|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   doprinosi
12.2.2009 11:35:37   
joszde
ako mi netko može pomoći tko se kuži u to zanima me na plaću od 4500kn koliko poslodavac plaća doprinose i ako počnem negdje raditi i prijavi me na 4500kn i dođe mi do komplikacija u trudnoći i odem na bolovanje da li ću dobivati puni iznos te plaće tj.4250kn ili moram biti 6mj.da bi se uzeo prosjek pa da toliko dobivam tko zna išta neka mi pomogne hvala.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:39:59   
sanjalica
nisam 100 % sigurna, ali mislim da se uzima prosjek zadnjih 6 mjeseci... bar je tako bilo u "moje vrijeme"....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:40:25   
ninolina
Ja imam toliku prijavu plaće moj poslodavac plaća oko 2900 kn mjesećno prihode. Moraš biti min 3 mj u radnom odnosu da otvoriš komplikacije. Evo meni sada ide treći mj i idem na kom, pa na porodiljni. Uglavnom min 3 zadnja plaćena doprinosa

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:41:56   
ejmama
IZVORNA PORUKA: sanjalica

nisam 100 % sigurna, ali mislim da se uzima prosjek zadnjih 6 mjeseci... bar je tako bilo u "moje vrijeme"....


Tako je. Ja sam u 12mj predala doznake za komp. i prosjek za zadnjih 6mj.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:50:37   
joszde
hvala puno jedna ženska je radila 5mj.imala je plaću 4500kn i otišla je na komplikacije i umjesto 4250kn,dobiva 830kn jer je morala biti još taj jedan mj.jer se uzima prosjek 6mj .pa me zanima da li si sigurna u to da je dovoljno 3mj ,jer to nije mala raznika u parama ,kada ti ideš na komplikacije šta sve trebaš napraviti što ti treba od papira i javi da li je to 100posto sigutno za 3mj.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:55:02   
ninolina
koliko imaš staža u naredne dvije godine

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:55:35   
ninolina
naredne

krivo rečeno u protekle dvije godine, jesi već radila ili


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: doprinosi
12.2.2009 11:59:54   
joszde
imam nešto ali to je sve nešto u prekidima zašto jel se to po tome gleda ,koliko moram imati da bi mogla dobivati nakon 3mj.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: doprinosi
12.2.2009 12:06:09   
ninolina
Ja sam bila na porodiljnom kojeg sam sad prekinula i ponovno prijavila na veći iznos i traže me 3 mj. Moraš imati u 24 mj 9 mj staža min. Mogu te zeznuti dok si na kom da ti ne plate cijeli iznos ako nemaš dosta staža ali porodiljni ti bi bio iznos plaće 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: doprinosi
12.2.2009 12:25:43   
joszde
to znači da se gleda od 1mj 2007,jer sam je prestala u 1mj 2007 god.tamo imam jedno 7mj.i do sada još 3mj.i ako se sada prijavim jer se i to gleda i zbraja sa time koga ja mogu nazvati da mi to sve lijepo objasni i da budem sigurna 100%user posted image  

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: doprinosi
12.2.2009 13:55:59   
dominik
racunaj da ti u prosjek ne ulaze prijevoz i obroci (ak ti to placaju)

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: doprinosi
12.2.2009 14:00:33   
Ruža
Najbolje nazovi Hzzo i pitaj njih, jer zakon se opet mijenjao.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: doprinosi
12.2.2009 14:36:26   
joszde
jel ima možda koja internet stranica da to pogledamuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: doprinosi
13.2.2009 15:49:33   
inna
Trebaš imati minimalno 1 godinu staža neprekidno ili ako je bilo prekida onda 18. mjeseci ukupno staža da bi imala pravo na 100% iznosa plaće za komplikacije. U suprotnom ćeš dobiti oko 800kn neke pomoći. Znam iz osobnog iskustva (u prvoj trudnoći mi falilo mjesec dana). Ali ipak provjeri dal se šta mijenjalo.

< Poruku je uredio inna -- 13.2.2009 15:51:33 >

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: doprinosi
14.2.2009 20:18:00   
joszde
jesi već duže prije toga radila i da li ima veze ako već godinu dana nisam radila ili je njima bitno sam tih 6mj.user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: doprinosi
15.2.2009 12:57:29   
inna
nisam prije radila, nakon diplome sam bila na burzi godinu dana.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: doprinosi
15.2.2009 14:45:26   
joszde
ja za 1mj 2007.imam 7mj, i tokom godine nekih 3mj, i sada kada me prijavi  to je 6mji to je sve zajedno 16mj,ako se gleda od početka 2007,znači da mi još treba 2mj,da bi mogla to ostvariti veću naknadu,i daj mi molim te reci da li ja mogu dobra sam sa šefom i izaći ćemi u susret koliko god treba pa me zanima ako mi trba 12mj,u komadu da li možemo da mi on napravi prijavu od npr.01,03,2008. pa do sada prijavu na 4sata i da se plati sve u komadu ili da si platim samo 6mj,i kod njega 6mj,i to je onda to ako sam dobro svatila da li se zbraja sraž tih 6mj,kod njega sa drugim stažom pomagaj jer sam sada poludila kada sam to sve saznala jer navodno da je taj zakon izašao sada od 01,01,2009. pomagaj user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: doprinosi
15.2.2009 21:56:39   
joszde
IZVORNA PORUKA: joszde

ja za 1mj 2007.imam 7mj, i tokom godine nekih 3mj, i sada kada me prijavi  to je 6mji to je sve zajedno 16mj,ako se gleda od početka 2007,znači da mi još treba 2mj,da bi mogla to ostvariti veću naknadu,i daj mi molim te reci da li ja mogu dobra sam sa šefom i izaći ćemi u susret koliko god treba pa me zanima ako mi trba 12mj,u komadu da li možemo da mi on napravi prijavu od npr.01,03,2008. pa do sada prijavu na 4sata i da se plati sve u komadu ili da si platim samo 6mj,i kod njega 6mj,i to je onda to ako sam dobro svatila da li se zbraja sraž tih 6mj,kod njega sa drugim stažom pomagaj jer sam sada poludila kada sam to sve saznala jer navodno da je taj zakon izašao sada od 01,01,2009. pomagaj user posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: doprinosi
16.2.2009 12:11:22   
joszde
dajte ljudi pomagajte molim vas neka se barem netko javi da riješim taj problemuser posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: doprinosi
16.2.2009 12:14:30   
FIONA
joooooj ja bi ti pomogla ali ne znam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: doprinosi
17.2.2009 9:48:09   
jadran
koliko ja znam ne računa ti se od 1. mj 2007 nego od trena kad otvoriš bolovanje unazad 2 godine,
znači ako bolovanje otvaraš 1.3.2009. onda se računa od 1.3.2007. kužiš?
izračunaj si koliko ti fali do 18 mj. pa probaj da te tak prijavi

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: doprinosi
17.2.2009 15:33:35   
joszde
pa fali mi puno fali mi jedno 15mj.jer 2008 nisam uopće radila ali ovaj frend bi me sada prijavio a mi planiramo raditi na bebi 3ili 4mj.pa me zanima šta da radim a da ne padnem na taj minimalac jer koliko sam ja skužila kako god okreneš treba mi godinu dana u komadu kud za komplikacija tako i za porodiljni pa ako ima tko kakav savjet neka pomaga ili barem kada bi se mogla prijavili od početka ove godine pomozite mi šta da radim i da li ima nade da se nešto napravi pno hvala.user posted image

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: doprinosi
17.2.2009 15:37:14   
ninolina
Ne treba draga trebaš imati 6mj. I mene su tak prijavili sama sam birala na koliko će me prijaviti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: doprinosi
17.2.2009 15:43:56   
joszde
ali kada  si ti to radila jer sada je od 01,01,2009 došao taj novi zakon na par foruma svi su se raspisali o tome i neznam šta više da radim jer neću da se zeznem da plaćam puno doprinose na tu cifru a na kraju dobijem 800kn,jel znaš možda koga mogu nazvati tko bi mi točno rekao kakvo mi je stanje,hvala.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: doprinosi
17.2.2009 15:57:07   
ninolina
Ja imam staža od prije a sada sam prijavljena 3 mj na 4500 i trebam ta 3 mj za otvoriti komp, Moraš imati staža 9 mj u 2 god. U prosjek ti ulazi zadnja 3 mj. Ako sada nisi još trudna neko te prijavi prva 3 mj na min a druga 3 mj staviš veću prijavu. Kad otvoriš kom uzimaju prosjek zadnja 3 mj i to je to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!