|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:03:15   
evanda
Drage mame, s kojim ste adaptiranim mlijekom bile najzadovoljnije?
Mi samo već godinu dana na Hippu, al sad primjećujem da brljaju s ponekim kutijama ( ne topi se dobro i ostaje veeeelika količina grudica)....reklamirala sam im, ma naravno da su mi uvažili reklamacijuuser posted image user posted image moš mislituser posted image
S drugim djetetom definitivno neću ni okusiti Hipp!
Kakva su vaša iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:04:20   
Anoniman
Milumil.
sve tri curke.
zadovoljna.

(Odgovor članu evanda)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:05:45   
ciba
mi smo prvo papali aptamill comfprt i jako je dobro,nema grudica niti one pjene,pa smo presli na bebimill i sve je ok,samo ima jako pjene,nema grudica,nego ta pjena i to u nazad mjesecc dana,prije je nije bilo...tako da sam zadovoljna s bebimilom...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:06:31   
uciteljica
Od početka na bebimilu. Zadovoljna sam, iako kad smo počeli koristiti 2 bilo je više grudica. Ja bih ga preporučila i ako bude bila još jedna bebica ponovno ćemo na bebimil.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:09:22   
MaTana
mi smo na Nan-u od prvog dana prvo smo pili PreNan koji je posebna formula za nedonoscad i djecu sa malom porođajnom težinom - on je bio dosta masan i znalo je biti grudica, Nan 1 i Nan 2 su  bili super sto se tice grudica, a Nan 3 koji trenutno pijemo je malo gušći pa nekad zna biti malo grudica ako je voda prevruća... Inace super zadovoljna cura je odlicno napredovala, nismo imali grčeve, jedino sto joj je kakica bila malo zelenkastija nego dok je bila samo na sisi, ali to su mi objasnili da je zbog toga sto Nan ima u sebi dodano željezo...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:09:26   
Anoniman
btw.
ja sam Paulini davala Hipp, tj. Pre-Hipp kad smo došle iz rodilišta, jer su mi tamo tako preporučili (umjesto da su mi pokazali kako da dojim, MISLIM ONO!!!)
Bio joj je jako težak. Nikako na zelenu granu, po cijele noći mi je plakala, grčila se, dok mi nije puko film i otišla sam pedici koja mi je rekla da mijenjam mlijeko i preporučila mi Milumil, jer je zasitno i bebe su zadovoljne od njega. I tako sam prešla na njega.
Eleni sam ga davala kao dodatak kad sam prestajala dojiti, s cca 5-6 mjeseci a Kati tek kasnije, ona je dugo sisala.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:10:34   
Zimic
Aptamil 1, od 6  mjeseci aptamil 2 ! jako sam zadovoljna as tim adap.
Davala sam mu neko vrijeme i milumil-to mu je isto pasalo


_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:15:12   
lueman
ja samo nestle junior milk od 1.godine do 3.

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 12:30:37   
dominik
domi je bio na cici a nakon toga je pio hipp mlijeko za laku noc...a dora je na novalacu od pocetka i ja prezadovoljna...mozes ga razmuckat u kakvoj god  vodi nakon dva puta kaj protresem nema sanse da budu grudice tu

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 14:09:09   
ejmama
Moje obje na Bebimilu, Jedino sam E probala dati zeleni Bebimil, ali nije joj odgovarao.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 15:07:09   
mrkvač
Sara je bila na Hippu i bili smo zadovoljni!
Dora ništa nije htjela od tih pripravaka, samo cicu!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 15:43:39   
natalijax
bebimil i zadovoljna sam s njim ko i moj bebolinouser posted image

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
26.11.2009 21:52:11   
evanda
Hvala, curkeuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koje adaptirano mlijeko?
21.2.2010 17:22:04   
Snowhitewise
Mi od osmog mjeseca koristimo DM-ovo mlijeko, Babylove br.2 i ima jako fini okus, čak nema ni miris po kemiji, pa je bebać poludio za njim. Dotada smo dojili. Nikad nikakvih grudica, ima malo pjene, ali je jako lagano, i obzirom da smo prije njega samo isprobali Hipp, mogu vidjeti po bočicama razliku, jer su nakon Hippa bile jako masne, a nakon ovog Babylove skoro uopće ne.user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!