|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: slini
20.7.2009 22:25:55   
ket
ne znam ni sama što je....žulja rukicom taj dio...gura gazu i baš je trlja po desnima....neće jesti,već gricka iigra se sa bočicomuser posted image user posted image user posted image user posted image ja bi iskreno volila da nije zub......jadničak premali je nezna si pomoći nikako...ne zna ni grickalicu koristitiuser posted image user posted image
imaš za kupit onaj gel za desni na bazi kamilice kažu da je dobar-dentinox n gel

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: slini
21.7.2009 17:51:35   
ninishka
ne pomaze taj gel njemu.imamo ga ali to mu je tak...5 min mira i to ako i gotovo...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: slini
25.8.2009 13:53:45   
smucalica
I onda ..sta se desilo jeli bia zubic???


(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!