|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:06:19   
tikica_69
Uz menstruaciju je povezano dosta mitova i zabrana što ih djevojke, ali i dečki slušaju cijeli život i koje su se ukorijenile u našu svijest. Za vrijeme menstruacije žena se navodno ne bi trebala kupati i prati kosu, a nekada su u tom razdoblju morale ostajati kod kuće, jer se smatralo kako je menstrualna krv opasna i treba je izbjegavati. Iako se danas sve to smatra beznačajnim praznovjericama, mnogi parovi još uvijek izbjegavaju seks za vrijeme menstruacije, jer nisu baš sigurni postoje li neki opravdani razlozi za suzdržavanje u tim danima. A neki naprosto ne podnose krv i pri pomisli na seks na krvavim plahtama jednostavno im pada mrak na oči. No može li doista seks za vrijeme menstruacije za ženu i njenog partnera biti opasan ili je to još jedan od mitova vezanih uz mjesečnicu svake žene?
Ako ne podnosite pogled na krv, možete se zadovoljiti i na neki drugi način. Možete pokušati s uzajamnom masturbacijom i također s analnim seksom, pri čemu ćete izbjeći krvavo iskustvo. A ako ste među onima što ih malo krvi tijekom seksa ne smeta, možete odahnuti. Seks za vrijeme menstruacije naime nije ništa opasniji od onoga za „suhih“ dana. Upravo suprotno, seks i orgazam opuštaju mišiće, što blagotvorno utječe na ženu ako ima menstrualne bolove. Penetracija će biti bitno lakša jer je rodnica dodatno navlažena krvlju, a žena zbog nabreklosti rodnice i klitorisa doživi izuzetno intenzivan orgazam. Unatoč tim blagotvornim učincima ne smijete zaboraviti na sigurnost. Ako se seksate s nepoznatom osobom, u svakom je slučaju preporučljiva zaštita od spolno prenosivih bolesti čak i ako nema menstruaciju, a inače nema nikakvih dokaza da bi se za vrijeme menstruacije spolne bolesti mogle prenositi u većoj mjeri. Niti žena za vrijeme menstruacije nije podložnija za bolesti nego inače, no ipak ne treba zaboraviti na zaštitu. Ona je potrebna prije svega kako biste se zaštitili od bolesti i dakako i od neželjene trudnoće. Naime, pogrešno se smatra da tijekom menstruacije žena ne može zanijeti, zato se radije zaštitite na odgovarajući način nego da rizikirate. A inače se tijekom seksa u danima menstruacije možete ponašati isto kao inače.

I oralni seks je za vrijeme menstruacije potpuno izvediv i – nećete vjerovati – može biti potpuno čist. Prije nego se muškarac spusti među njene noge, neka si žena pod tekućom vodom lagano opere ulaz u rodnicu i umetne tampon. On će upiti skoro svu menstrualnu krv, s kojom muškarac tijekom oralnog zadovoljavanja svoje drage neće imati nikakvog posla. No nije najpreporučljivije umetati jezik u njenu vaginu ako u potpunosti želite izbjeći krv. Vrlo je učinkovita i diafragma, koja djeluje kao brana maternice i tako spriječava istjecanje krvi. Možete koristiti i primjerice menstruacijsku čašicu, koja također zadrži krv. A ako odaberete tampon, nikako ga nemojte zaboraviti izvaditi prije spolnog odnosa, jer se može dogoditi da umjesto seksualnog tetošenja žurite ginekologu kako bi potražio izgubljeni tampon. Jednako tako morate prije seksa odstraniti i menstruacijsku čašicu koja je namijenjena samo za zadržavanje krvi i zato nije prikladna za vaginalni spolni odnos.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:07:33   
Lady3
dok imam mengu ni blizu mene..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:08:52   
tikica_69
MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:14:29   
dominik
 
IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image slazem se

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:52:43   
Kika83
ma nema šanse,odvratno mi je to

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 13:55:04   
ninolina
MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image

potpisujemouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 14:08:41   
ejmama
Mi smo znali kad je već pri kraju.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 16:14:17   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image



Tako sam jedino uspjela ostati trudna

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 16:23:01   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image


također

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 16:26:23   
ivanaa
za vrijeme menge postoji jedino estetski problem..ko voli nek izvoli,mene ne smeta

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 16:28:55   
lendi
[

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno 

hahahahaha a jesi me nasmijala....  istina, moj muž bi se složio odmah ali ja nebi bar prva dva dana...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 17:08:36   
zaba
mm i tikičin m misle isto,prva 2 dana ni ja nebi,al poslije me uopće ne smeta.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
2.4.2009 19:22:55   
m600
ako nam dođe jaka želja nije bitno je li vještica kod mene ili ne..mm to ne smetauser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
4.4.2009 12:16:58   
božica
MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image
user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:33:45   
pufna*
IZVORNA PORUKA: m600

ako nam dođe jaka želja nije bitno je li vještica kod mene ili ne..mm to ne smetauser posted image


user posted image

danas mi je treci dan, vec sam luda od zelje. muzek je citav dan na terenu i smisljam kako da ga/nas opustim kad dode domeka (jest da ce doc u ponoc).. veceras ce netko ucinit prometni prekrsaj. user posted image
daklem, moguca je trudnoca i za vrijeme menge. ebes mene neinformiranu
user posted image
mozda ipak necem trebat maby baby, koji btw ne drze kod nas po ljekarnama. samo po narudžbi. ccc.

jedva cekam da dode da skocim na njega....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:40:34   
mali_macic
meni isto ne smeta, mozda ne bas prvi i drugi dan ali inace sam jako napaljena tjekom mensisa, momu muzu takodjer ne smeta. a sto se tice krvi mi imamo jedan crni rucnik kojeg stavljamo na krevet tako kad curi ne curi po plahti i nakon seks taj rucnik ide na pranje a mi na zajednicko tusiranje.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:44:40   
pufna*
tak i mi, uvijek rucnik 'podase' i glancaj mishko! user posted image user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:46:43   
twitty
IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image

svaka mu cast! potpisujem!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:48:07   
mala pcelica
a mogu se strpiti tih 5-6 dana pa poslje imam 25 dana da se jašim nemoram baš i tada....user posted image

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:50:22   
Zvonki
Zašto ne? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
29.4.2009 22:56:15   
pufna*
kad mi se zakeksa, ne biram:) a njemu ne predstavlja nikakvu neugodu. i mi odošemo u crvenilo:)

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
30.4.2009 7:44:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pufna*)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
30.4.2009 9:28:44   
pufna*
IZVORNA PORUKA: tikica_69

seks i orgazam opuštaju mišiće, što blagotvorno utječe na ženu ako ima menstrualne bolove. Penetracija će biti bitno lakša jer je rodnica dodatno navlažena krvlju, a žena zbog nabreklosti rodnice i klitorisa doživi izuzetno intenzivan orgazam.




i ja sam nekoliko puta krenula u keksanje s standardnim menstrualnim bolovima, al tocno kao sto pise, sve se nekako opusti, i puno mi je intenzivniji orgazam. i da dodam da sam se par puta prasplakala :S

jos da kazem, sto se tice oralnog dijela - to ipak nebih.


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
30.4.2009 10:02:54   
mama mery

IZVORNA PORUKA: pufna*

tak i mi, uvijek rucnik 'podase' i glancaj mishko! user posted image user posted image





tako i mi i udri dragiuser posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije
30.4.2009 10:04:38   
m600
IZVORNA PORUKA: pufna*

kad mi se zakeksa, ne biram:) a njemu ne predstavlja nikakvu neugodu. i mi odošemo u crvenilo:)


i mi istouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!