|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Popodnevno spavanje
17.4.2010 14:21:29   
L.P.
Do koliko godina su vam djeca spavala popodne?
Moja Nina se budi oko 7-pola 8 i inače je uvijek bila umorna i išla spavati oko 13h,ali zadnjih dana protestira da nije umorna.Ja ju ipak stavim na spavanje ali ona par sati leži ali ne spava.Onda navečer bude jako umorna i nervozna.Neznam jeli prerano da više ne spava popodne?Ako ju stavim kasnije onda navečer ne može dugo zaspati.


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Popodnevno spavanje
17.4.2010 14:30:14   
Nika 24052006
Vidim da je Nina mlađa od Nike nekih pol godine...Ona je prije par mjeseci izbacila spavanje popodne,i mogu ti reći da mi je tako bolje.Istina da ju uhvati fjaka negdje ok 5 popodne,i onda mi pol sata pude kmezava,to ju prođe,i bude ok.Navečer mi ode spavati oko pol 9,9 najkasnije.I spava jutrom do 8,pol 9.Ako slučajno zaspi popodne,onad ne može navečer dugozaspati,znam se i do ponoći navlačiti s njome.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Popodnevno spavanje
17.4.2010 14:35:40   
pepeljuga
moj toni je mlađi pola godine i spava jos uvik popodne al je isto zadnjih dana poceo filozofirati da neceuser posted image
preko tjedna je ok je se budi zbog vrtica i onda mu se spava al kad smo vikendom svi doma onda mu se neda,par puta ga nisam stavila i onda bi mi navece zaspao prije osam i spavao 12-13 sati u komadu,kod njega je problem kad zaspe popodne onda bi spavao po 4 sata,stavim ga oko 12.30 i budim ga u 3 i navece ide oko 9


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
17.4.2010 15:14:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu L.P.)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Popodnevno spavanje
18.4.2010 9:10:39   
anonno17
mi smo isto spavali do nema dugo dok je išao u vrtić. otkako je doma kasnije se u jutro budi oko 10, nekad i 11 pola 12 pa nema potrebe za popodnevnim spavanjem, a navečer ide do 22 spavati svakako.sad će 5 godina u 8 mjesecu.
kad je išao u vrtić budio se pola 8 i u 13 je već spavao i to dugo do 16h pa smo ga znali buditi da navečer može zaspati rano radi ranijeg buđenja.
ako ti je dobra preko dana i može izdržati onda nema potrebe da ju tjeraš na silu.



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Popodnevno spavanje
18.4.2010 9:13:09   
mišica 666
moja od 3 godine ne spava popodne i tu ne možeš ništa ja bi ju stavila da leži i ona bi ležala mali ne bi zaspala. nekome treba duže popodnevni san nekome manje i nemoj forsiorati dijete. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Popodnevno spavanje
25.4.2010 9:26:12   
Gogule
Roko ima 4,5 god. i još uvijek spava popodne. počeo je filozofirati da više neće no onda je tako nemoguć da znam poludit. oduvijek je bio ranoranilac pa mislim da mu je i potreban popodnevni san. Budi se još uvijek između 6 i 15 do 7.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Popodnevno spavanje
25.4.2010 13:46:48   
ZVRK
moj ne spava već jako dugo popodne.više od godine kaDA je doma vikendima ali u vrtiću spava za sada.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Popodnevno spavanje
26.4.2010 8:34:31   
Jack_Tequila
Naša Lena sve slabije spava tijekom popodneva, tu i tamo odćori pola sata-sat. Raste...

Ja, pak, mogu svako popodne i po dva sahata. Bit će da ne rastem.


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Popodnevno spavanje
26.4.2010 8:49:55   
Njofra
Moj ne spava već od nekih svojih 2,5 g, sad smo već naučili da je  tak kak je al opet bolje je jer počeo mi je duže ujutro spavati npr. evo još spava a to se prije nije moglo ni slučajno dogodit jer bi se probudio već u 7h i rekao ge dan je nije vise mak sad je sunce iemo gedat cutic, eh prošla je ta faza sad aja aja i ja si mogu upalit komp i sl. ah ah.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Popodnevno spavanje
26.4.2010 9:37:28   
karoca
moja Mara je navršila 3god.  i obavezno popodne odspava uru do uru i po. Ako ne odspava naveče bude grintava i samo mi gnjavi mlađu kćer.  Neka spava dokad hoće a ukidat joj ne mislim još (na jesen ide u vrtić pa možda neće ni spat).

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!