|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kasni mi....
16.6.2010 11:28:01   
ELISABETH
Čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:08:22   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Čestitke i od nas!

Bez brige, kako ima za jedno, bit će i za drugo. Eto, ja trebam roditi za koji dan, a Lucija ima tek 16 mjeseci.
I ne brinem se uopće...za njih uvijek mora biti user posted image



Između mojih cura je 22 mjeseca razlike i mogu ti reći da se nikada nisam pokajala. Malko je teže prve dvije - tri godine ali poslije je sve lakše. Čestitam od srca i želim ti urednu trudnoću user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:10:35   
twitty
čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kod mojih je razlika 14 mjeseci user posted image al ide nekako user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:17:12   
cuba
Kako je danas, jesu se dojmovi slegli malo??
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:18:30   
nancy
e danas mi je puuuno bistrije u glavi i naravno da sam presretnauser posted image   ali
znate sta mi bas nije drago,cega se pribojavam.
cini mi se da necu moc bit u popunosti uz Karlita kad dode nova beba.sjecam se kako je bilo s njim u pocetku.samo on on i on.a znate i same.
za nista nisam imala vremena.da mi on jadnik ne bi ostao "po strani".
ma je da je tu i tata al mama je mama.
vi mame kojima je mala razlika medju djecom kako je u vas to proslo?

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:25:56   
cuba
Joj to san se i ja pitala kako sa dvoje, troje....
Ali mislin da kad se nađeš u takvoj situaciji da se jednostavno bolje organiziraš a i kod svakog sljedećeg bebača znaš kako to već otprilike ide i šta možeš očekivati. A da je teško, sigurno je al mi smo super women pa sve možemouser posted image user posted image !!


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:28:12   
ninolina
IZVORNA PORUKA: nancy

e danas mi je puuuno bistrije u glavi i naravno da sam presretnauser posted image   ali
znate sta mi bas nije drago,cega se pribojavam.
cini mi se da necu moc bit u popunosti uz Karlita kad dode nova beba.sjecam se kako je bilo s njim u pocetku.samo on on i on.a znate i same.
za nista nisam imala vremena.da mi on jadnik ne bi ostao "po strani".
ma je da je tu i tata al mama je mama.
vi mame kojima je mala razlika medju djecom kako je u vas to proslo?

draga nebi vjerovala koliko je lakše kad je dvoje djece...ozbiljno, ja sa tinom nisam ništa stigla, ni na wc bez njega...ma ništa ali kako je došla iva svaki dan sam kuhala, pekla kolače, bili vani ...ma druga žena i mama i sad uz njih četvero ja iamm vremena za sve , za sebe ...je teško ali i ljepše...to neka ti bude najmanji problem a u ostalom i karlu će biti ljepše...imat će bracu ili seku, prijatelja


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kasni mi....
16.6.2010 12:57:29   
lee
ja se divim ženama sa više djece..jer ja osobno jedva stignem sve napraviti sa alexom.a samo je jedno djete..

nancy ne brini se, misli na to da neče biti jedinac...a to je ipak  najvažnije.imati če se sa kim igrati a razlika ti neče biti velika.drži se.zamisli da si dobila odjednom blizance ko moje dvije susjede...uf..drži se.biče sve superuser posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kasni mi....
16.6.2010 13:03:09   
Anoniman
i ja moram priznati da sam s njih 3 puno opuštenija nego samo sa P.-jer ti je fokus samo na tom djetetu ni na čemu drugom.
meni ti je razlika između 2.i 3. 14mj. mislim da će tebi biti veća, a što ti je dijete veće, zrelije je i možeš s njim bolje komunicirati. Ispočetka je malo teže kad je novorođenče, ali vrlo brzo ćeš zaključiti kak ti je već lakše i bit će ti sve lakše.
Doći će ti trenutak kad ćeš reći, ok sad se vi malo igrajte, ja odoh nabrzaka nešto skuhati, povješati rublje i sl. Uostalom, kasnije ćeš i njih uključivati u ono što ti radiš... ma, sigurno će ti biti super i nakon puno godina ćeš biti sretna i samoj sebi zahvalna da je baš tako kako je!

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kasni mi....
16.6.2010 13:05:17   
pepeljuga
Ajme draga cestitam ti od srca,ne brini nista bit ce to sve ok,između mojih je razlika 15 miseci i upocetku je malo teze al posli je super,vec sad se igraju kao pravi prijateljiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je upocetku sve bilo super jer je roko bio super bebica i ja sam se mogla ful posvetit Toniju da se on ne osjeti zakinut dolaskom nove bebiceuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kasni mi....
16.6.2010 13:30:25   
MiniMama
draga nebi vjerovala koliko je lakše kad je dvoje djece...ozbiljno, ja sa tinom nisam ništa stigla, ni na wc bez njega...ma ništa ali kako je došla iva svaki dan sam kuhala, pekla kolače, bili vani ...ma druga žena i mama i sad uz njih četvero ja iamm vremena za sve ,


ninolinu ništa ne slusaj. da ja imam takvog muza, rađala bi svake godine. ona ne ulazi u konkurenciju user posted image



(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kasni mi....
16.6.2010 13:48:54   
lee
IZVORNA PORUKA: MiniMama

draga nebi vjerovala koliko je lakše kad je dvoje djece...ozbiljno, ja sa tinom nisam ništa stigla, ni na wc bez njega...ma ništa ali kako je došla iva svaki dan sam kuhala, pekla kolače, bili vani ...ma druga žena i mama i sad uz njih četvero ja iamm vremena za sve ,


ninolinu ništa ne slusaj. da ja imam takvog muza, rađala bi svake godine. ona ne ulazi u konkurenciju user posted image















slažem se!prijo tebe nečemo slušati...user posted image user posted image ti si prava sretnica!





_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kasni mi....
16.6.2010 14:38:38   
osobno

IZVORNA PORUKA: cuba

Joj to san se i ja pitala kako sa dvoje, troje....
Ali mislin da kad se nađeš u takvoj situaciji da se jednostavno bolje organiziraš a i kod svakog sljedećeg bebača znaš kako to već otprilike ide i šta možeš očekivati. A da je teško, sigurno je al mi smo super women pa sve možemouser posted image user posted image !!


user posted image user posted image user posted image user posted image
Totalno. I puno ćeš bit opuštenija, i manje poplašena nego s prvim, kad ti je sve strano i novo...Mada kad rodiš, čini ti se kao da ti je sve novo, ali ne brini, brzo se prisjetiš. A šta se tiče razlike...Između mojih je 2,5 godine, i nekad mi bude ža šta nisam slušala mm kad je htio da nakon L. -inog prvog rođendana idema na drugu bebicu. I ne brini, kad nešto beskonačno kao šta je ljubav podiliš na dva, i dalje dobiješ beskonačno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kasni mi....
16.6.2010 14:39:48   
ninolina
IZVORNA PORUKA: MiniMama

draga nebi vjerovala koliko je lakše kad je dvoje djece...ozbiljno, ja sa tinom nisam ništa stigla, ni na wc bez njega...ma ništa ali kako je došla iva svaki dan sam kuhala, pekla kolače, bili vani ...ma druga žena i mama i sad uz njih četvero ja iamm vremena za sve ,


ninolinu ništa ne slusaj. da ja imam takvog muza, rađala bi svake godine. ona ne ulazi u konkurenciju user posted image




ovo tek sad vidla.aaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image
ma ja uvijek kažem kako si napraviš tako ti i je...ma ne šalu na stranu ok ja sam ih rodila ali bože moj on ih je napravio i on ima da sudjeluje


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kasni mi....
16.6.2010 14:41:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: osobno

I ne brini, kad nešto beskonačno kao šta je ljubav podiliš na dva, i dalje dobiješ beskonačno.user posted image user posted image user posted image


ovo si prekrasno rekla, baš je tako user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kasni mi....
23.6.2010 23:06:16   
mariola
Draga čestitam ti od srca. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kasni mi....
24.6.2010 8:44:06   
Ninaa
Malo kasno palim ali tek sad sam skužila da je naša nancy trudnica. DRaga čestitam ti od srca, nek trudnoća bude školska i uredna i da sve bude kako si želiš. Nemoj se previše brinuti za materijalno imaš i od Karlita a ak zatreba veliko je rr srce bude se već nekako našlo. uživaj i mazi bušicu, a Karlu šaljemo pusu

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!