|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otkucaji srca
26.8.2008 20:57:17   
Indy
Hello! kad ste prvi put čule otkucaje srca svoje bebe i da li vam dok. na svakom pregledu puste da čujete?
Ja sam u 28tj. i još nijednom nisam čula otkucaje, dok. mi samo pokaže na uzv maleno srce i vidim kako kuca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:02:11   
mirna
Čula sam ih već u 8. tjednu kad sam došla na hitnu zbog iscjedka. Čula sam ih i na svakoj sljedećoj pretragi kod gin..

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:03:45   
Melo
Ja sam sada u 37.tjednu. Prvi puta sam otkucaje svoje bebe čula prije 2 tjedna kada sam završila u bolnici sa uranjenim trudovima pa sam svakog dana morala na ctg. Inače kod doka sam do sada samo vidjela na uzv-u da srce kuca ali čula ga do sada nisam...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:04:00   
BUMBIKA
Koliko se ja sjećam mislim da sam čula  skoro svaki put kad sam bila:

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:05:11   
scarlet
Meni je doktorica rekla da srce kuca kad je radila ultrazvuk ali ja nisam nista
cula, mozda zato sto sam tek u 7. tjednu. Nadam se da cu i ja nesto cuti slijedeci put.user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:05:36   
troubled
nisam ni ja još čula....
ali sam vidjela s četiri tjedna prvi put...i vidim svaki put i to mi je za sad dovoljno user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:08:29   
mirna
vjerojatno nemaju svi gin tog instrumenta (doppler mi se čini) za sllušanje srca...

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:25:56   
FIONA
ja sam čula jako rano i slušam skoro na svakom pregledu, dobijem sliku na svakom pregledu... sa nekih imam i više... ne mogu vjerovati da neke od vas još nisu a trudne ste više nego ja... poseban osjećaj ... ja sam se raspekmezila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:32:25   
Ruža
I ja sam ga čula na svakom pregledu i na svakom uvz_u. Prekrasan osjećaj...user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:47:04   
Melo
Ja sam ga se ovih dana naslušala da mi je sada dovoljno samo da ga osjetim kako se pokreće samo nek se nežuri van dok mu nebude vrijeme za touser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 21:53:50   
evanda
Ja ga čujem na svakom pregledu....predivno....i svaki put se veselim da ću ga čuti....

(Odgovor članu Melo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Otkucaji srca
26.8.2008 22:04:56   
njanja
Ja sam kod doktora slušala od 16 tjedna nadalje..i zapravo mi je to vrijeme bilo nekako zanimljivije vidjeti ga na ultrazvuku...Ali kada su me (mislim) u 37. tj 1.puta stavili na ctg-kod mog ginekologa, ctg je u jednoj posebnoj sobi i tamo me sestra prikopčala i ostavila samu...I onda je počelo kucati...I u cijeloj sobi, bili smo samo ja i Janovo srce... I to nikada nikada neću zaboraviti....Bila sam toliko pod dojmom, da sam i mm-a dovela da posluša i sva mu ponosna pokazivala....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Otkucaji srca
27.8.2008 9:34:50   
ivanaa
ja sam sa 4 ljedna vidjela na uzv ritmicne pokrete za sto je dok rekao da je srce.nisan isla za tim da ga cujem

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Otkucaji srca
28.8.2008 11:55:04   
maja
Prvi puta sa 7 tjedana, nakon toga kod skoro svakog pregleda kod ginekologa, a na UZV-u obavezno!

Zadnje dane kad sam bila u bolnici pred porod, bila sam na ctg-u i sa mobitelom sam snimila to malo kucanje!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 22:17:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Otkucaji srca
28.8.2008 23:55:12   
melly21
nemaš se zašto brinutiuser posted image  mene je ginić priključio na ctg tek u 36 tjednu trudnoće i tada sam prvi put čula srčeko malog Luke.upravo zato jer je trudnoća tekla savršeno,a ginićka imala 7 banki valjda( žena se vratila iz penzije radit i stvarno ima staža)-valjda nije imala potrebe prije raditi taj pregled.sad je luka super jak mali dečko od 6 mj.user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!