|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 13:28:08   
Vjeverica ST
kakvi su, slažu li se? utječu li na vašu percepciju vaše svekrve i svekra, s obzirom da su generacijski bliski? dopuštate li njihovo upilitanje u vaš život kad su skupa pa se kao očekuje da nešto komentiraju o vama ? što ako se ne slažu međusobno, kako izbjegavate te susrete?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 13:31:32   
pincirotvajler
moji se nikad nisu ni upoznali niti čuli...eto toliko o njima svima kao ljudima user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 13:38:19   
mariola
Ja imam normalne roditelje a i normalnu svekrvu i svekra, tako da se svi skupa dobro slažu/slažemo. Nitko od njih se ni ne trudi miješati nam u život. Stvarno su normalni i jedni i drugi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 13:52:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja imam normalne roditelje a i normalnu svekrvu i svekra, tako da se svi skupa dobro slažu/slažemo. Nitko od njih se ni ne trudi miješati nam u život. Stvarno su normalni i jedni i drugi.user posted image user posted image user posted image

potpisujem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 14:24:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST

kako izbjegavate te susrete?

udaljenim kilometrima(100)po smjeru.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 14:28:04   
curice
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja imam normalne roditelje a i normalnu svekrvu i svekra, tako da se svi skupa dobro slažu/slažemo. Nitko od njih se ni ne trudi miješati nam u život. Stvarno su normalni i jedni i drugi.user posted image user posted image user posted image

Hvala Bogu da su i moji isti,pa ću te samo prepisati

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 14:46:11   
sanjalica
vrlo vrlo rijetki susreti.... i to svima odgovara.... uplitanje mi ionako ne dozvoljavamo ni s čije strane... a i ja i mm imamo stav da smo si u principu svi stranci... nemamo se šta voljeti - ni on moje, ni ja njegove, ni oni međusobno... a s obzirom na nas dvoje i našu djecu svi svima dugujemo nekakav korektan i pošten odnos... i toga se držimo...

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 14:46:42   
Dajana
Nitko se direktno ne upliće u naš život, a indirektno je nemoguće izbjeći.
Njihov međusobni odnos je jednom riječju nikakav, ponekad je susret teško izbjeći i tada je meni blago rečeno muka a to sve zbog jedne osobe koja nije normalna.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 14:48:21   
MaTana
IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: mariola

Ja imam normalne roditelje a i normalnu svekrvu i svekra, tako da se svi skupa dobro slažu/slažemo. Nitko od njih se ni ne trudi miješati nam u život. Stvarno su normalni i jedni i drugi.user posted image user posted image user posted image

Hvala Bogu da su i moji isti,pa ću te samo prepisati


Potpisujem


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 15:12:14   
Anoniman
Bas sam ovih dana razmisljala o ovoj temi i nikako da je postavim.user posted image

Posto su moji imali problema sa svojima, od pocetka su zeleli da to tako ne bude i sa nama, i da budemo svi porodica sto sad i jesmo. I moji se nama nikad nisu ni u sta upletali tako da je mm njima zadovoljan, ja jos vise. Ali posto su njegovi takvi kakvi jesu, bez osnovnog kucnog vaspitanja i reda, nazalost neki familijarni odnosi vise nisu moguci. Srecom pa su moji daleko, pa i ne moze da dolazi do cestih susreta. Iako je bilo situacija gde je moj otac trebao da reaguje i vise nikad ne progovori s njima (meni je zao sto nije reagovao), njegovo je razmisljanje i odluka da sta god mm-ovi uradili onii nece reagovati jer ne zele da meni i mm-u stvaraju tenziju i lose odnose. Moji ce prema njegovima uvek biti ok, mada to ovi ne zasluzuju ni 1%!!! A cini mi se da to ovi iskoriscavaju, dok jednom ja ne puknem i ne oteram ih gde im je mesto!! I bas zbog njihovih s.anja, ja na sve moguce nacine sad izbegavam da i oni dodju na Sarin prvi rodjendan (bicemo kod mojih) jer ne zelim da ga upropaste sa svojom gluposcu i kretenizmom!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
20.11.2009 15:28:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 15:39:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nellyca

Bas sam ovih dana razmisljala o ovoj temi i nikako da je postavim.user posted image

Posto su moji imali problema sa svojima, od pocetka su zeleli da to tako ne bude i sa nama, i da budemo svi porodica sto sad i jesmo. I moji se nama nikad nisu ni u sta upletali tako da je mm njima zadovoljan, ja jos vise. Ali posto su njegovi takvi kakvi jesu, bez osnovnog kucnog vaspitanja i reda, nazalost neki familijarni odnosi vise nisu moguci. Srecom pa su moji daleko, pa i ne moze da dolazi do cestih susreta. Iako je bilo situacija gde je moj otac trebao da reaguje i vise nikad ne progovori s njima (meni je zao sto nije reagovao), njegovo je razmisljanje i odluka da sta god mm-ovi uradili onii nece reagovati jer ne zele da meni i mm-u stvaraju tenziju i lose odnose. Moji ce prema njegovima uvek biti ok, mada to ovi ne zasluzuju ni 1%!!! A cini mi se da to ovi iskoriscavaju, dok jednom ja ne puknem i ne oteram ih gde im je mesto!! I bas zbog njihovih s.anja, ja na sve moguce nacine sad izbegavam da i oni dodju na Sarin prvi rodjendan (bicemo kod mojih) jer ne zelim da ga upropaste sa svojom gluposcu i kretenizmom!!! user posted image user posted image


Mada i sumnjam da bi ikad dali tolike pare za put i cimali se da bi prisustvovali njenom rodjendan, tesko im je i da sednu na bus da dodju da vide malu a treba im pola satauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 16:23:59   
dominik
moji roditelji i roditelji mm-a su slicnih godina ali galaksijama udaljenih mentaliteta i ukusa i nacina zivota...njegovi su u penziji moji rade putuju...vide se tu i tamo na okupljanjima reda radi...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 16:36:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik
i galaksijama udaljenih mentaliteta i ukusa i nacina zivota..


E to si dobro rekla!!user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 17:04:42   
maja
A i moji i muževi roditelji su udaljeni 300 svjetlosnih godina. Viđaju se samo kod nas, za rođendane ili blagdane ili slučajno. Moji ponekad znaju otići kod njih, a ovi kod mojih nisu nikada bili, ne voze, ali ni nikada nisu izrazili želju da ih mi odvezemo. I tako je najbolje! Stvarno nemaju o čemu razgovarati!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 17:06:33   
Indy
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: mariola

Ja imam normalne roditelje a i normalnu svekrvu i svekra, tako da se svi skupa dobro slažu/slažemo. Nitko od njih se ni ne trudi miješati nam u život. Stvarno su normalni i jedni i drugi.user posted image user posted image user posted image

potpisujem....user posted image user posted image user posted image
I ja potpisujemuser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 17:25:35   
osobno
ja imam samo mamu, i kad je želim vidit, odem do nje...svekar i sveki su vrata do naših, svaki dan tu i nemoguće je izbjeć konflikte ponekad jer uz najbolju volju, (koje često ni nemam) izgubim živce, najčešće oko Luke i činjenice da ga pokušavaju uzet kad god mogu, iako sam VIŠE puta naglasila da kad mi treba pomoć s njim, da ću pitat(šta i radim)...mater mi je osoba kojoj su se svi mišali u život, pa ona prakticira sasvim suprotno, dakle, ukoliko je ne zovem, neće doć, i ne nudi savjete niti se upliće, jer zna da to ne podnosim...dvije totalne krajnosti...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 19:31:37   
natalijax
moja mama se slaže sa svekrivom i svekrom,stara bagra

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 19:35:51   
boba125
moji mama i tata se ne slazu s svekrvom
zgadila im se na dan mog vjencanja user posted image
a i mnogim drugima user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 19:37:53   
MILLA
moji su srednji stalež,,,a oni se smatraju puno višima,pametnijima i kao da ih gledaju,onakouser posted image ...a moji opet njih poštuju a oni njih baš i ne.nekako su za  njegove svi glupi i neinteligentni( a imaju iza sebe djecu,rasturene brakove,razne ovisnosti i nikad ni  jedan ni drugi osječaj za obitelj i djecu...)a moji opet,nemaju novaca ali nikad nije bilo nikakve ovisnosti-svi sportaši,sa zlatnim medaljama,30 godina u sretnom braku,3 djece koje jedan dan nije provelo nigdje ni na čuvanju ni prenočilo nigdje.... uglavnom 2 različita svijetauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
20.11.2009 19:40:59   
miha
i moji i njegovi su donekle normalni vide se na blagdanima i proslavama i bude ok,inače se ne druže..

_____________________________

moja bebetina teo-13.8.2009. 4400gr i 56cm

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
21.11.2009 9:32:38   
cokolada
Kao dobri su si kada se vide, a kasnije slijedi komentiranje i sto sta....
Uglavnom postalo je NEPODNOSLJIVO i vrijeme za radikalne promjene. Uzasno mi je tesko zbog cijele situacije.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
21.11.2009 10:33:40   
božica
zna biti napetouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
21.11.2009 12:31:25   
Bebys

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

moji se nikad nisu ni upoznali niti čuli...eto toliko o njima svima kao ljudima user posted image


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: odnos punica/svekrva tj. punac/svekar
21.11.2009 21:02:24   
Wukovarka
Ne volim da su puno u kontaktu, jer je sveki čudna biljka.

Petlja nam se svakodnevno u život i to mi čupa živce...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!