2013 20:56:08   
FIGICA FIFINANKICA
imala klokanicu ali preteško bi bilo nositi,kolica su zakon

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Klokanice, slingovi, marame
5.9.2013 16:05:58   
ribicatt
Ja znam samo razliku izmedu klokanice i marame a to je da u klokanicu ugl ne bi smjele bebe ispod 3mj osim ako postoji drzac za glavu,jer je to kao ruksak u kojem beba moze bit okrenuta uspravno prema van il prema mami a u nekima cak i na ledima,nogice,a marama je bolja,nju omotas oko sebe i namjestis tako da bebu mozes staviti po lezecki kao kad ju drzis a da su ti ruke slobodne,a isto mozes i kasnije bebu omotati maramom i oko sebe tako da stoji uspravno,al to opet ne ispod 3mj dok sama ne drzi glavu... Kako se tocno omotava,nemam pojma jer te marame imaju po 5metara pa ti treba netko pokazati kako se tocno zamotava.
Ja klokanicu imam i prakticna mi je kasnije kad je beba veca da ju stavim u to i napr vjesam ves,prosetam oko kuce ili kad kolica parkiram ispred ducana da s bebicom mogu po trgovini hodati i gurati ona trgovacka kolica napr. Ali to sluzi na kratke setnje jer je tezina poprilicna,zato je muzu ponekad slade s time setati nego da gura kolica stalno pa cu ja to njemu rado uvaliti kad pozeli :) setati. Druge razlike bi i ja voljela znat al vidim da nitko ne pise a ja bi si cak i nabavila maramu radi dojenja u javnosti itd jer je za to jako prakticna ali ....sling,obicna,mai-tai bo...koja je bolja...

_____________________________

Anci 05.02.2010.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Klokanice, slingovi, marame
5.9.2013 16:41:05   
ganja
mei-tai je tek otkad beba može sama sjediti, a sling i wrap marama su od prvog dana, imala sam sve tri pa i klokanicu :) moja mala se nosila sve u 16 :D sa slingom se nikako nisam našla, ali wrap nam je bio super od prvog dana, imaš na netu i videa i u tekstovima opisano kako se sve može beba omotati i kada se jednom usavršiš - super je!

http://www.wrapyourbaby.com/newborncarries.htm

evo, ja sam svoju nosila ovako: http://www.youtube.com/watch?v=7gJEIYTQRTk i jeidna zamjerka ovoj curi je što uopće ne gleda bebu dok si namješta maramu - horror!

uglavnom, ful koštaju te marame, a ja sam si svoju sama napravila, kupila u dućanu s materijalima za šivanje 5 metara pamuka koji se rasteže u sva 4 smjera i to ti je to! bila nam je super, a biti će i za bracu ;) budući da se većina pamuka prodaje na duplo složeno, prerezala sam materijal na pola po dužini - i dobila dvije marame! povoljno i praktično ;)

pronaći ću vam jednu našu fotku pa vam poslat..i da, tata ju je obožavao nositi u nosiljci ;)

(Odgovor članu ribicatt)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Klokanice, slingovi, marame
5.9.2013 16:56:21   
ribicatt
Ja bi takvu maramu bas najvise zbog dojenja,jer zaista izgleda i je kulturno da bebu mozes podojiti bilo gdje a da nisi servirana na pladnju,jer marama ipak pokrije sve a bebici je udobno,a klokanica tatama da budu frajeri sa svojim bebama :-) . Ja sam moju Anci dojila do 1,9mj ako i sad bude tako,trebat cu tu maramu. Ali djeluju skupo i nema bas svugdje za kupiti,ja bi rado platila nekom neku normalnu cjenu materijala i ruke da mi to sasije...jer ni to nemam gdje,ja nemam masinu :/ ...
Il ako nadem nekoga da ima,pa da mi proda svoju... Ajde bar za to imam jos dovoljno vremena,mozda i uspijem...

_____________________________

Anci 05.02.2010.

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Klokanice, slingovi, marame
5.9.2013 16:58:09   
tenkic
Mi smo prvo koristili Babybjorn active klokanicu.super je posluzila po zimi jer je bilo nemoguce bebu voditi van u kolicima. Posebno ju ne voljela otkad se smjela nositi prema van (da ima pogled) i redovito je u tome odspavala jednu rundu. Sad kad ima 1g mm ju i dalje voli u tome furati.
Ja ju volim nositi u Ergo baby- pogodnije je za vecu i tezu djecu. Uspavljujem ju u polozaju prema meni,fino se da ununati. Kad me bole ruke nosam ju u Ergobaby na boku pa se usput i mazimo, a kad idemo "hodati" npr na Sljeme furam ju u Ergo baby na ledjima,tipa piska lonca i to joj je fora...bit ce jos vise fora kad bude veca (2god)
Imam i maramu,super stvar al grije i nezgodna je za montiranje.

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Klokanice, slingovi, marame
8.9.2013 10:03:59   
danijela8
Ja sam kupila mei tai, ali frajer ima tek 1mj pa se moramo strpit. Voli se za sad vozit u kolicima, ali nosiljka bi nam bila od velike pomoći jer imamo kolica koja su teška 11kg, a živimo na skalama, kad mi je muž na poslu ne mogu izać iz kuće, tako da bi nam to bilo spas!

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Klokanice, slingovi, marame
9.9.2013 15:57:27   
elven
Mi smo dobili na posudbu sling i nosiljku (klokanicu) i sling se pokazala puuuuno bolji izbor tako da smo je i kupili...osim što smo se u njoj nosali, jako je praktična za dojenje u javnosti nama malo sramežljivijim i super mi je bila za prekriti kolica kad beba zaspi da joj malo prigušim danje svijetlo, premotati na njoj ako nisam ponijela tetricu ili onu jednokratnu prematalicu...ma za svašta je našla namjenu i uvijek je išla s nama...

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.9.2013 9:45:15   
MKata
Mi smo imali maramu (elastičnu, wrap) i to smo koristili ne baš od prv og dana, ali od neka tri tjedna i bila nam je odlična!
Kad je malo narastao, onda smo koristili sling jer mu je u marami bilo vruće (bilo je već ljeto) i sling je komotniji za kretanje. Isto super...nadam se da će i ovo dijete voljeti jer je meni to bilo i praktično, pogotovo kad su bili grčevi, kad je bio grintav (u kolicima je jako teško zaspao)...uglavnom , obožavao se nositi, a ovo je spas za ruke i leđa!

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Klokanice, slingovi, marame
13.11.2013 12:11:58   
mekica
Imam klokanicu i super mi je poslužila jako sam zadovoljna s njom.

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!