|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergije
1.3.2011 19:05:30   
Tink
Novi problem user posted image , naime ja sam alergičar i asmatičar, te iako su ljekovi za astmu dozvoljeni u trudnoći koristim ih samo u nuždi tj što je moguće manje. No pila sam i razne tablete za alergije a njih sada ne smijem piti. Unatrag 5 dana napala me alergija na Bog zna što ugl predpostavljaju na mlijčne proizvode, jaja ili meso tako da sam sad na dijeti i jedem ko ptičica (trebaš i smislit šta ćeš kad osnovno ne smiješ). Ne daju mi ništa da mi umiri crvenilo, osip ni užasan svrab osim neke kreme koju smijem namazati jednom dnevno a i olakša mi 5min. Molim vas ako itko ima kakve informacije o nekim prirodnim preparatima ili mastima, uljima neka mi pomogne jer ću se živa podrapati user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alergije
1.3.2011 19:11:46   
uspavana
joj, baš mi je žao!!!
ja imam problema s alergijama, ali ne s hranom (osim lješnjaci, kirikiki i slično)...

doktor tvoj ti nema ništa za preporučiti.
Možda da odeš do ljekarne i vidiš s njima što bi ti oni preporučili. Vjerojatno ima nekih homeopatskih kremica koje ne štete u trudnoći, pa da ti barem malo olakšaju.

Drži se!! Nadam se da će ti brzo proći!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alergije
1.3.2011 20:29:22   
Tink
meni to osobno liči na trudničku urtikariju, no nisam čula da je to netko imao, ima li tko kakvih informacija o tome? kod ginekologa idem tek dr tjedan a dr opće prakse mi nije puno toga rekla niti mi je pretjerano pomogla.

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alergije
1.3.2011 20:34:38   
Suzn
Nazovi svoju gin. Ja imam alergiju na ambroziju, user posted image user posted image i kad sam ju zvala rekla je da slobodno uzmem kapi za nos. Jer da je bebi puno gore to šte se ja mučim i što sam luda i nervozna nego dve kapljice što ću puknut u nos.


(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alergije
2.3.2011 18:30:26   
Tink
ja imam 12 alergija tj alergična sam na 12 različitih stvari što hrane što trava biljaka itd. ne znam što bi mi gin mogao reći a što mi dr opće prakse i pulmolog nisu rekli tj da ne smijem ništa osim te glupe kreme. Sad sam pročitala da pomaže kupanje u kamilici, hmmm jel tko probao? Pa još se uvijek drapam ko luda user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alergije
5.3.2011 11:00:25   
Tink
samo želim reći da ako se nađete u takvoj situaciji tražite vađenje krvi tj jetrenih pretraga i ctg. jer se uspostavilo (što ja nisam znala a nitko mi nije rekao- već su mi dali kremu) da postoje neke bolesti u trudnoći sa mojim simptomima koje su vrlo opasne za bebu čak i smrtonosne. Tako sam ja pukim slučajem sinoć završila hitno na tim pretragama i hvala Bogu sve je u redu s bebomuser posted image , no i dalje moram istraživati što je to jer "alergija" nije dovoljno dobar odgovor u trudnoći, i takve promjene treba dodatno kontolirati - ginekološki. I sada ću napraviti sve da se istjera i riješi što je i zašto je jer je ipak tako najsigurnije za moje malo sunce! No, neki dr očito nisu dovoljno informirani i zbog toga dolazi do jako ružnih stvari user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alergije
5.3.2011 14:38:11   
CallamityJane
Zao mi je Tink user posted image
Nadam se da si sada ok, i da te ne svrbi vise toliko i neka je samo beba dobro i da nam izduras ostatak trudnoce bez ijedne vise alergije user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Alergije
5.3.2011 17:58:04   
mikasb
probaj stvarno se kupati u kamilici... zašto ne?! to ti sigurno neće škoditi. ja kad sam rodila drugo dijete taman je počela sezona ambrozije i mislila sam da ću umrijeti, kud od gušenja kihanja i svega ostalog. i otišla dr. i dobila lijekove pa sam prestala i dojiti. i grozno je to kako nisu razvili neke lijekove (malo jače da pomognu) koje se smiju i u trudnoći i za vrijeme dojenja. ja sam koristila tafen pa kao i da nisam... niš mi nije pomogao...

_____________________________

EMILY 15.03.2008.
FILIP 06.08.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alergije
5.3.2011 18:05:01   
Tink
stvar je toga da to najvjerojatnije nije alergija ali moji doktori su to tako dijagnozu bacili dali kremicu i gotovo! sumnja je pala na kolestazu, ali hvala Bogu nije, nalazi su u redu, sada postoji mogućnost da je pupp ili nešto tako slično. nije mi jasno kako liječnici ne znaju za neke tave ozbiljne trudničke bolesti nego za sve moraš iu bolnici završiti da bi se otkrilo

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu mikasb)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Alergije
5.3.2011 18:27:20   
mamice
Ja sam astmu dobila u prosloj trudnoci a claritine ,oram svako dan piti ali ih nezelim u trudnoci i bolje mi je jer mi se i ovako spava stalno. jos najgore zivim kod smetlista DOSLOVNO user posted image i to mi jos gore pada ali pijem ZELENI MED i to me spasilo vemtolina i tafena proslu trudnocu pa se nadam da ce i ovu

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Alergije
8.4.2011 14:43:21   
Tink
jel imao tko taj PUPPP??

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!