|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
24.4.2012 12:22:44   
Malena1979
Bokić curke, molila bih Vas za malu pomoć.

Dobila sam od dr 2 uputnice i nemam pojma gdje te pretrage mogu obaviti i da li se treba naručivati za iste, pa vas molim da mi date informacije ukoliko imate iskustva sa istim :)

Prva uputnica je na TSH/fT4, Feritin, B12

Druga uputnica je na K-KKS, S-Željezo, U-Sediment urina

Hvalaaaaaaa

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:53:12 >


_____________________________

Never give up, never surrender ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
24.4.2012 14:33:35   
ruwenzor
Ja sam u Petrovoj to odradila, rade od 7, ne treba se naručiti ranije

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:53:26 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Malena1979)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
24.4.2012 16:07:00   
Malena1979
Bok ruwenzor :)

Hvala ti na infu, puno će mi pomoći.

Ti si išla tamo ove godine ili?

Sve ove pretrage si tamo obavila?

To je baš u Petrovoj bolnici ili tamo u onom zavodu za transfuziju u Petrovoj?

Da li treba biti na tašte?

Hvala tiiii

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:53:38 >


_____________________________

Never give up, never surrender ;)

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
24.4.2012 16:24:27   
ruwenzor
bebalinka mi sad ima 11mj, dakle išla sam na vađenje krvi... hmm... negdje u 10-11 mj 2010 god. (sad kad sam izračunala vidim da i nije najnovija informacija, al valjda će ti druge cure moći reći jel još isto)
da, sve sam tam vadila, i to iza bolnice, u onom zavodu za transfuziju, i bila sam natašte pa je sestra vikala na mene da trudnice trebaju jesti, a meni bilo muka i nisam mogla ni smisliti hranu
nema na čemu, zato smo tu user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:53:52 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Malena1979)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
25.4.2012 9:13:13   
beba 2
Prva uputnica su hormoni štitnjače i zbilja neznam je li to moguće obaviti u Petrovoj....moju frendicu su prije jedno mj. dana poslali na Vuk Vrhovec  jer se najmanje čeka, ali ona je na kraju otišla u polikliniku Stela mislim da mi je rekla da je jedan hormon 60 kn...jedino ovaj B12 i feritin to zbilja neznam.....
druga uputnica je koliko ja vidim obična pretraga krvi i urina koju obavljaš u ambulanti gdje inače vadiš krv i urin....
s tim da ako ti je hitno i nisu problem novci to sve možeš obaviti u toj poliklinici i nalazi su jako brzo gotovi...npr. ja sam često morala raditi urinokulturu i kada sam išla preko uputnice čekala na nalaz tjedan dana a kod njih je gotov za tri dana i mogu ti ga poslati e-mailom ako ne možeš otići po njih....

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:54:13 >

(Odgovor članu Malena1979)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć! Kontrola krvne slike tijekom trudnoće
26.4.2012 12:55:00   
malica
Hormoni štitnjače, feritin i B12 vadiš u bolnici prema mjestu prebivallišta- trebalo bi ti pisati na uputnici( otkad rade kompjuterizirano u pravilu ih program automatizmom traži da odaberu ustanovu), ostalo radiš u  svom labosu u domu zdravlja (ili u ordinaciji opće prakse ti vade krv - već neko vrijeme bi to trebale raditi sestre u ordinacijama) gdje i inače vadiš krv i daješ urin. Što se tiče privatnika, ja u Breyeru redovno radim tumorske markere i nije preskupo, što se tiče KKS pitali za mm i mislim da su izvalili cijenu 700tinjak kuna pa smo lagano odustali.

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:54:25 >


_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu beba 2)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!