Popodnevno spavanje (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


L.P. -> Popodnevno spavanje (17.4.2010 14:21:29)

Do koliko godina su vam djeca spavala popodne?
Moja Nina se budi oko 7-pola 8 i inače je uvijek bila umorna i išla spavati oko 13h,ali zadnjih dana protestira da nije umorna.Ja ju ipak stavim na spavanje ali ona par sati leži ali ne spava.Onda navečer bude jako umorna i nervozna.Neznam jeli prerano da više ne spava popodne?Ako ju stavim kasnije onda navečer ne može dugo zaspati.




Nika 24052006 -> RE: Popodnevno spavanje (17.4.2010 14:30:14)

Vidim da je Nina mlađa od Nike nekih pol godine...Ona je prije par mjeseci izbacila spavanje popodne,i mogu ti reći da mi je tako bolje.Istina da ju uhvati fjaka negdje ok 5 popodne,i onda mi pol sata pude kmezava,to ju prođe,i bude ok.Navečer mi ode spavati oko pol 9,9 najkasnije.I spava jutrom do 8,pol 9.Ako slučajno zaspi popodne,onad ne može navečer dugozaspati,znam se i do ponoći navlačiti s njome.




pepeljuga -> RE: Popodnevno spavanje (17.4.2010 14:35:40)

moj toni je mlađi pola godine i spava jos uvik popodne al je isto zadnjih dana poceo filozofirati da nece[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
preko tjedna je ok je se budi zbog vrtica i onda mu se spava al kad smo vikendom svi doma onda mu se neda,par puta ga nisam stavila i onda bi mi navece zaspao prije osam i spavao 12-13 sati u komadu,kod njega je problem kad zaspe popodne onda bi spavao po 4 sata,stavim ga oko 12.30 i budim ga u 3 i navece ide oko 9




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (17.4.2010 15:14:13)

[Sadržaj poruke je obrisan]




anonno17 -> RE: Popodnevno spavanje (18.4.2010 9:10:39)

mi smo isto spavali do nema dugo dok je išao u vrtić. otkako je doma kasnije se u jutro budi oko 10, nekad i 11 pola 12 pa nema potrebe za popodnevnim spavanjem, a navečer ide do 22 spavati svakako.sad će 5 godina u 8 mjesecu.
kad je išao u vrtić budio se pola 8 i u 13 je već spavao i to dugo do 16h pa smo ga znali buditi da navečer može zaspati rano radi ranijeg buđenja.
ako ti je dobra preko dana i može izdržati onda nema potrebe da ju tjeraš na silu.





mišica 666 -> RE: Popodnevno spavanje (18.4.2010 9:13:09)

moja od 3 godine ne spava popodne i tu ne možeš ništa ja bi ju stavila da leži i ona bi ležala mali ne bi zaspala. nekome treba duže popodnevni san nekome manje i nemoj forsiorati dijete. 




Gogule -> RE: Popodnevno spavanje (25.4.2010 9:26:12)

Roko ima 4,5 god. i još uvijek spava popodne. počeo je filozofirati da više neće no onda je tako nemoguć da znam poludit. oduvijek je bio ranoranilac pa mislim da mu je i potreban popodnevni san. Budi se još uvijek između 6 i 15 do 7.




ZVRK -> RE: Popodnevno spavanje (25.4.2010 13:46:48)

moj ne spava već jako dugo popodne.više od godine kaDA je doma vikendima ali u vrtiću spava za sada.




Jack_Tequila -> RE: Popodnevno spavanje (26.4.2010 8:34:31)

Naša Lena sve slabije spava tijekom popodneva, tu i tamo odćori pola sata-sat. Raste...

Ja, pak, mogu svako popodne i po dva sahata. Bit će da ne rastem.




Njofra -> RE: Popodnevno spavanje (26.4.2010 8:49:55)

Moj ne spava već od nekih svojih 2,5 g, sad smo već naučili da je  tak kak je al opet bolje je jer počeo mi je duže ujutro spavati npr. evo još spava a to se prije nije moglo ni slučajno dogodit jer bi se probudio već u 7h i rekao ge dan je nije vise mak sad je sunce iemo gedat cutic, eh prošla je ta faza sad aja aja i ja si mogu upalit komp i sl. ah ah.




karoca -> RE: Popodnevno spavanje (26.4.2010 9:37:28)

moja Mara je navršila 3god.  i obavezno popodne odspava uru do uru i po. Ako ne odspava naveče bude grintava i samo mi gnjavi mlađu kćer.  Neka spava dokad hoće a ukidat joj ne mislim još (na jesen ide u vrtić pa možda neće ni spat).




Stranica: [1]