|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:29:20   
danery
zanima me mame koje ste stavljale klince u hodalice jeste li im od početka obuvali cipelice i kakve?
bejb fura u hodalici pomalo,e sad me zanima trebam li joj štogod obuti osim čarapica....
imamo elefanten šuze na vezanje,visoke,pa sam joj to obula da vidim kako će se snaći,ajme je smiješna user posted image user posted image user posted image vesla ko s perajama na suhom user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Zvonki -- 29.6.2011 13:36:52 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:35:27   
pincirotvajler
user posted image user posted image
nebi znala,nismo koristili hodalicu,a dok je bio nehodač je bio u čarapicama

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:36:39   
Zvonki
Ma kaj će joj šuze user posted image Pusti nek' uživa mala dok može user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:38:35   
njanja
a ja joj sad pogotovo po ljeti ne bi...
drži ju malo u hodalici i pusti ju što više da sama hoda uz rub stola ili slično....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:40:31   
anaxx
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image
nebi znala,nismo koristili hodalicu,a dok je bio nehodač je bio u čarapicama


ni mi, ali pretpostavljam da joj samo u čarapicama kliže, možda one čarapice s onim nečim gumenim ispod na stopalima... baš sam to lijepo opisala user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:41:37   
danery
mmmmm da,i ja sam tako mislila....vidim da pomalo jednu nogicu na unutra baca,pa me to malo bacilo u razmišljanje....
i da,naš user posted image je evo već šutirao user posted image user posted image u vasionu,što bi rekao mm user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 13:44:49   
danery
anaxx,imamo te,al kod nje je problem što je ona u sekundi sockless user posted image user posted image
i šuzless,kako vidiš....dobro je,imamo još vremena dok ne počne furati gaćless stil user posted image user posted image user posted image user posted image
njanja,ma ne hoda ona,zasad je samo pokušaj ustajanja,al stoji ko stup....osim kas izgubi balans,a onda se raskuketa ko elvis user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 15:04:09   
adryosijek
mi nismo bili u hodalici ,carapice plus misulice ,da nije tvrd djon

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 15:54:51   
ardnas
zašto ju uopće stavljati u hodalicu....
samo čarapice na noge i neka sama pokušava hodati uz stol krevet...

_____________________________

strpljen spašen

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 16:46:31   
bubaMaja
ako dijete stavljate na hodanje u bilo kojem obliku dobro je da obujete cipelice radi čvrstoće stajanja i pravilnog postavljanja stopala spram poda, pogotovo u hodalicama. djeca bez cipelica imaju tendenciju hodati na prstima što nije niti pravilno, a može dovesti i do nekih poteškoća kasnije. naravno ako ste samo podigli dijete na minut ne treba te obuvati ništa. kad je dijete već malo sigruniiji hodač napravite male kuglice od papira ili spužve po kojima će dijete hodati kako biste razvijali luk stopala (protiv platfusa)
naravno s obzirom da je toplo radije obuvajte sandalice i ako je djetetu prevruće skinite ih. još nešto na nesigurne nogice obucite čarapice prije cipelice jer je veća vjerojatnost da će dijete nažuljati nogicu i onda neće htjeti nikako obuti se i kad bude trebalo.
PS: provjerite malo po netu, ali neke su tendencije pedijatara i fizioterapeuta da se hodalice ne koriste jer nisu zdrave za nehodače.

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu ardnas)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 19:39:56   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

PS: provjerite malo po netu, ali neke su tendencije pedijatara i fizioterapeuta da se hodalice ne koriste jer nisu zdrave za nehodače.


Ja vjerujem da kratko vrijeme ne može nešto štetiti iako je nama isto fizijatar rekao istuu informaciju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 19:43:07   
Ruža
Moj je bio u hodalici, jurio u njoj, preskakao pragove i ganjao loptu.user posted image
Dok bi ja pristavljala ručak, vješala veš i sl. ne predugo, no na podu ili vrtiću bi tulio kao volo. Moram napomenuti da me jedino bilo strah da poslje neće znati padati, ali ima kaskaderske vještine upadanja od prvog koraka.
Obavezno bi bio obuven ili papučice ili sandalice, jer su pločice u kuhinji.
Možda i zbog toga što mama ima fobiju od bosonogog hodanja.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cipelice u hodalici?
29.6.2011 19:43:30   
pepeljuga
Ma pusti je bosuuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!