|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cista na mozgu fetusa :(
27.1.2012 20:53:49   
bUbAmAmmA
Pozdravčič.... Pišem iz Slovenije, jučer sam imala morfologiju, trudna sam 21t5d, sve je bilo u najljepšem redu, dok nismo došli do glavice mog malog sinčiča, naime, vidna je cista 8x7mm u jednom djelu mozga, cista horiodnog plexusa....naravno u momentu mi pao mrak na oči, bolje rečeno suze nisam mogla zadržati, ali moja ginekolginja mi rekla da to ne znači ništa opasno, da ne paničim, da to do 25t nestane samo od sebe, ali morat ču još na obširniji UZ u LJ, tamo če mi više o tome moči reči....Od jučer čitam gradivo o tome na netu, po forumima,... MOLIM VAS AKO IMA JOŠ KO ISKUSTVA SA TIME IL POZNAJE NEKOGA ŠTO JE IMAO, NEK MI JAVI, I KAKO SE ZAVRŠILO.... p.s. izvinite na mogučim greškama u tekstu user posted image ! Pozdravčič
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
27.1.2012 22:02:46   
drugasrecica
Nažalost ne znam ništa o tome, ali nadam se da će sve biti u redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu bUbAmAmmA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
27.1.2012 23:45:06   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: drugasrecica

Nažalost ne znam ništa o tome, ali nadam se da će sve biti u redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 8:27:20   
m600
ni ja nemam iskustva ali želim ti da sve bude u najboljem redu s bebicomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 9:52:20   
lilia
Ja znam jedan takav slučaj, isto su roditelji bili u strahu i na sljedećem pregledu se više ništa nije vidjelo. Cista je nestala. A doktor im je i sam rekao da će nestati.
Bit će sve u redu, vidjet ćeš.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 10:29:41   
bUbAmAmmA
Hvala svima na lijepim riječima i podrški user posted image .... Dosad sve što sam čitala, sve se završilo na kraju sa pozitivnim razultatom odnosno ciste su nestale, tako da sam malo više smirena, al opet dodatni UZ imam 14.2. pa se nadam samo dobrom...al do tad če biti dugaaaa user posted image ! p.s. neznam gdje ide Č a gdje Ć user posted image .... a nema ni veze, razumjemo se! Pozz trudnicama, mamicama....!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 10:31:06   
lilia
Smiri se i bit će sve u redu.
Dobrodošla.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu bUbAmAmmA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 12:11:44   
mala pcelica
sjećam se da je jedna od cura ovde na forumu isto pisala o tome (ne sjecam se koja) i da je dr rekao da ce se povuci,tako je i bilo povukla se do iduceg pregleda....sve ce biti ok nebrini user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 12:32:22   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 22:01:20   
Fever
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 22:44:08   
maryann01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
28.1.2012 22:50:15   
bUbAmAmmA
Hvala svima na podršci, samo mislim pozitivno, hvala!!!! javit ču vam 14.2. razultat! Hvala svima od srca <3 ! SAMO MISLIM NA SVOG SINČIČA!!!!

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
29.1.2012 9:43:36   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bUbAmAmmA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
29.1.2012 23:31:47   
modesty blaise
Draga želi da ti sve bude u najboljem redu i da nam 14.02. javiš sretnu vijest , tak da se svi skupa možemo radovati...
čuvaj tog svog malenog i pomazi ga( po bušici) malo i od nas....
sretnoooooo!!!

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
30.1.2012 9:54:58   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

sjećam se da je jedna od cura ovde na forumu isto pisala o tome (ne sjecam se koja) i da je dr rekao da ce se povuci,tako je i bilo povukla se do iduceg pregleda....sve ce biti ok nebrini user posted image


Baš sam ti to htjela napisati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
30.1.2012 20:55:45   
Bablica
bUbAmAmmA ništa se ne brini i nama su to vidjeli u istom tjednu trudnoće veličine 8x13 , radili amniocentezu i za 4 tj na pregledu nije se ništa vidjelo, ali aspolutno ništa kao da je nikad nije ni bilo. Pojeli smo se živi od razimšljanja dok smo 4 tj čekali rezultate i pregled i na kraju je sve uredno. Sad sm u 31 tt i za sad sve ok

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
1.2.2012 20:48:08   
malica
Mi smo imali iskustvo s dotičnom cistom. Na prvi pregled kada je mm uspio doći eto ciste i sve pokvarila. Dr. je rekao da ne mora biti ništa,ali i da može. Ako ju ne budu vidjeli na idućem pregledu onda je sve ok. Uglavnom, obzirom da su nam testovi probira (triple test) bili ok, onda su šanse da cista ukazuje na genetsku deformaciju vrlo male. Preventivno me poslao kardiologu koji je ultrazvukom (omanji space shuttle) provjerio srdašce i uvjerio nas da je sa srčekom sve u redu. Korelacija je slijedeća : cista može biti pokazatelj Down sindroma uglavnom je vezano i uz promjene na srcu pa ako se sve poklopi onda nije dobro. UZV srca je bio uredan i na slijedećem pregledu cista nije bilo. Moja curka sad ima 2 godine i 3 mjeseca i super je! Iako sam se uzrujavala, duboko u sebi sam osjećala da će sve biti u najboljem redu. Kasnije proučavanjem literature sam skužila da se te ciste vide samo u određenom periodu fetalnog razvoja, i ja kao i ti sam bila te sreće da su mi UZV pregledi pali taman u tom periodu. Držim palčeve da i s vama bude sve ok!!!!!!

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
1.2.2012 21:18:57   
bUbAmAmmA
*Bablica* *malica* hvala vam što se podjelile svoja iskustva samnom, svaki put kad pročitam pozitivan THE END smirenija sam i imam više volje, lakše ču izdržat do 14.2.! Do tad je sve bilo kako treba, svaki put kad imam pregled moja G pregleda moju bebicu, al sad na morfologiji ŠOK user posted image , nuhalni nabor sam imala jako dobare razultate, objasnila mi G da su super! toliko sam toga pročitala po netu, forumima....i sva iskustva što ste djelile samnom, LAKŠE MI JE! Samo razmišljam pozitivno, i znam da če bit 14.2. sve u najljepšem redu, da ču tu stranicu u svojoj knjigi života moč zatvorit.....! Da, samo se u nekom periodu pojave, a mi """ sretnice""" baš tada se našle na UZ, al opet bolje da su nam rekli i poslali dalje....HVALA VAM PUNO ZA LIJEPE RIJEČI I ŠTO SE DJELILE ISKUSTVA SAMNOM, BIG HUG za sve! 14.2. javim razultat, pozitivan naravno user posted image !!! pozdravčič

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
14.2.2012 21:08:52   
bUbAmAmmA
Pozdravčič svima!

Kao što sam obečala da ču podjelit što sam danas saznala na UZ, pa da podjelim.....

Cista je još tu user posted image to je loša vijest, no ima i dobra, smanjiva se user posted image sad je "samo" 5x5.5mm....Danas mi je doktor u LJ objasnijo sve o tome, kako nastaju, zbog čega nastaju....i da on svojim pacijanticama to uopšte ne govori, kad odkrije, pogotovo ako je samo jedna ( kao kod mene ) i ako su ostali nalazi dobri ( pregledao je moje nalaze, nuhalni nabor, i kaže da su mi vrhunski ) , mog je sinčiča pregledao od-do, jedno 15min je trajao UZ, rekao mi da ne mislim više o tome, da se cista očigledno povlači, i da nema razloga za brige, da mi to moja G nije trebala ni govorit jer mi je uzela 18 dana života, mada ja nemislim baš tako, ako jih je več vidjela nek mi je rekla, jeste da sam bila srušena, al opet me poslala dalje na istrage, dragi mi je to jer vidim da nisam samo broj več čovjek, jer danas je to kod doktora več teško postiči.....! Eto bolje sam, puno bolje, al opet ne sasvim jer nije još kraj "more" al ide na bolje, i što me je danas G pomirijo da je sa mojim sinčičem sve u najljepšem redu ( aaaa nema ništa lijepeg od zdravog dijeteta user posted image ) !!!!

SORRY na mogučim greškama u textu......user posted image POZDRAVČIČ svimaaaaa user posted image !

(Odgovor članu bUbAmAmmA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
14.2.2012 21:12:31   
BUMBI
Super što se smanjujeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bUbAmAmmA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
14.2.2012 22:34:57   
maryann01

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Super što se smanjujeuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
15.2.2012 14:31:44   
Zvonki
Odlična vijest! user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
15.2.2012 14:56:49   
Bablica
eto vidiš da je sve kako treba! user posted image user posted image sad će svaki put bit sve manje i manje

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Cista na mozgu fetusa :(
15.2.2012 15:51:40   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Odlična vijest! user posted image



_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!