|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pala mi beba!
14.6.2011 23:15:04   
bubaMaja
Kao što naslov kaže pala je s kreveta. Ne meni, nego mm.. kaže da je na tren samo zaspao i da je se srozala.. odmah je dignuo, proplakala je čini se više od straha, a on kad se nije srušio od šećera koji mu je momentalno skočio!
kaže da sam mu sve izbrojala a ja se ničega ne sjećam...
sa Stellom je sve ok Bogu hvala, malo je crven obraščić i iznad oka, ali sve drugo odmah bilo normalno. i to crveno mislim da se ogrebala na tepih...

da li vam se to ikad dogodilo, kako ste reagirali, i što učiniti u takvim situacijama (ipak je to beba od 4 i pol mjeseca)...

eto, mislite na nas da bude sve ok, večeras ju promatram

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pala mi beba!
14.6.2011 23:18:37   
leilany
nije mi se nikad desilo,tek nedavno je pala sa stolice i to zato jer se okretala,vrtila....i bum..znaju neke cure....isto sam totalno protrnula u sec....al bilo je sve okej...

mislim da je i Stella okej,kolko sam skuzila pala je na tepih....
saljem joj user posted image user posted image user posted image a ti ju malo prati,pa ces vidjet...

a tm reci da se to moze svakom dogodit,jbga samo smo ljudi.... user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 0:11:32   
natalijax
o je,više puta se skljoko dolje,neki dan jadan ima temperaturu i pentra se i zviz dolje,mal mu noktić poplavio, tvojoj bebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 0:28:38   
lilia
BubaMajo mislim da joj neće ništa biti, bebe su elastične i kosti im još nisu razvijene pa je sve to drukčije nego kod odraslih ili malo veće djece.

I meni je Mihael odrapio sa bračnog kreveta (cca pol metra visine) i to prošlu nedjelju.
Ostavila sam ga na krevetu i zagradila jastucima ali iskobeljao se i samo sam čula iz kuhinje bum.  I plač. Odmah sam znala da je pao,našla sam ga kako  leži  na leđima i plakao je.  I ja sam počela skupa s njim i odmah sam zvala muža koji je bio u dućanu da dođe. Sva sam se tresla.
Stavila sam mu hladne obloge na glavicu ali jako brzo se smijao i nastavio istraživati kao da se ništa nije dogodilo.
Nismo išli na Kantridu jer nam ga je poznanik koji je doktor malo pregledao i  rekao da mu nije ništa.
Odmah smo išli posuditi vrtić i od tada je u njemu ili na podu.
Ja sam svima onako sa strahom rekla da je pao a oni meni: bit će još toga, ni prvi ni zadnji put. Nadam se da neće, izgubila sam pola života od muke.
Ne sekiraj se draga, sad ću ja tebi...
Bit će ona ko da ništa nije bilo.user posted image



_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 7:30:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 7:58:43   
nemammaste
Biti će sve ok,nisu oni baš tako osjetljivi kao što mi mislimo.Čula sam svakakvih priča a i sama sam se kao beba popela iz krevetića i odletila na pod,moji skoro umrli od straha a meni ništa.No sikiriki user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 8:11:27   
modesty blaise
i ja ti velim- ne brini!....vjerojatno ti to ne b ude zadnji put da se skljoka..
moj S prije 2 mjeseca isto zdimio s kreveta direkt na glavu...mi se prepali on se plakao al je sve prošlo u najboljem redu...desi seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 8:16:12   
Anoniman
pa to je dob kad se bebe počnu okretati i nezgode su moguće...

moje su, uza svu pažnju, pale bar jednom, dvaput svaka. sjećam se, kad mi je P. pala prvi put s oko 6 mjeseci, s ogromne tetine fotelje, ne bi čovjek nikad rekao da može pasti koliko sam ju ogradila jastucima, ja sam se htjela ubit, mislila sam da sam najgora mama na svijetu! onda sam pričala s pedijatricom i ona me utješila, to se događa...

samo ju prati kako sad reagira, ako je pnako mamurna, ako povraća, idi dr s njom, a ako je samo čvrgica, ništa... idemo dalje user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 8:33:11   
danery
ma sve je to normalno,eno i meni bejb pred nosom otfrkla sa kutne drito na glavu....gledam ju kak radi salto,pada i tu sam,a ne mogu ju ulovit....
bit će još padova,samo se nemoj ti preplašit toliko,jer to i na klince djeluje....samo bez velike panike...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 8:40:00   
cuba
Ma i moj je sklizao s kreveta 2 putauser posted image  više se prepao, onako od šoka. Nikakvih posljedica nije bilo.
Šaljem ljubac maloj S, samo prati danas kako jede i spava i bit će sve okuser posted image  Svima se događa, nemoj biti ljuta na mužićauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 9:00:18   
Bebys
desilo mi se tri puta

prvo sa spavaceg kreveta

drugo sa stola u kuhinji fala bogu pala na stolicu mali pad

i trece sa kutne garniture u dnevnoj...

sva tri puta je plakala od straha i sve ok
ali SRECOM SU SVI PADOVI BILI JAKO JAKO NISKI I NEMOGUCE JE DA SE POLOMILA...INACE da mi stolica nije bila kraj stola vjerovatno nebi bilo dobro...

fala bogu

djeca su ti kao vrijuca voda...dok skines oko gotovo....

sretno

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 10:08:27   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Mariachi

pa to je dob kad se bebe počnu okretati i nezgode su moguće...

samo ju prati kako sad reagira, ako je pnako mamurna, ako povraća, idi dr s njom, a ako je samo čvrgica, ništa... idemo dalje user posted image


ja znam i gorih slučajeva , ali neću sad nikoga plašiti... nadam se da je sada već sve ok. i zaboravljeno!user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 10:17:47   
bubaMaja
je je malo crveno iznad oka i po obrazu i to je sve...

ma meni nikad nije pala niti jedna beba niti dijete niti itko (ok jesu oni malo veći koje ne držiš za ruku) a prošlo ih je nebrojeno kroz moje ruke... a iskreno nikad nisam nit5i čula da je nekome pljusnula beba od 4 mjeseca, obično su malo starije kad je to u pitanju... no najvažnije je da nije ništa i sve ok
hvala cure

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 10:19:18   
mamacita
Da li mi se to ikad dogodilo?? Ja ima 4 djece. I naravno da se dogodilo. Sa kreveta, sa kauca. U tri navrata sam kcer uhvatila u zadnji tren prije nego je zviznula na pod, i u tim prilikama sam joj ne htjevsi iscasila lakat, jer sam ju zgrabila za rukicu. Onda trk u hitnu da dr. namjesti lakat. Sada, svi su veseli , bez trauma od padova i iscasenja. Ma koliko mi htjeli biti savrsene mame, bez da icim povrijedimo svoje dijete, dijete se preokrece na krevetu, cak i kada napravis utvrdu od jastuka i deka, dijete se moze izmigoljiti pa padne na pod. Ipak su djeca prosla kroz rodnicu, gdje su im se cak kosti lubanje preklopile na trenutak, a cijelo njihovo tijelo je bilo u super stisku, pa opet nitko nema vecih posljedica.

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 10:33:56   
njanja
kad je meni jan pao, bila sam van sebe, a prijateljica me utješila riječima da prava mama postaneš kada ti dijete padne user posted image tada nije bila neka utjeha, ali kasnije sam shvatila da nema mame kojoj dijete nije palo s kreveta....
samo ju prati i sve ok..

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 10:45:09   
anaxx
pa meni nije user posted image , nadam se da sam ipak prava mama ....user posted image

ali sad padaju.... u ponedjeljak T se ustao u bicikliću i samo ga je prevalilo preko ogradice i bum glavom u dvorišnu ogradu (u metalnu prečku), čvoruga ko orah, srećom nije pukla kože jer bi završili na šivanju...

moja pedijatrica kaže da je čelo najtvrđe i da je najmanja "šteta" ako padne na čelo, puno je opasnije na potiljak...

< Poruku je uredio anaxx -- 15.6.2011 10:46:45 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 11:05:59   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 17:40:57   
bubaMaja
ma sve je ok s njom..
ima ratnu štraftu i sve ok... sad moramo izliječiti tatu i njegove traume

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pala mi beba!
15.6.2011 21:45:11   
Ally
I moja je odletjela s kreveta. Ja sam promrzla, a njoj nije bilo ništa. Evo sad se svaki dan negdje udari jer je počela hodati pa ju je teško stići. Kad se udari samo se malo pečeše tamo gdje se udarila i bez plača nastavi dalje.

_____________________________

Sreća je u osmjehu mog djeteta!

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 12:22:38   
luiza1
mislim da tko god kaže da mu beba bar jednom nije pala da laže.Moj se skljokao sa kreveta kad je imao 6 mj.osječala sam se ko najgora osoba na svijetu.danas ima tri god.i padne bar 10 puta u danu...

(Odgovor članu Ally)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 12:34:20   
anaxx
IZVORNA PORUKA: luiza1

mislim da tko god kaže da mu beba bar jednom nije pala da laže.Moj se skljokao sa kreveta kad je imao 6 mj.osječala sam se ko najgora osoba na svijetu.danas ima tri god.i padne bar 10 puta u danu...


a zašto bi ja lagala... meni moji nisu pali s kreveta ili s nečeg sličnog... sad padaju...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu luiza1)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 12:48:03   
luiza1
to se tako kaže.nemožeš imat dijete na oku 24 h na dan svaku sekundu...normalno je da padnu ponekad...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 12:54:23   
anaxx
ali ako nekome nisu pali ne znači da je lažljivac ...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu luiza1)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 12:57:27   
ama
stariji mi je pao jednom sa kreveta imao je oko 10mj...drugi mi je pao sa 7mj bili smo napola budni i ja i mm stavimo ga iz krevetca njegovog izmedju nas mi zaspali on otiso odpuzo i samo bum tako i sa prvim...jos jednom je ovaj manji popeo se na krevet i bum nazad i neku vecer isto place ja napola spavam stavim ga pored sebe da utvrdi pa cu ga vratit ja prispim on se okrene i pade al sam ga uspjela uhvatit samo je lupio rukicama htjeo da se doceka...najcesece nasa greska gdje mislimo da necemo zaspat ili ono jos malo pa cu se dignut a djeca se vrte i neznaju za opasnost...desava se svima al eto uvjek se jedemo poslije zbog toga...

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pala mi beba!
16.6.2011 13:03:06   
luiza1
malo si to osobno shvatila.nisam mislila ništa loše...

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!