|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kada test'''
19.8.2008 10:58:59   
sanjarica
Da li je moguce raditi test prije izostanka menge,a da se vidi imal trudnoca ili ne?znam da je to proces,ali...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada test'''
19.8.2008 12:23:12   
mlada mama
ja sam napravila 2 testa prije izostanka menge i oba su mi bila negativna,a kad sam napravila taj dan kad sam trebala dobiti bio je pozitivan

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada test'''
19.8.2008 12:52:06   
sanjarica
utjesila si me,draga.evo ja radila ,negativan je,a trebam dobit/ne zeliiim je/mengu 28.pan adam se....plusu

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada test'''
19.8.2008 14:49:23   
scarlet
i meni je prije izostanka bio negativan a tek negdje 31. dan pozitivan
sretno!

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada test'''
19.8.2008 15:53:33   
evanda
Ja sam test napravila sutradan kad nisam dobila mengu, i druga crta je doslovce "skočila" na mene....ah, sreće....još čuvam taj testuser posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada test'''
19.8.2008 16:04:18   
FIONA
to ti varira od osobe do osobe, ovisno kolika je koncentracija hormona kod pojedine trudnoće. Meni je zadnja menga bila 12.02. a test sam radila 10.03. negativan, 11.03. pozitivan... i ja svoje čuvam.... pričekaj da prođe neko vrijeme jer ti se stanje iz sata u sat mjenja...ako si trudna iz minute u minutu povećava se broj stanice ali i hormona koji čuvaju plod... SRETNO!!!

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada test'''
19.8.2008 21:53:02   
mlada mama
TAKO JE,PRICEKAJ DA TI KASNI DAN-DVA ONDA POKUSAJ!!!MA JA TI KAZEM DA CE TI OVAJ PUT KASNITI 9MJ.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada test'''
20.8.2008 7:27:33   
sanjarica
IZVORNA PORUKA: mlada mama

TAKO JE,PRICEKAJ DA TI KASNI DAN-DVA ONDA POKUSAJ!!!MA JA TI KAZEM DA CE TI OVAJ PUT KASNITI 9MJ.
o,hvala.nek te bog dragi cuje..pa da tako i bude.hvala user posted image cure na zeljama.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada test'''
20.8.2008 20:28:44   
ivkica
Ja radila test 28 dan ciklusa a inaće mi traju ciklusi po 30tak dana, i pojavila se slabašna druga crtica user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada test'''
20.8.2008 22:21:20   
FIONA
ma to je to... nema lažno pozitivan samo lažno negativan... bar sam ja tak čula...juuupiii biti će nas više... sretno...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada test'''
24.8.2008 17:13:22   
sanjarica
joj,drage moje,eto danas 24 a ja jos uvijek ne znam na cemu sam....nadam se da menga nece docić.danas mi je nesto bilo mukica,oko podne/a inace su valjda mucnine ujutro,ne znam,jer nisam nikad imala s prvom bebom mucnine/i boli me donji dio stomaka..daj boze da je to to....pozdrav iz tmurnog sarajeva.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada test'''
24.8.2008 17:20:11   
ivanaa
ja sam ga radila prije izostanka menge i bio je lazno negativan ako zelis biti sigurna idi na vag ultrazvuk ali i to biraj kuda jer nemaju svi pojma!drzim fige

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada test'''
24.8.2008 17:25:34   
sanjarica
ma znas zasto ne bih na uz,pogotovu vag.jer ima slucajeva mnogo da te iscackaju,pa kasnije procuris...toliko o strucnosti dr.a zamisli molim te koliko su sa znanjem dobri,ja imala vanmater.trud.i meni kaze dr.i to,sto je najgore poznat/po cemu???/ma,joj to ti je cista,puci se,hajd ti kuci...da bi drugi rekao,jao,to je i to...ma uzas,jedva se izvukla.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada test'''
26.8.2008 16:58:33   
ivanaa
ma mozes i krv vaditi.to najprije pokaze.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada test'''
26.8.2008 20:34:36   
Indy
vaginalnim ultrazvukom se bolje vidi nego s onim preko stomaka. meni je dok. gledala vaginalnim uzv. do 3mj. trudnoće i nije bilo nikakvih problema.user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada test'''
26.8.2008 21:30:48   
FIONA
ma koja jutarnja mučnina sanjarice, ja sam rigala i ponoći i po danu 24/7... bolio me trbuh i sa 5 tjedana trudnoće završila na čuvanju trudnoće uz Utrogestan terapiju... ja sam do 4-4,5 mjeseca imala konstantno bolove ko pred mengu...tako da ti pokazatelji ništa ne znače...možeš imati različite simptome koji odgovaraju i trudnoći i dolasku menge...strpljen spašen... moj savijet MISLI POZITIVNO!!! A ja držim fige za malog sanjarauser posted image user posted image user posted image ...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada test'''
29.8.2008 8:43:17   
sanjarica
jao super si fiona,pogotovu s tim,mali sanjar.ihih.user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!