|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: doprinosi
17.2.2009 16:07:08   
ninolina
otiđi na stranicu www.zena.hr Otiđi na on line savjetovanje - pravo i tamo pitaj kaj te zanima. Ovo sve preko telefona brda zdola

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:13:22   
joszde
evo što mi je žena sa žene.hr odgovorilaOnda kada otvoriš bolovanje radi trudnoće dobivat ćeš naknadu sa biroa u iznosu prosjeka zadnjih 6 plaća. Dakle moraš imati 6 plaća da bi ti prosjek bio veći. A koliki su ti prinosi od plaće ovisi u kojoj županiji živiš pa provjeri na http://www.moj-posao.net/ sa desne strane u zeleno obojano imaš kalkulator.
ali ja nisam niti bila na birou niti imamstaža u 2008 god .jedni mi govore da mi samo treba zadnjih 6mj.bez obzira jesam li radila ili ne a neki da mi treba 12 mj,u komadu tako da stvarno nisam sigurnauser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:17:52   
ninolina
Ne treba ti 12 mj već šest i po tome ni ja nebi dobila porodiljni. A jesam user posted image . Gle ako te netko prijavi , ostaneš trudna, radiš 3 mj, odeš na komplikacije koje su ti plaćene 100%, i odma na porodiljni koji je plaćen po prosjeku zadnje tri plaće tako meni rekli i ti imaš koliko si i dobivala za vrijeme rada

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:23:42   
joszde
hoćeš reći bez obzira što tako dugo nisam radila i da me frend sada prijavi na 4500kn plaću da bi nakon 6mj.ako odem na kompli.dobivati 4257kn,ali evo baš čitam druge forume i svi govore drukčije da li si ti to ove godine podnjela i daj mi reci kome da odem tko će mi 100%znati reći na čemu sam jer sam više luda od svakakvih informacija puno hvala.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:31:21   
ninolina
Ma kužim te ako te sad prijavi i imaš iznos od 4500 plaću dobivala bi 6 mj puni iznos znaći 4500, za drugih 6 nisam ziher ali ili je 4257 ili 2700 po novom. Ja sam sada tri mj na 4500 otvaram kom mjesec dana i onda na porodiljni i imat ću 4500. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:32:36   
ejmama
Ja sam ti već rekla odi do pravnika U hzzo meni je pomogao kad mi je trebalo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:34:48   
joszde
daj mi reci kome da se obratim koga da nazovem da mi da točno informacije jer kako je došao taj novi zakon svatko priča drukčije hvala tiuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:40:13   
ninolina
neznam u kojem si gradu zg ili

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: doprinosi
18.2.2009 12:45:23   
ejmama
Ja sam pitala tamo čuvarku kome šta da se obratim i ženska kaže da odem kod njihovog pravnika i rekla mi je koja soba. Čovjek je bio jako pristojan i lijepo mi objasnio. Došla sam kod njega u zadnji čas. inače smo zvali na zavod i imali vezu s nekom voditeljicom i čak nam je ona dala krive inf. Slučajno sam nabasala na njega zahvaljujući čuvarki.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: doprinosi
18.2.2009 13:29:12   
joszde
iz zagreba sam zašto jel to ima kakve vezeuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!