|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket Sretna beba
28.7.2012 10:54:03   
anne
Sa prvih dvoje djece sam u rodlištu dobila paket Sretna beba sa tetsterima i knjižicom za bebu.
Više to ne dijele?
Netko mi je rekao da trebam podići paket u ljekarni...

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 11:31:39   
tenkic
ja sam taj paket za treće tromjesečje pokupila u ljekarni preko puta bolnice na SD-u (na podu u košari ispred pulta). U knjižici s uputama o hendlanju bebe nakon poroda je i jedan listić koji se popuni kad se beba rodi i onda bi se trebao opet predati u ljekarni da se dobije nastavak tj. paket za nakon rođenja bebe

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 12:10:29   
Indy
da, u ljekarni s otpusnim listom iz bolnice, ali nedaju to sve ljekarne. ovaj put sam se razočarala jer unutra nema nišđta naročito, samo puno promotivnih letaka i reklamnih malih kremica

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 12:56:47   
magdalenaa
prvi paket dobiješ kod ginekologa, 2 .,kad rodiš ili podigneš u ljekarnoj a 3. sam ja dobila poštom bila im slala email i oni mi poslali,knjigicu do2.godine bebinog života,to je preko family servicea, i u svakoj knjigici piše popis ljekarni koje dijele te pakete,,,,,,,,,,,koji vas grad zanima ,mogu vam ja provjeriti u svojim knjigicama,,,,,,,,,

Nisam dobila niš u trudnoći. Kako da ondfa ovo podignem ako nemam papir?

< Poruku je uredio anne -- 28.7.2012 14:23:29 >


_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 14:15:41   
Sunshine28
meni su rekli ili ljekarna ili bilo koji Interspar, pa obzirom da nisu specificirali koja ljekarna bolje ti je otici u Interspar ako ti je blizu....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 14:19:59   
bomboncic02
kako zbog komplikacija lezim u petrovoj svaka 3 tjedna tu sam saznala da npr u ljekarni farmacia mozes zatrazit pakete za prvo i zadnje tromjesjecje i kad se beba rodi.u paketima nista posebno osim kupona za centravit prenatal i postnatal.te tablete ti posalju na adresu.za paket kad beba rodi se treba isto doci u ljekarnu.inace,patronazna bi isto trebala donijet nekakav paketic..tako sam cula.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Paket Sretna beba
28.7.2012 14:56:51   
Kony
Patronazna donosi malu sovicu paket a u ljekarnama koje su farmacija podignete paket sretna cbeba samo s otpusnim pismom. Ja sam poslala za postnatal ali nista ni7sam dobila vec 2mj. Tako da sam sad poslala kopiju racuna i odmah dobila

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Paket Sretna beba
30.7.2012 7:05:46   
bebasastilom
IZVORNA PORUKA: Kony

Patronazna donosi malu sovicu paket a u ljekarnama koje su farmacija podignete paket sretna cbeba samo s otpusnim pismom. Ja sam poslala za postnatal ali nista ni7sam dobila vec 2mj. Tako da sam sad poslala kopiju racuna i odmah dobila


Tu imate sve o paketu sretna beba i gdje ga podici.


http://www.familyservice.hr/paketi/paket-sretna-beba.aspx

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!