|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bazeni i dječica
7.2.2011 9:29:34   
fiumanka
Imamo velikih problema jer bi MM, naša curica i ja napokon na teško zasluženi odmor ali nikako da nađemo nešto u čemu bi i naša kćer uživala,pa smo na kraju odlučili da bi najbolje bilo da odemo u neke toplice/terme. Zanima me dal mi netko može preporučiti neke koje su primjerene za djecu od 2 godine, znači da imaju nekakav unutarnji bazen za dječicu i neke sadržaje primjerene za njih? HITNOĆA mi je jer je put planiran za prvi vikend 3.mj!!!!Sve sam terme ispreskakala ali smatram da mi najbolji savjet mogu dati mame koje su bile i vidjele!A druga stvar koja me zanima je utjecaj termalnih voda i klora na naša mala bića??????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 9:32:31   
pepeljuga
Evo mi bas juce bili u Cateskim toplicama,decki odusevljeni,ima ful sadrzaja za djecu a prvi put smo bili kad je mlađi bio beba od 5 miseci a stariji imao 2 godine. Ja bi preporucila user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 10:55:27   
mlada mama
vidjela sam pepeljugine slike i vidim da im je stvarno bilo super, i mene su oduševile slike tako da ti i ja preporučamuser posted image


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 11:29:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu fiumanka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 14:37:36   
fiumanka
Mi smo i dalje jako neodlučni jer nam je to jedini odmor unazad par godina a i nećemo tako skoro na sljedeći pa ne želimo fulati i otići u terme gdje nam maloj neće biti dobro a na netu i u brošurama nisu baš opširni što se tiče dječjeg sadržajauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 14:40:46   
modesty blaise
čatež...definitivno

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 15:01:48   
CallamityJane
Predobra ideja za kako provesti vikend user posted image
Moracu i ja da malo pronjuskam oko mene ovde sta imauser posted image
i OT pepic slike su predobre  a malisani otkidaju user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bazeni i dječica
7.2.2011 15:13:03   
diba
Mi idemo u Terme Jezerčica jer ne možemo s djecom preko granice.

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bazeni i dječica
8.2.2011 0:42:16   
lilia
Moj muž i ja obožavamo toplice i bili smo u Terme Olimija (predobro ako se želiš opustiti sama sa mužićem, imaju najveći svijet sauna u Slo a bazeni im baš nisu nešto), za djecu ne preporučam iako je priroda prekrasna.
Tuheljske zaobilazite u širokom luku.
Terme Čatež idealne za djecu, imaju stvarno masu sadržaja i hrana u hotelu je odlična. Još da ja ljeto pa da možete na vanjske bazene ali svejedno ćete uživati. Toplo preporučam.
Ne odsjedajte u hotelu Čatež jer tamo obično odsjedaju ljudi koji su nepokretni i u kolicima pa baš i nije prizor (tako je nama savjetovala recepcionerka).
Mi smo bili u hotel Toplice i stvarno je super i povezan je tunelom sa termama pa možete i u ogrtaču.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bazeni i dječica
8.2.2011 20:37:33   
malica
Ja prezadovoljna Tuheljskim, al radnim danom kad nije gužva i nešto je interesantnije za djecu kad su otvoreni vanjski bazeni. Frendica mi bila u sv. Martinu na Muri i prezadovoljni su, išli su sa malenim kad je bio cca 10 mjeseci star. U Čatežu koliko čujem je super za klince, nismo bili jer nikako uhvatit vremena. A što se tiče klora, samo pazi da se otušira navečer prije spavanja i namaži je mlijekom da joj se koža ne posuši.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bazeni i dječica
8.2.2011 22:37:28   
fiumanka
Hvala cure moje drage na odgovorima!!! Žao mi je samo što se nisam ranije uključila na forum; život bi mi bio jednostavnijiuser posted image  Javim vam što smo MM i ja odlučili na vjećanju. Jedno je sigurno- u toplice idemo a sada još treba donijeti odluku. U svakom slučaju puno ste pomogle.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bazeni i dječica
16.2.2011 13:53:41   
fiumanka
user posted image  Juuupiiii!!!! Odluka je pala. Idemo u terme Tuhelj, pa jedan dan na kupanje u terme Olimia!!!!

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bazeni i dječica
7.3.2011 19:10:53   
fiumanka
Bili smo za vikend u termama Tuhelj i prezadovoljni smo.Osoblje za svaku pohvalu,hrana odlična,bazeni taman za našu curicu...Bilo nam je odlično!

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bazeni i dječica
7.3.2011 19:12:09   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bazeni i dječica
7.3.2011 19:12:48   
modesty blaise
a mi smo alergični na kloruser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bazeni i dječica
7.3.2011 19:17:11   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!