|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jonasova metoda
12.1.2009 12:00:18   
Florijan Jakov
Čula sam za ovu stranicu i metodu... nemam iskustva s njom ali možda nekome pomogne.. good luck user posted image

http://lunarium.co.uk/jonas.php


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jonasova metoda
12.1.2009 12:02:14   
Ruža
Zanimljivo FJ! Kad krenemo na drugo probat ćemo!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jonasova metoda
12.1.2009 12:12:35   
tikica_69
Meni to nije pomoglo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jonasova metoda
5.4.2009 18:19:46   
martina33
ja sam naručila taj kalendar koji govori spol djeteta i da li određeni mjesec nosi zdravo dijete...kalendar košta 250kn...meni u cijeloj godini samo 4 mjeseca nose zdravo dijete,a ostale mjesece treba izbjegavat...e sad,da li je to čisto praznovjereje?user posted image
kad probam ,javim rezultat,hehehe user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jonasova metoda
5.4.2009 18:41:26   
tikica_69
Po tom kalendaru moj mladji bi trebao biti retardiran user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jonasova metoda
5.4.2009 18:55:00   
djetelina
Ja mislim da to djeluje samo u slučaju da se poklopi s ovulacijom. Bez ovulacije nema JS, a bez nje ni user posted image .

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 12:05:26   
mala sanjalica
Pokusala sam da odem na link http://lunarium.co.uk/jonas.php kao sto nam je ostavila FJ ali bezuspjesno.
Kao da nije vise free. Martina 33 kaze da ga je kupila.
Je li to tacno da se sada kupuje i kosta 250 kn?
Bas bih voljela doci do tog kalendara, jako me interesuje, ali izgleda da sam zakasnila.
PLIZ pomozite.
Ima li neko free verziju ili kako to vec ide?
Hvala unaprijed,
Vas novi clan

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 14:29:42   
tikica_69
http://lunarium.co.uk/calendar.php

http://lunarium.co.uk/sign.php


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 15:49:26   
BEBA13
ja sad bila na toj stranici al ništa ja tu nekužim šta treba?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 16:02:11   
tikica_69
Upises sve svoje podatke koje te traze u formi desno i izracunati ce ti dane kada je najbolje raditi na bebi...koliko se sjecam.....znam da meni to nije pomoglo, a vec sam i gore vise napisala da je po tom kalendaru moj mladji sin retardiran, pa uopce ne vjerujem u te gluposti s obzirom da puca od zdravlja user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 16:09:12   
BEBA13
tikice hvala ti!user posted image ma nevjerujem ni ja nešto previše u te stvari al volim svašta vidit i znat!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jonasova metoda
29.5.2009 16:47:50   
JUdy
Ni ja nevjerujem u te gluposti, samo te uznemire.

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jonasova metoda
10.6.2009 15:35:42   
pufna*
drage moje curke, danas sam nesto procitala o ovoj metodi. navedeni link gore se vec duze vrijeme placa. nisam nesto extra zagrijana za taj kalendar ali bi voljela vidjeti kako funkcionira.
Ovaj drugi ne razumijem ama bas ni malo.


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu JUdy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jonasova metoda
10.6.2009 18:32:15   
lueman
vrijedi samo za uredne cikluse. pošalješ im datum zadnje menstruacije, datum godinu i mjesto rođenja, i točni sat i dobiš kalendar. to te košta 250 kn. mi ćemo u akciju (po sinauser posted image ) 11.07.pa ćemo vidjet koliko je pouzdanuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jonasova metoda
10.6.2009 18:44:04   
ivana st

Čitala sam po forumima da je nekima pomoglo, meni osobno nijeuser posted image . Tri mjeseca smo pokrivali datume po kojima bih trebala ostati trudna ali nažalost user posted image je svaki put došla.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jonasova metoda
14.8.2009 1:52:18   
tikica_69
Ja sam ovaj mjesec pratila ovulaciju LH trakicama i bila je O tocno na sredini ciklusa i osjatila sam po jajnicima i sluzi i oko 22.08., bi trebala dobiti M...no po ovom lunarnom kalendaru, meni je plodno razdoblje 16.-19.08. user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jonasova metoda
24.8.2009 19:39:43   
ivana st

Tikice lunarni kalendar nema veze sa ovim našim uobičajenim načinom utvrđivanja pl. dana tako da po njemu možeš biti plodan i u dane mjesečnice. Iako ne vjerujem u te proračune vezane za datu,mjest rođenja i slično, probala sam i to pratit i pokrivali smo sve moguće dane ali ništa nije upalilo user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jonasova metoda
1.9.2009 23:33:41   
lavica81
Evo našla sam link za Jonasovu metodu gdje podatke možete dobiti besplatno:

Idete na www.astro.com i sa lijeve str. odaberete "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz posljednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočit će vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vrijeme rodjenja, državu, grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i isprintati . Eto, pa sretno svima

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jonasova metoda
8.9.2009 9:54:08   
*Mare*
hvala Lavice! Zanimljivo.. meni Jonas kaže ovaj mj 13.-17. a moj ciklus kaže 07.-11. Hmm... user posted image

Ma ja ću pokriti sve, pa kud puklo! user posted image  user posted image

_____________________________

Non rinuncio a lei..

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jonasova metoda
29.9.2009 10:14:10   
tikica_69
Zvezdica wrote: www.astro.com

Sa desne str. odabereta "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz poslednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočiće vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vreme rodjenja, državu, grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i odštampati.

O čemu se radi?

Navodno žena ima još jednu ovulaciju, nevezano za "školsku". Ta druga ovulacija je povezana sa mesečevim menama, odnosno "žena je plodna kada je mesec isti kakav je bio kada se ona rodila".
Dr Jones ima 11-oro dece koja su sva navodno začeta u po njegovom kalendaru ovulacije (tako sam čula).

E, sada imam pitanje: ŠTA SU ŽUTE I CRNE TAČKICE NA GRAFICIMA? Crveno znam da je ovulacija po Jones-u.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu *Mare*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jonasova metoda
29.9.2009 12:24:09   
Zvezdica
Hvala tikice. user posted image

Pošto smo na rr.rs došli do saznanja šta su tačkice, evo da vam napišem:

IZVORNA PORUKA: isnogooda

Evo proverih... Jesu, svima su nam tackice na te datume. A evo i objasnjenja - zute tackice ( pun mesec po kalendaru mesecevih mena ) padaju na tacne datume: 04.10, 02.11, 02.12, 31.12. Crne tackice ( mlad mesec ) padaju na: 18.10, 16.11, 16.12 itd. Misterija tackica uspesno resena! user posted image


Nije me mrzelo da se vraćam unazad na godinu kada sam ostala u drugom stanju, poklapa mi se. Mada sam taj mesec imala odnose i 14dc. O tome sam više pisala na dr Eugen Jones KLIK OVDE, ako vas zanimaju naša iskustva.

tikice, a na onom linku što se naplaćuje ispisuje i da li će dete biti zdravo ili retardirano? user posted image

ps. gledala sam vaš snimak "priča o nama" na youtube... user posted image  user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jonasova metoda
29.9.2009 12:25:54   
tikica_69
Da...ali ja bih to uzela s rezervom jer imam dvoje zdrave djece koji su po tom kalendaru trebali biti u vrlo rizicnoj skupini user posted image Hvala sto si pogledala filmic user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvezdica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jonasova metoda
29.9.2009 12:31:11   
lee
meni ni jedan kalendar nije pomogao..po tim kalendarima ja ne bi dobila Aleksandra nikad...sve mi je krivo izračunato...tako da ja u to ne  vjerujem...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jonasova metoda
5.10.2009 17:26:45   
*Mare*
Ma drage moje, ja sam odlučila prestat kuovati silne testove za trudnoću koji ionako svi završe u smeću poporaćeni tugom i suzama i te novce uložiti u još malo nade i naručiti Jonasov kalendar. Pročitala sam masu priča gdje je pomogao i isto toliko gdje nije ali osim tih 250 kn nemam što izgubiti pa idem vidjeti, baš me zanima. Odem uplatiti i poslati podatke, sutra mi pošalju mailom pa ćemo vidjeti.. Pa nešto valja mora upaliti! user posted image

_____________________________

Non rinuncio a lei..

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jonasova metoda
16.10.2009 16:21:53   
*Mare*
Pa evo da podijelim s vama nešto neobično ful! Dakle striček Jonas kaže ovaj mj plodni dan 26. DC! user posted image  (A to bi bilo sutra). I ja jutros nakon urednog perioda točkica na maybe baby "pljunem" paprat!  user posted image  (a trakice kasne i baaaš me ljuti to u ovoj situaciji!!)

_____________________________

Non rinuncio a lei..

(Odgovor članu *Mare*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!