|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iscjedak :(
24.10.2008 21:30:03   
Candy
Cure,imam jedan problemčić koji se pojavio danas...
Naime,imala sam menstruaciju prije deset dana,i po nekom kalendaru,ovih dana mi je ovulacija...
Imali smo odnos a danas se pojavio iscjedak koji ne prestaje...Počeo je prozirnom bojom,nastavilo se od smečkaste pa do blago roze boje...
Nikada mi se to ranije nije dogodilo pa sam malo zbunjena a moram reći i zabrinuta...
Ima li netko sličnih iskustava s tim i trebam li se brinuti?
Što da radim user posted image ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:35:21   
FIONA
iscjedak može biti raznih boja zbog gljivica ali roskasto, ne kužim jel ti ko lagana sukrvica ili? Ako je tako da si nisi ozljedila rodnicu nečime... prati koji dan pa češ vidjeti ako ne stane obavezno kod doktora!

Sretno!

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:35:28   
lelo
Ja ti znam imati iscjedak ali me gin. uvjerio da to nije ništa strašno.Odi na pregled da nije možda neka upalica ili prehlada,a i osječati ćeš se bolje.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:36:22   
troubled
u vrijeme ovulacije krvavi (roskasti, pa smećkasti) iscjedak je normalna pojava....
ili kako je meni svojedobno rekao ginekolog
to ti je samo znak kad ne smiješ imati odnose ako ne želiš bebu....
user posted image
a s obzirom da ti želiš, znaš što ti je činiti user posted image

< Poruku je uredio troubled -- 24.10.2008 21:37:15 >

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:38:17   
njanja
candy, možda je ona situacija sa gnježdenjem ploda...ja sam to imala jedno 10 tak dana prije nego sam trebala dobiti stvari, znači možda 5-6 dana nakon ovulacije....nakon koliko ti se to pojavilo od odnosa?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:40:52   
mirna
hmmm... obilan iscjedak jest obican za ovulaciju, ali ako je neka sukrvica mozda si se malo ranila tijekom user posted image ...user posted image   Ne vjerujem da je infekcija, ako te ne svrbi ili ako te ne boli tijekom penetracije.. pricekaj malo i ako ne prestane odi do gin..

< Poruku je uredio mirna -- 24.10.2008 21:42:05 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:42:42   
troubled
meni je to godinama bila normalna pojava....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:44:48   
mirna
onda valjda i je normalno... jos pogotovo ako nemas drugih tegoba...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:48:02   
Candy
Hvala cure na savjetima,sad sam još više zbunjena...
Konkretno,jučer smo imali odnos user posted image ...
Ne znam,imam osjećaj kao u vrijeme normalne ovulacije,ali strašno me brine ta boja user posted image ...
Kao što sam rekla,počelo je prozirnom,pa smeđkastom i na kraju neka roza prozirna boja kao na početku menstruacije...
A imam osjećaj da nekontrolirano curi user posted image ...
Iako,nije panika za prave uloške user posted image ...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:51:00   
Candy
I da...
Zaboravih reći da sam jako puno puta išla mokriti danas,što inače nije slučaj...user posted image


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:55:00   
lelo
Možda si se prehladila,moj savijet ti je da odeš do ginekologa.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 21:57:20   
mirna
IZVORNA PORUKA: Candy

I da...
Zaboravih reći da sam jako puno puta išla mokriti danas,što inače nije slučaj...user posted image




caj od brusnica, puno, puno tekucine, pod toplu dekicu i u pon do gin ako ne prestane. drzim fige!user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: iscjedak :(
24.10.2008 22:09:52   
Candy
Ne znam...malo sam zabrinuta...
Nadam se da neću morati ginekologu,vidjeti ću kako će se ponašati za vikend...
Non stop imam pritisak u predjelu trbuha i tjera me mokriti ...
A ništa me ne boli,ne peče...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: iscjedak :(
25.10.2008 10:51:06   
tikica_69
To moze biti obican ovulacijski spotting, ali i prvi simptomi upale mjehura, obicno izazvane E-coli. Da ti dusa bude mirna, crta dati urin u labos, pa ako je tamo sve ok, onda ginicu user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 25.10.2008 10:52:06 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: iscjedak :(
25.10.2008 11:38:15   
sanjarica
IZVORNA PORUKA: Candy

Ne znam...malo sam zabrinuta...
Nadam se da neću morati ginekologu,vidjeti ću kako će se ponašati za vikend...
Non stop imam pritisak u predjelu trbuha i tjera me mokriti ...
A ništa me ne boli,ne peče...

Ja ipak mislim da je to ugnjezdjenje ploda,jer imala sam slicnu situaciju.javi nam jel slatka.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: iscjedak :(
25.10.2008 15:32:15   
ninolina
Tako je i  meni bilo kad sam tog mjeseca saznala da sam user posted image . Kad sam otišla gin zabrinuta misleči kako mi nešto je on se user posted image user posted image user posted image user posted image smijao. Naravno jer panika je bila nepotrebna a ja trudna. Zato držim fige da ti je ko meni.           user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: iscjedak :(
25.10.2008 16:36:18   
Wukovarka
Tako je i meni bilo Candy taj mjesec kad sam saznala da sam trudna.
Bolje provjeri... user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: iscjedak :(
25.10.2008 21:09:31   
strangy
Cao, ja sam novi clan mada vec prepoznajem dosta ''poznanica'' sa nekog drugog foruma.
Dakle, ja sam predhodne dvije menstruacije imala u obliku iscjedka pa tako da znate da je i to moguce...doduse pila sam kontrac.pilule (kao pripremu za VTO) pa mi je dr rekla da je to ok.
Candy, moze li biti to? da ti se nije skratio ciklus?
Ja se ipak nadam da je to implantacijsko krvarenje a ne nikakvo drugo user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: iscjedak :(
26.10.2008 21:55:04   
Candy
Cure,onakvog iscjetka više nema...Izgleda da je to bilo samo taj dan,drugi dan se sve vratilo u normalu user posted image ...
Tko zna što je bilo,tek sad ne znam više što da mislim user posted image ...
Ali,u svakom slučaju,hvala vam na raznim savjetima user posted image ...

(Odgovor članu strangy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 13:25:00   
Anoniman
danas mi je 15dan ciklusa i pojavio mi se neki iscjedak,smečkasto-bijelo proziran,tako nekako.dali je moguće da mi je cista od 3cm to uzrokovala?šta bi to moglo biti?zabrinuta sam lagano.user posted image

(Odgovor članu Candy)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:04:34   
FIONA
draga to ti može biti od gljivica....ja ih dobila sada krajem trudnoće i niš me ne iritira kak inače kažu da hoće kod gljivica samo mi je iscjedak pojačan i druge boje! Može ti biti da se možda cista raspukla....tisuću razloga...da li si pitala giniča...zvrkni, ne moraš odmah k njemu!??

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:08:48   
Anoniman
jučer sam bila kod gin kad mi je rekla za tu cistu,a več dva dana me boli lijevi jajnik pa sam mislila da možda imam ovulaciju.a gljivice su mi prošle,nadam se pa mi nije jasno.ali ful malo imam iscjedka.ma vjerujem da če proć.više me jajnik brine jer me do sad kad sam imala cistu nikad ništa nije bolilo a sad me boli svako toliko.joj nadam se da neču morat na operaciju

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:14:57   
FIONA
draga mene jajnici za vrijeme ovulacije bole kao da imam mengu...nekada moram popiti i tabletu...točno znam koji mi jajnik ovulira!!!! Možda ti je ta cista samo pojačala osjaćej....vjerojatno da je nešto strašno bi ti doktor rekao na pregledu...pričekaj malo koji dan pa buš vidla!!!! Ko zna možda se tijelo priprema da uskoro primi nešto što željno iščekuješ i tek ti sada daje znakove!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:19:31   
Anoniman
tome se nažalost ovaj mj ne nadam jer neznam kakav je osječaj imat ovulaciju kad ju nikad nisam imala prirodnim putem. user posted image  

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:31:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: par.istra

tome se nažalost ovaj mj ne nadam jer neznam kakav je osječaj imat ovulaciju kad ju nikad nisam imala prirodnim putem. user posted image  





zato ti i velim možda ti se organizam priprema za nešto više nego do sada...meni je kuma  ostala trudna isti mjesec kada je cista pukla do tada 5 godina braka i sexa bez zaštite i ništa...cistica narasla da za nju nije ni znala...dobila lijekove...ona pukla i opla ove mojeg malog kumčeta!!! U svemu gledaj pozitivnu stranu a ne da bu sve crnu kada nije!!! Držim fige.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ti glavicu gore!!!Slijedeći pokušaj možda bu vam i zadnji.....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!