|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:40:17   
Anoniman
neznam kad če biti taj sljedeči pokušaj kad se svaki mj nešto ispriječi.nemogu biti optimistična za ovaj mj kad nisam skoro ni imala jaku sluz,endometriji mi je 14dan ciklusa bio 7mm a i stalno sam nervozna i pod stresom.i još se ta cista pojavila.opet.ah ah,hvala svejedno na podršciuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:41:26   
mlada mama
draga par istra, i moja kolegica ima vec godinama cistu u pocetku je nije nista bolilo poslije sve jace i jace pogotovo kad je imala ovulaciju...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:44:40   
FIONA
možda ne ovaj ali drugi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve bu ok.... draga obzirom da je autocesta u punom profilu a ti ne delaš lijepo sjedni u autić i za sat i pol sa nama u metropoli piješ kavicu...maknula se buš od zlih jezika iz manje sredine, guza ti bu vidla malo puta, mi se bumo sve izjadale ali još više nasmijale i ti buš napunila baterijice za nove pokušaje!!! Kaj veliš na to!!! Bum ti spekla i neki kolačič dobrodošlice...toliko sam još pokretna!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....razmisli, ponuda stoji....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:54:18   
Anoniman
fiona sad si me nasmijala user posted image  baš mi je to trebalo.hvala ti.budem razmislila,ti prvo rodi bebača a za ostalo čemo lako.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: iscjedak :(
28.10.2008 14:55:56   
FIONA
ajd da sam te ja nasmijala...kaj se tiče bebača nek ona ne žuri nikud meni kana još stoji na glavi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Pusa!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: iscjedak :(
31.10.2008 21:02:55   
darcy
Mislim da bi ti bilo najbolje da ipak odeš ginekologu. Meni je jednom, kad uopće nisam imala odnos s MM bio isto takav iscjedak točno za vrijeme ovulacije, ali ipak, ako ti se stalno mokri to bi ti moglo biti znak za neku spolnu infekciju. Zato mislim da ti nije dobro čekati nego da sve to lijepo središ i mirno spavaši ne urožavaš svoju rasplodnu karijeru.user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: iscjedak :(
1.11.2008 10:17:03   
Candy
Pričekati ću još nekoliko dana kad bih trebala dobiti,pa ćemo vidjeti što će biti...Iako,takav iscjedak sam imala samo taj dan kad sam to napisala,poslije je sve bilo ok...Tko zna,možda je to bila lažna uzbuna...Bila sam kod ginekologa početkom osmog mjeseca i bilo je sve u redu...
Hvala vam cure na savjetima user posted image ...

(Odgovor članu darcy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: iscjedak :(
1.11.2008 10:20:53   
Wukovarka
Hej macko!
Drzim fige da je sve ok....a i je...user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: iscjedak :(
1.11.2008 10:29:11   
Candy
Hej draga!
Hvala ti što misliš da je sve ok,nekak se odmah bolje osjećam user posted image ...
Ali,poučena prijašnjim iskustvima,već vidim svoju tužnu facu kad opet procurim user posted image ....
Dragi i ja smo odlučili,ako do Nove godine ne bude ništa,idemo doktoru da vidimo u čemu je problem...Ne znam kako ću to podnijeti,ali počela sam se psihički pripremati i za to user posted image ...
Ali o tome,kad za to dođe vrijeme...Daj Bože da do toga ni ne dođe user posted image ...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: iscjedak :(
1.11.2008 17:56:44   
darcy
Ja ti želim svu sreću. Čula sam za puno ljudi da baš onda kad su htjeli krenuti na pretrage da je žena zatrudnila. user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: iscjedak :(
2.11.2008 22:16:03   
Tsmee
Draga Candy, nije odlazak doktoru tako strašan... meni je čak psihički pomogao. Nakon dvije godine bezuspješnog pokušavanja i razočaranja iz mjeseca u mjesec gdje sam se cijelo vrijeme pitala "što krivo radim" (hahaha, koje bedaste misli user posted image ) i osjećala se potpuno bespomoćno, odlazak doktoru nekako mi je "vratio konce u ruke" i imala sam osjećaj da sam se pomakla s mrtve točke, da se ponovo krećem k svom cilju. I evo, prvi cilj ispunjen user posted image .

Zato, nemoj odlazak doktoru shvaćati kao poraz ili priznavanje vlastite nemoći, već upravo obratno kao pozitivan korak prema cilju.

Naravno, bez obzira,  ja ti od srca želim da se još ove godine veseliš svom plusiću. user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:12:06   
Candy
Eto mene opet s pitanjima user posted image ...
Ne razumijem zašto je ova tema na kraju zaključana,a na prvoj stranici mogu pisati odgovor user posted image ?
Nema veze,samo da ne otvaram ponovno istu temu...
Ovako...Jučer mi se pojavio iscjedak svijetlo smeđkaste boje...Opet sam se zbunila jer to mi se inače  ne događa...Bio je 15 dan ciklusa i pretpostavljam da još traje ovulacija...Danas to i dalje traje,ne baš jako kao jučer ali curi...
Da paničarim ili ne?user posted image


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:14:25   
tikica_69
Nazovi ginica pa pitaj...moze biti ovulacijski spotting, moze biti implantacija, moze biti puknuta cistica....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:21:55   
Lady3
Candy bez brige..i ja sam to imala kad smo išli na Patricka..ovulirala sam,imali odnos i isto to sam imala.i ostala trudna..Daj Bože da je to to..Jednostavno znala sam da je toaj iscjedak neki znak..pokušavali smo mjesecima da zatrudnim i nije nam baš išlo i paf taj mjesec test je pokazaouser posted image Držim ti fige dragauser posted image Ako nije jako ne brini se,ako si zabrinuta nazovi ginića..Sretno..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:31:47   
tikica_69
Onda Candy....u akciju


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:40:33   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Onda Candy....u akciju



Drage volje,ali što smo radili - radili smo user posted image ...
Znam da su nam plodni dani,zapravo najplodniji su ajmo reći prošli,ali sada apstiniramo...spremamo se za ponedjeljak user posted image ...
Lady,nitko sretniji od mene da je to to,ali ne želim polagati nadu jer ću se razočarati kao i bezbroj puta do sad user posted image ...Hvala ti draga user posted image ...Moram misliti pozitivno,nema druge...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:44:47   
Lady3
Candy ja nekako slutim da je to to..po tvom opisu i mome iskustvu mislim da je bebica tu..joj draga držim ti fige...dobro znam kako ti je..ali ne prepuštaj se očaju već budi pozitivna  ..misli na svoju mrvicu i da uskoro budeuser posted image user posted image samo za tebe draga  da vidiš da imaš razloga za borbu i veselje...Drž mi se,misliti ću na tebe u ponedjeljak..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:46:02   
tikica_69
Candy, dovoljno da 3 dana apstinencije...sam ti danas udri user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:51:16   
mariola
Candy, držimo fige.user posted image
Cure imam i ja jedno pitanje.
Često nakon odnosa npr. sex na veče a ujutro mi neki iscjedak-tekućina. Šta je to? Nije valjda da sperma cijela izađe van? ili?

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:53:56   
Kika83
candy držim fige da je to touser posted image  user posted image  user posted image
i u akcijuuser posted image
meni je danas 8 dc i mi krečemo u akciju danasuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:54:13   
Lady3
ako ne koristite zaštitu,neg on svrši unutra..da to je sperma,ne izađe sve odjednom.ja sam morala tokom dana imati dnevne uloške da mi upija..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:56:19   
Lady3
cure u akciju...izmorite muževe,nikud da odu van..svežite ih ako treba..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:57:58   
mariola
IZVORNA PORUKA: Lady3

ako ne koristite zaštitu,neg on svrši unutra..da to je sperma,ne izađe sve odjednom.ja sam morala tokom dana imati dnevne uloške da mi upija..


Ne koristimo,naravno. Da, i ja dnevni,nekad i dva promjenim. Jutros mi je malo samo izašlo, možda bude uspješno.
Jedna mi je prijateljica rekla da kad je nakon seksa cijelu noć držala noge u zraku i kad  sutradan ništa nije izašlo van,znala da je taj dan ostala trudna. I stvarno je.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 14:59:55   
Candy
IZVORNA PORUKA: mariola

Candy, držimo fige.user posted image
Cure imam i ja jedno pitanje.
Često nakon odnosa npr. sex na veče a ujutro mi neki iscjedak-tekućina. Šta je to? Nije valjda da sperma cijela izađe van? ili?


mariola,ne znam,ali i meni se to događalo i mislim da je to to...
Zato ja dižem nogice u zrak nakon odnosa barem pola sata user posted image ...
A i kažu cure da navodno pomaže pa ništa ne košta glumiti akrobata user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: iscjedak :(
12.2.2009 15:07:51   
Kika83
i ja držim noge u zraku svaki put ali do sad nije urodilo plodomuser posted image
možda baš ovaj put budeuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!