Paket Sretna beba (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Što mi treba za novorođenče?



Poruka


anne -> Paket Sretna beba (28.7.2012 10:54:03)

Sa prvih dvoje djece sam u rodlištu dobila paket Sretna beba sa tetsterima i knjižicom za bebu.
Više to ne dijele?
Netko mi je rekao da trebam podići paket u ljekarni...




tenkic -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 11:31:39)

ja sam taj paket za treće tromjesečje pokupila u ljekarni preko puta bolnice na SD-u (na podu u košari ispred pulta). U knjižici s uputama o hendlanju bebe nakon poroda je i jedan listić koji se popuni kad se beba rodi i onda bi se trebao opet predati u ljekarni da se dobije nastavak tj. paket za nakon rođenja bebe




Indy -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 12:10:29)

da, u ljekarni s otpusnim listom iz bolnice, ali nedaju to sve ljekarne. ovaj put sam se razočarala jer unutra nema nišđta naročito, samo puno promotivnih letaka i reklamnih malih kremica




magdalenaa -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 12:56:47)

prvi paket dobiješ kod ginekologa, 2 .,kad rodiš ili podigneš u ljekarnoj a 3. sam ja dobila poštom bila im slala email i oni mi poslali,knjigicu do2.godine bebinog života,to je preko family servicea, i u svakoj knjigici piše popis ljekarni koje dijele te pakete,,,,,,,,,,,koji vas grad zanima ,mogu vam ja provjeriti u svojim knjigicama,,,,,,,,,

Nisam dobila niš u trudnoći. Kako da ondfa ovo podignem ako nemam papir?




Sunshine28 -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 14:15:41)

meni su rekli ili ljekarna ili bilo koji Interspar, pa obzirom da nisu specificirali koja ljekarna bolje ti je otici u Interspar ako ti je blizu....




bomboncic02 -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 14:19:59)

kako zbog komplikacija lezim u petrovoj svaka 3 tjedna tu sam saznala da npr u ljekarni farmacia mozes zatrazit pakete za prvo i zadnje tromjesjecje i kad se beba rodi.u paketima nista posebno osim kupona za centravit prenatal i postnatal.te tablete ti posalju na adresu.za paket kad beba rodi se treba isto doci u ljekarnu.inace,patronazna bi isto trebala donijet nekakav paketic..tako sam cula.




Kony -> RE: Paket Sretna beba (28.7.2012 14:56:51)

Patronazna donosi malu sovicu paket a u ljekarnama koje su farmacija podignete paket sretna cbeba samo s otpusnim pismom. Ja sam poslala za postnatal ali nista ni7sam dobila vec 2mj. Tako da sam sad poslala kopiju racuna i odmah dobila




bebasastilom -> RE: Paket Sretna beba (30.7.2012 7:05:46)

IZVORNA PORUKA: Kony

Patronazna donosi malu sovicu paket a u ljekarnama koje su farmacija podignete paket sretna cbeba samo s otpusnim pismom. Ja sam poslala za postnatal ali nista ni7sam dobila vec 2mj. Tako da sam sad poslala kopiju racuna i odmah dobila


Tu imate sve o paketu sretna beba i gdje ga podici.


http://www.familyservice.hr/paketi/paket-sretna-beba.aspx




Stranica: [1]