|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upala bubrega u trudnoći !!
18.2.2012 12:44:20   
Dacana
Drage trudnice,mame ili one što to žele postati...
Eto mene sa problemom...
Zanimaju me vaša iskustva ili možda neka mišljenja o upali bubrega u trudnoći...
U 25. sam tjedu trudnoće i prošli tjedan sam završila na hitnoj radi jakih bolova u trbuhu...
Ustanovili su mi upalu bubrega...Ležim već tjedan dana,luda sam jer nemogu van malo prošetat (prelijepo je vrijeme vani,a i jako mi godi šetnja)...Pijem taj uvin-h čaj i antibiotike koji mi je ginekolog preporučio...al sada se osjećam puno puno bolje,ugl gin.mi je reko da ovaj tjedan odmaram kod kuće,pa bi htjela saznati malo bolje o tome...

Hvala unaprijeeed !!! user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
18.2.2012 12:52:46   
natalijax
taj problem je imala i moja frendica isto se žalila na bolove,i završila u bolnici,pa je morala isto odmarat

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
18.2.2012 16:55:32   
beba 2
Ja na svu sreću nisam imala upalu bubrega, ali sam s 19 tt  završila u bolnici zbog urinoinfekcije, koja je bila popraćena bolovima u donjem djelu trbuha i smeđim iscjetkom, prvo 10 dana primala intravenozno antib. i još tjedan dana doma pila novacef i hektolitre tekućine, a najviše čaja od brusnice i smirilo se... moj savjet je slušaj dr. i probaj piti čaj od brusnice umjesto uvinog, jer kažu da u trudnoći i nije baš preporučljivo piti uvin, ali nikako i jedan i drugi, nego ili ili....a opet ako ti je dr preporučio uvin zanemari moj komentar...e da i meni je dr savjetovao što više jogurta osobito onih koji imaju lgg...držim fige....

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
18.2.2012 17:08:58   
Dacana
Da da,čula sam da čaj od brusnice puno pomaže oko mokraće...
Budem ja kupila taj čaj,samo da to prođe...
Hvala na savjetu... :D :D :D

(Odgovor članu beba 2)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
18.2.2012 21:08:55   
.dada.
Ja sam imala prvo upalu pa sam otišla kod dokice zbog jakih bolova,na kraju sam završila sa pijeskom u bubrezima... I,dobila sam nekakve kapsulice na bazi maslinova ulja,pila puno čaja od brusnice,tekučine i prošlo mi je.A,nešto sam čula da trudnice ne smiju piti uvin h čajuser posted image .Ja ga nisam pila.

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
19.2.2012 11:49:02   
Dacana
Ahaa...pa reko mi je gin. da to pijem
Prije mjesec il možda 2 mj sam imala upalu mjehura,pa sam opet morala pit taj čaj...
Sad sam dost zabrinuta,dali da pijem taj uvin-h ili čaj od brusnice...neznam ni sama
Morat ću ga opet pitat...user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Upala bubrega u trudnoći !!
20.2.2012 9:12:06   
beba 2
čuj najbolje je pitati dr, a opet ja bih se prije odlučila za brusnicu, jer kažem i ja sam čula da uvin nije preporučljiv u trudnoći, a čaj od brusnice možeš vrlo lako skuhati i od suhih plodova brusnice tako da u jednu litru vode navečer namočiš 1. jušnu žlicu suhe brusnice i ujutro pustiš da prokuha oko 5. min i ja si tako pripremljen čaj stavim u termosicu i pijem kroz cijeli dan ili imaš od enciana čaj od brusnice koji košta negdje oko 40 kn i pije se mislim tri puta dnevno...

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!