|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   imamo temperaturu i ....
12.4.2010 9:52:02   
plavka
evo moja žabica je jučer predvečer zakurila 38,5 odjedanput, postala je razdražljiva, plačljiva i uz sve dobila je i kak bi rekla poluproljevaste stolice, uspijeli smo sa čepićem-lupocet skinut na 37,7 i zaspala je da bi oko 2h zakurila 39,5 i opet proljevasta pelena te iziritirana-crvena guza i čuča osijetljiva na dodir ona sva u plaču, stuširali smo je i stavili čepić i evo sad se držimo na 37,3.
neznamo od čega bi joj to bilo, jedino što mi pada na pamet da možda od zubića jer nam još nije niti jedan niknuo i dali i proljev može biti povezan s tim.... da joj uzmem kakv sirup i koji za snižavanje temp.pedica nam tek popodne radi!


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 9:59:45   
mariola
Joj draga ja ti nemam pojma jer još nismo imali temp, a zubići niču za sad bez problema.
Nadam se da će curka brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 10:02:55   
xxl
A tak mi je žao..vjerojatno virozica,dajte joj puno piti i skidajte temperaturici.
imaš one Prolife ampulice za regulaciju stolice.
ako primjetiš neke komplikacije naravno odite doktorici
            user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 10:04:19   
mala pcelica
radije ju odvedi pedićki ,nemoj nista na svoju ruku da joj dajes od lijekova

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 10:05:25   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

Joj draga ja ti nemam pojma jer još nismo imali temp, a zubići niču za sad bez problema.
Nadam se da će curka brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 10:13:53   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
12.4.2010 11:07:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 11:11:11   
lukici
Moja dr.kaze da zubici ne mogu dignut visoku temperaturu,ja bi ipak isla kod pedice.user posted image


_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 11:20:49   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: lukici

Moja dr.kaze da zubici ne mogu dignut visoku temperaturu,ja bi ipak isla kod pedice.user posted image


tako sam i ja čula,moja nije imala ni temp ni proliva kad su joj izbijali,barem do sad...zato bi ju ja na tvom mjestu vodila kod dr...
nadam se da ce ju sto brze proći šta god bilo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 11:29:15   
MiniMama
tako visoka temperatura ne može biti zbog zubica. cim prije pedijatru, a u međuvremenu samo joj dati puno piti i skidati temperaturu. lupocet i tuširanje mlakom vodom. ako beba ne sjedi još, onda ju u kadici okupati, ali ne duže od 5 minuta u mlakoj vodi. lupocetu treba pola sata da pocne djelovati, a ako nakon sat vremena temperatura bude iznad 39,5 u guzi, onda bebu zamotati u mokri ručnik. ja sam takve upute dobila ove zime kada smo pokupili nekakvu virozu. unaprijed te upozoravam da ce te zbog proljeva vrlo vjerojatno pedijatrica poslati na zaraznu. user posted image
sretno i javi šta doktorica kaže!

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 11:46:21   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 12:16:06   
plavka
evo od jutra temp. 37,3 skenirana na sijepoočnici i podpazuhom 37,2, dosta je iscrpljena  i cendrava, sad spava, vidjet čemo situaciju poslije ručkića i zvat ćemo pedicu pa čemo vidjet što dalje!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 14:33:16   
L.P.
Možda ti je dobila ovaj virus koji vlada,proljev i povračanje ili jedno od tog dvoje,te visoka temperatura.Moji su upravo ozdravili od toga.Mislim da tako visoka temp. ne može biti od zubića.Uglavnom,pošto je Marko imao proljev,pedica nam je rekla da mu temp. ne skidamo čepićima jer oni još više nadraže crijevo,nego da mu damo četvrtinu Lupocet tablete.Naravno to vjerovatno ovisi o dobi i kilaži djeteta.Također je rekla neka im ne dajemo nikakve sirupe jer oni također samo pogoršavaju stvar sa proljevom i povračanjem.Svakako trebaš otići s njom na pregled pa da ti ju pregleda.I da Rehidromiks ti je super stvar protiv dehidracije za vrijeme proljeva i povračanja.
Nadam se da će se malena brzo oporaviti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio L.P. -- 12.4.2010 14:34:09 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: imamo temperaturu i ....
12.4.2010 19:20:43   
plavka
eto bili kod pedice, pregledala nas i vadili smo krv, opet smo malo zakurili 38 stup., krv je o.k., ona je ok. rekla nam je da izbacimo čepić radi iziritirane guze, dobili sirup, preporučila prolife ampulice i puno tekučine i moramo je silit papati jer neće, uglavnom neeznamo što je, navodno će vrijeme pokazat !!!

< Poruku je uredio plavka -- 12.4.2010 19:28:41 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 8:51:04   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kakvo je stanje jutros?

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 10:24:42   
plavka
evo nemamo temperaturu više i počela je malo više papat te je živnula ali se još borimo sa proljevastim stolicama, doduše manjeg su obima i jutros sam joj dala 1/2 ampule prolife i dole sam ju počela mazati sa bepanthen masti pa ćemo vidjeti.... Koliko se tih ampulica može koristiti i kako ih vi dajete tj.odmjerite???

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 10:28:55   
anuska08

Samo nek je boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 14:51:54   
L.P.
Mi smo davali jednu na dan tu malu bočicu,na tašte;tako nam je pedica rekla.Kuhaj joj mrkvicu,rižu,..može bananu jesti jer to steže stolicu.Ako joj je crvena guza odlična ti je Pantexol mast,ja sam mazala Marku s tim jer mu je guza bila kao semafor.Mislim da ju ne bi trebala siliti da jede,da nedobiješ suprotan efekt(povračanje)Najbolje neke jede više manjih obroka.
Eto nadam se da će curica brzo ozdraviti!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 14:54:34   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anuska08


Samo nek je boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: imamo temperaturu i ....
13.4.2010 14:55:27   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: imamo temperaturu i ....
16.4.2010 10:45:46   
plavka
evo da se javim temperaturu već par dana nemamo ali i dalje su stolice prisutne 8 kom. na dan što kašaste što proljevaste, skužila sam da su ove proljevaste iza mlijeka tj.njenog hidroizolata, pomaka nema i neznam zašto, kuham joj rižicu, dajem redovito banane ali to je iscrpljujuće jako za nju, guza još upaljena a kako i nebi od tih silnih stolica probiotike nesmijemo jer sadrže mlijeko a mi smo alergični... eto jako sam žalosna i iscrpljena jedina stvar koja me je obradovala u cijeloj situaciji je kad ribica plače počela je zvat ma-ma, ma-ma ( do sada je govorila samo tata, baba, papa, da-da, ne-ne i ge)!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: imamo temperaturu i ....
16.4.2010 10:48:57   
anuska08
eto jako sam žalosna i iscrpljena jedina stvar koja me je obradovala u cijeloj situaciji je kad ribica plače počela je zvat ma-ma, ma-ma ( do sada je govorila samo tata, baba, papa, da-da, ne-ne i ge)!
[/quote]



A ribica malena slatka!!!!
Drž te se!!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 16.4.2010 10:49:16 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: imamo temperaturu i ....
16.4.2010 10:49:12   
ninolina
a ljubav mala...a da probaš s čajem...nadam se da će brzo biti bolje...a kaj se tiče proljeva ja svoje nisam nikad držala na laganoj hrani jer im se uvijek odužilo jeli su normalno ko i inače i bilo je brzo ok...držite se

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: imamo temperaturu i ....
16.4.2010 10:53:55   
mala pcelica
hebem mu miša user posted image
nadam se da ce biti bolje sto prije...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: imamo temperaturu i ....
16.4.2010 14:53:35   
L.P.
Evo opet ja.user posted image Mislim da joj ne bi trebala davati uobičajeno mlijeko koje jede,od toga joj može biti samo gore.Mi smo po pedicinom savjetu Marku kupili Humana 9 mlijeko(u ljekarni kupiš) koje je baš za proljev.Tek kada mu se smirilo sam mu nastavila davati uobičajeno mlijeko.Pokušaj to,malenu će ti iscrpiti toliki proljevi i oslabit će.Zaista se nadam da će joj uskoro biti bolje.user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!