|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba mi je pomodrila
26.4.2010 12:57:33   
Dusica mala
Molim Vas ako neko ima slicno iskustvo da podijeli sa mnom. Beba (stara 3. mjeseca) mi je imala tem. 37, da bi tokom dana tem. bila 38. Odvela sam je doktoru. Doktorica ga je pogledala i poslusala i rekla da ne moze da vidi neke znakove upale, da izvadimo krv i donesemo nalaz i da je vjerovatno rijec o virozi i da kad dojemo kuci damo paracetamol. Kad sam dosla kuci dala sam mu paracetamol i tem. je spala. Navece kad sam ga pocela kupati voda je bila mlaka zbog tem. Cim sam ga spustila u vodu primjetila sam da mu se koza najezila. Kad sam ga stavila na peskir, ruke usne i nogice su mu pomodrile i kao da je bio u soku. Odmah sam ga odnijela u bonicu, oni su mu uradili sve pretrage, slikali su mu pluca, glavu, ultrazvuk abdomena, srca, hirurg ga je pregledao i sve je uredu. Jedino ima povisen CRP sto ukazuje na infekciju, u bolnici smo i baba mi prima antibiotikr za upalu iako doktori ne znaju gdje je upala.Oni su mislili da je fras, ali on nije imao grceve koji karakterisu fras niti visoku tem. ja se bojim da sam ga kupanjem mozda rashladila i da je tako odreagovao. INTERESUJE ME DA LI JE NEKO IMAO SLICNA ISKUSTVA, DA IH PODIJELI SA MNOM. HVALA 

< Poruku je uredio Zvonki -- 26.4.2010 12:58:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 13:01:53   
ninolina
on je premala beba da bi se kupao u mlakoj vodi i da se na taj način spušta temperatura ....nadam se da će sve biti ok

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Dusica mala)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 13:34:59   
njanja
imala je iva piva, nje ti nema na raji, ali pošalji joj pp pa se možda javi.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 14:05:39   
lopa29
user posted image user posted image

< Poruku je uredio lopa29 -- 26.4.2010 14:09:52 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 14:05:39   
natalijax
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 14:30:37   
lukici
Evo moj mali ima isti problem,prvi put se to pojavilo sa 7 mj.kad je dobio prvu temperaturu,isto sam ga okupala zamotala i počeo je plaviti,ručice,nožice ,usnica i noktici,otišli smo na hitnu i poslali nas u bolnicu,mislili su da su febrilne konvzulzije.Kad smo došli  do bolnice stanje mu se popravilo i vratili nas doma.Ista stvar se desila  kod druge viroze,opet plavi,na moju inicijativu zatražila sam od doktorice sve moguće nalaze.Hvala bogu nalazi su uredni.Sad imamo uskoro dvije godine,uvijek kad dobije tem.tako reagira,meni je to užasno zastrašujuce i mogu reci da svaki put odem na hitnu.Ali  jos da napomenem,moj P počne plaviti ali tem. niti nema,nakon 5-10 minuta tem.mu naraste preko 38.Doktori su nam rekli da njegov organizam tako reagira na tem.Ako te jos nešto zanima samo pitaj.

< Poruku je uredio lukici -- 26.4.2010 14:34:05 >


_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 14:35:56   
lukici
Oni su mislili da je fras, ali on nije imao grceve koji karakterisu fras niti visoku tem
,isto to je bilo kod nas...ne brini sve ce biti ok user posted image user posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Dusica mala)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 18:42:25   
Dusica mala
Hvala ti, jako mi je bitno da cujem tudja iskustva. On je sada dobro, sutra izlazimo iz bolnice. Upala koju je imao u organizmu je prosla, iako doktori ne znaju gdje je infekcija, nalazi su svi uredni. Ovo je prvi put da ovako reaguje. Imao je tem. kad je primio vakcinu 38. ali nije bilo nikakve reakcije

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Beba mi je pomodrila
26.4.2010 20:38:43   
dominik
meni je dr na srebrnjaku rekla da su to jednostavno djeca sa "losim" i osjetljivim toplomjerom u sebi...dora je meni imala konvulzije pa sam se isto stepla...bit ce to ok, samo treba paziti kod spustanja tempice i kad im raste pripazit ih

(Odgovor članu Dusica mala)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Beba mi je pomodrila
27.4.2010 17:44:09   
Gogule
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   vibrice za sve bebače s takvim toplomjerom u sebi

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!