|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jonasova metoda
16.10.2009 16:25:27   
*Mare*
e da i naputak samo: ako nekoga interesira ta metoda, nemojte naručivati i plaćati kalendar, usporedila sam i sve se poklapa sa onim sa neta besplatnim! Još ti na onom besplatnom piše spol a meni je frajer za 250 kn samo obojao datume na kalendaru! user posted image user posted image  A recesija a ja bacam novce! user posted image

_____________________________

Non rinuncio a lei..

(Odgovor članu *Mare*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jonasova metoda
8.3.2010 12:52:35   
partyka
a jel vi imate na svom kalendaru neki datum oplodnje uz koji se ne nudi spol? ja imam jedan, i to bas sljedeci pa ne znam sto to znaci user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jonasova metoda
11.3.2010 14:47:37   
saraXY
Imam u 2010 nekoliko takvih mjeseci u kojima nije označen spol, ali ne znam što to znači (možda blizanci - curica i dečko user posted image ).
Btw, meni svi plodni dani padaju u vrijeme menstruacije user posted image user posted image

(Odgovor članu partyka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jonasova metoda
11.3.2010 15:18:32   
ninolina
Btw, meni svi plodni dani padaju u vrijeme menstruacije

to nije ništa čudno meni su isto tako bili


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu saraXY)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jonasova metoda
11.3.2010 15:45:25   
saraXY
Ninolina kakvo je tvoje iskustvo, jel ti možda uspilo za vrijemeuser posted image  ostati trudna

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jonasova metoda
11.3.2010 16:07:44   
ninolina
sa prvo dvoje sam ostala trudna pod menstruacijom, naravno već zadnji dani dobila sam 5 user posted image 10 sam sigurna da sam ostala trudna... tako i s malom

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu saraXY)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jonasova metoda
12.3.2010 8:57:10   
saraXY
Ninolina hvala na odgovoru, znači pred kraj user posted image  akcija. A probat ćemo možda upali.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jonasova metoda
16.3.2010 11:22:47   
partyka
Evo i prijateljica si je napravila ovaj besplatan kalendar i kod nje je pola godine bez oznacenog spola - sto to znaci? Da se ne zna spol ili da se tada ne moze primiti, ili...? user posted image  

(Odgovor članu *Mare*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jonasova metoda
16.3.2010 11:27:08   
Bebys
joj u ovo uopće nevjerujem....Samo mami novac...to je sve..user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 16.3.2010 13:35:22 >

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jonasova metoda
13.8.2012 21:52:05   
Kontesa Nera
Pozdrav!
Da malo osvježim temuuser posted image Mislila sam da će biti više postova i više zainteresiranih cura za ovu metodu. Ja sam danas naručila svoj kalendar (i naravno platila 250kn) i danas sam ga dobila. Čini mi se zanimljiv, probat ću i s tim danima za koje nisam nikad mislila da su plodni, pa ćemo vidjeti. Na žalost, kalendar se u potpunosti podudara sa onim free sa neta user posted image , tako da sam sad malo zbunjena. Vjerujem da to netko radi isključivo radi love, ali ako pali, nema vezeuser posted image . Vidim da je netko spominjao potencijalnu bolesnu djecu, ja to na svom kalendaru nemam obilježenouser posted image Da nema više vrsta tih kalendarauser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jonasova metoda
14.8.2012 9:27:24   
PinkyFunkyBirdy
Draga Kontesa, ja ti osobno ne vjerujem u to. Jednostavno smatram da ako nema ovulacije nema ni začeća. Vjerujem da se može desiti da bude više od jedne jajne stanice ispušteno tijekom jednog ciklusa (ako su jajnici nazovimo to "nesinkronizirani") te da se potrefi da to drugo ispuštanje jajne stanice bude oko ili za vrijeme menge, ali i to bi se trebalo moći otkriti LH trakicama. A meni definitivno to nebi pomoglo pošto imam tako dugačke i neredovite cikluse. Svakako isprobaj, ali strah me da ćeš se samo razočarati. user posted image
Ovo za zdravu djecu vidiš po tome da li ima oznaku da će biti curica ili dečko ... tamo gdje nema te oznake označava da dijete nebi bilo zdravo.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jonasova metoda
14.8.2012 10:18:27   
Kontesa Nera
Pinky, i meni je to sve čudno, ali ima jako puno primjera gdje je to funkcioniralo i stvarno me zanima o čemu se radi. Jučer sam cijeli dan izgubila na webu i prekopala sam sve u vezi s tom metodom, gledala sam i položaj mjeseca na dan kad sam se rodila i potražila točno takav mjesec za svaki ciklus i poklapa se sa ovim kalendarom i baš onim danom koji dr. Jonas određuje kao plodan. E sad, ja sam ti malo freaky po tom pitanju, više se nekako oslanjam na "sile svemira" nego znanstvene metode, to me malo intrigirauser posted image user posted image user posted image user posted image Bitno mi je da si ja nađem nešto da me "drži" jer ako je krenulo, sve sam više razočaranauser posted image . Ja ću krenuti s tim pa ću vidjeti. Naravno, neću preskakati ni pravu O, jel..user posted image user posted image Malo me zbunjuju neki komentari cura kad kažu da se ta astro O mora poklopiti sa našom "pravom" O da bi to 99% funkcioniralo, ako je tako ja narednih par godina neću to pohvatatuser posted image Ima i onih kojima se poklopilo pa nije bilo ništauser posted image Uglavnom, to je neka viša matematika, u dosta slučajeva dobro izračunata, vidjet ćemo kako će funkcionirati kod mene. A škicni i ti na onaj free kalendar, podudaraju se, čisto da se malo keksneš i u te dane, nije na odmetuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jonasova metoda
30.6.2013 16:27:14   
tina02034
ja cu znat dal funkcionira :) ovih dana pa javim

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jonasova metoda
16.9.2013 12:38:09   
daxy
Evo da osvježim ovu temu.
Posjetila sam ovu stranicu,napravila kalendar,pa ćemo vidit šta će biti od ovoga.
Iako sam dosta skeptična,pomalo me zaintrigiralo. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tina02034)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jonasova metoda
17.9.2013 7:15:59   
perlica55
Daxy draga, evo gledam moju godišnju Jonasovu kartu
i vidam po njoj pl. dane od 24-28dc, a po FF 22 - 26dc,
budemo vidjeli user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Kažu da je jako dobro kad se ciklus poklopi s Jonasom,
nakon godinu i pol kod mene se poklopilo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jonasova metoda
17.9.2013 8:11:04   
daxy
Meni Jonas kaska 10ak dana za pravim ciklusom. A po FF-u mi se poklapa tamo u ožujku i travnju.
Pošto mi se ciklus dosta skratio,a FF mi još računa 30 dana,mislim da bi se moglo poklopit puno ranije.

Ja u kolovozu 2014 nemam naznačen spol i to je jedini mjesec gdje nema spola.
Al zanimljivo mi je kako mi se mjenja,svaki ciklus drugi spol. user posted image user posted image
Muško žensko muško žensko muško žensko ......

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jonasova metoda
30.9.2013 8:27:31   
perlica55
Ginić potvrio da O bude ovaj mjesec 26.9. il 27.9.
u akciji smo bili, javim za 6/7 dana jesmo li uspjeli user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jonasova metoda
22.12.2013 18:12:42   
zelja1
ima li još priimjera da je točno?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jonasova metoda
3.12.2014 18:55:26   
buba m
Curke ja sam apsolutni fan astrologije koja mi je u najtežim trenucima u životu olakšala probleme, naravno kroz zabavu ali i vjeru da će bit sve ok... (bili su to moji "mladenački ljubavni jadi") čula sam za metodu dr. Jonasa i proučila ju i našla taj besplatni i totalno se razočaralauser posted image naivno sam se nadala da će odmah upaliti, kao da drugi zakoni u svemiru ne postoje... Ne znam, bila sam totalno entuzijastična, tooo idemo radit curicu, ali nije uspjelo. Nisu mi se poklapale prirodna i lunarna ovulacija, nije upalilo ni pod prvo ni pod drugo. Ovaj mjesec mi se te dvi ovulacije poklapaju; lunarna mi je 3.12. A ova druga mi je bila jučer ili je danas ili će biti sutra, ma nemam pojma user posted image bit će šta bude i kako bude... Ljubite se, volite se, razgovarajte, budite jedno drugome oslonac, nasmijte se i kad je najteže.... Ako imate za to snage...bla, počinjem filozofirati user posted image sretno svima user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jonasova metoda
3.12.2014 20:38:32   
Ela28
Za ovo sam čula ali nismo probali user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jonasova metoda
15.12.2014 9:44:38   
daxy
Iako ne vjerujem napravila sam i kalendar za 2015 i nema mi naznačen spol tamo do rujna. user posted image
I opet mi se ne poklapa Jonasova O sa mojom. user posted image

Rekoh,zahebi,odustajem od Jonasa. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jonasova metoda
16.1.2015 19:00:54   
anastasija0702
Curke, mislim da vi niste dobro shvatile Jonasa. Znači, on temelji svoje učenje na položaju mjeseca tj on tvrdi da svaka žena ovulira baš na dan kada je mjesec u položaju kao na dan kada se žena rodila i iako je najbolje da nam se cijeli ciklus poklapa sa mjesecom to najčešće nije slučaj. Ovo sam čitala da se može postići zaškurivanjem potpunim preko noći određene dane ciklusa . Ali nije ni bitno jer bilo da žena ima menstruaciju ili da je u tzv neplodnim danima ovo njegovo pravilo bi trebalo paliti. Zato prema njemu žene mogu imati i dvije ovulacije mjesečno jer im ciklus nije usklađen sa mjesecom. Ja ću svakako ovo opet probati. Imam trakice za lh pa mogu i tako provjeriti.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jonasova metoda
16.1.2015 20:07:26   
daxy
Shvatila sam ja dobro,al u dvije i pol godine nikad ali nikad do sada ni po BT ni po LH,a ni po UZVu nisam imala O kad je Jonas to predvidio.

Ja sam ovo otpisala,a tko voli nek izvoli. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jonasova metoda
16.1.2015 23:02:44   
anastasija0702
Žao mi je daxy, i ja imam problema sa zatrudnjivanjem prvo muž pa sada moja štitnjača. I ja sam probala jonasa međutin tada nije djelovalo možda bi da smo bili zdravi. Proati ću sada ponovno, čuješ nemam što izgubiti osim vremena.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!