|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolovi sve jači
27.8.2008 22:16:31   
FIONA
cure da li koja ima iskustav sa bolovima u donjem desnom predjelu trbuha??? Meni se je opet u nedjelju pogoršalo i počelo me jače probadati... doktorica mi je dala spasmex u kombinaciji sa normabelom dva puta na dan ali mi ništa ne pomaže. Uzimam i vaginalete po peti puta već!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Na momente ne mogu čak ni noge diči na kauč kako boli...
Kada me pregledavala skoro sam skočila sa stola...rekla je da me to navodno boli maternica i da će biti sve gore...
Da li je neka od vas imala  tzv. nerastezljivu maternicu ili takve bolove???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolovi sve jači
27.8.2008 22:19:32   
mirna
ja sam imala bolove kada sam previse hodala ili previse radila.. Dok sam odmarala, bilo je sve u redu. probaj popiti svaki dan magnezij (do 36. tjedna trudnoce ga mozes piti svaki dan: ublazava ti grcenje maternice). Uspori malo!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolovi sve jači
27.8.2008 22:22:02   
FIONA
usporila sam ja ali mene boli i dok ležim, jedva se preokrenem... pijem prenatal pa nisam posebno uzimama Mg, kaj bi trebala???

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolovi sve jači
27.8.2008 22:23:47   
mirna
probaj popiti, pa ces vidjeti ako ti pomogne.. mozes i ispustiti dan ili dva prenatal i popiti mg, ako nisi sigurna..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bolovi sve jači
27.8.2008 22:32:36   
FIONA
baš ću sutra probati... thxuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 5:26:32   
ivanaa
ja mislim da nebi smjelo tak jako boljeti.user posted image A da pitas nekog drugog doktora za misljenjeuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 8:19:32   
Ruža
Potpisujem Ivanu. I ja mislim da to nebi smjelo tako jako boljeti.
Pitaj opet doktoricu, možda je neka upala u pitanju. Jesi vadila nalaze?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 8:46:28   
evanda
Bokić! Mene je jako boljelo dok se nije beba digla iz zdjelice....ali i sad moram često odmarati u toku dana ( ne mogu cijeli dan biti na nogama u komadu), jedno 3 puta na dan ležim po sat i pol....i manje boli....mislim da mi i Donat dosta pomaže...šaljem ti puse i željicu da izdržiš dok bolovi ne popusteuser posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 11:01:48   
FIONA
ma ja imam problema sa jakim grčenjima maternice i boliva uopće... moja dr. mi je reklada je kod mene nažalost tako... jedna od 10 000 ima nešto druga ja sam jedna od 10 000 žena koja ima ovakvu maternicu!!! Nije me utješila osim kaj je rekla da je sa bebačem i sama trudnoća da su ok! to mi je i najbitnije samo kaj BOLI... Evo danas sam jedva ustala iz kreveta... sada dok pišem je ok... nema pravila, kada me zgrabi zgrabi pila ja tablete za opuštanje ili ne!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 14:38:41   
Indy
ja sam imala takve bolove u desnom predjelu, da nisam mogla hodati, bol mi se smirivala dok bi mirovala, dok. me uputila na hospitalizaciju, i tamo mi pretragama nisu ništa utanovili i pustili me kući bez nekog objašnjenja. kasnije sam sama saznala da to boli zbog rastezanja maternice. meni se to dogodilo prije mjesec dana, sad sam trudna 28tj. isamo ponekad osjetim tu bol sad i s druge strane. moj savjet ti je kad te boli samo legni.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 17:12:59   
sanjarica
ne daj se stara sta da ti kazem..trpi jos malo..

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bolovi sve jači
28.8.2008 21:20:00   
FIONA
strpljen spašen ali umoran...user posted image user posted image user posted image ...
thx cure

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
28.8.2008 22:50:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!