|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ako vam se dogodi vanmaternična trudnoća
25.9.2007 21:50:27   
bonbona
Prije dvije i pol godine imala sam vanmaterničnu trudnoču. Bila sam prvi put trudna! Kad sam saznala bila sam jako razočarana jer je to trebala biti naša prva bebica, ali nažalost te godine nismo je dobili.

Nakon operacije bila sam jako razočarnauser posted image user posted image zašto se je to desilo baš meni i kako to da je došlo do toga. Trebalo mi je dosta vremena da se složim s tim.  Bojala sam se da neču moči više zatrudnjeti ali ipak mi se je naklonila sreča i prije godinu dana dobili smo jednu malu bebicu!user posted image

Zašto pišem - zato da vam drage djevojke i žene da vam kažem da i ako vam se desi nešto slično ne smijete gubiti nadu !
Kažu d a iza kiše uvijek dođe sunce i istina je!!


< Poruku je uredio Renata RR -- 7.11.2008 20:36:13 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ako vam se desi vanmaternična trudnoča
25.11.2007 12:23:52   
uciteljica
Proživjela sam istu priču ovo ljeto. Sad se borim sa sličnim pitanjima kao i ti. Prošlo  je 4 mjeseca od kada sam izgubila svoju točkicu(kako sam od milja zvala svoju trudoću). Sad ponovno počinjemo raditi na našoj bebici. Nadam se da ću na proljeće imati one silno željne plusiće na testu za trudnoću.user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

curica-IME
anaxx

samo su dva u užem izboru:

RINA (20%)

LEONA (80%)


Broj svih glasova: 151

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!