|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trbuh
4.6.2011 16:15:33   
uspavana
imam pitanje..meni je trbuh prije zahvata koji su mi radili bio tvrd i to mi je bilo normalno...od poslije zahvata sam puno bolje trbuh je mekan, ali nije stalno.. zna mi se stvrdnut na minutu-dvije, ali bez ikakvih bolova.
Jel moguće da to radi maternica i da se širi...naravno kad nisu bebe u pokretu pa one zatvrdnu trbuh od svojih ezgibicija i sinkroniziranog plivanja user posted image

inače se osjećam ok, nemam nikakvih bolova niti ničeg drugog... zato mi je i teško ležati u bolnici, jer bi isto tako mogla i doma...
pijem dva put dnevno kapsulu i to je to..
i puno bi bolje jela i odmorila doma nego na bolničkom krevetu u tuđem gradu....

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 16:22:33 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trbuh
4.6.2011 16:18:21   
Zvonki
Ja se sjećam da je i meni trbuh bio u pojedinim trenucima tvrd user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trbuh
4.6.2011 16:22:15   
uspavana
naglašavam ja to doktorima na viziti uvijek, i nemaju ni oni komentar na to.
pa se nadam da je to onda ok... kad nema bolova

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trbuh
4.6.2011 16:37:59   
lidac0605
mene su u zadnjoj trudnoći doslovno pokopale te BH kontrakcije (to ti je to-trbuh tvrd,a ne boli),imala sam ih od 20.tjedna nadalje,od 32.tjedna su postajale i bolne,pred kraj su već fakat bolile user posted image ...katastrofa!
Bitno da su nepravilne i da se ne pojačavaju u intenzitetu...Drž se!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trbuh
4.6.2011 16:41:16   
mišica 666
ja vjerujem da se tijelo samo priprema na veliko finale. nekima to počima ranije nekima kasnije nekima nikako. meni u 1. trudnoći nije uopće bilo toga a u 2. sam mislila da ću rodit 2 miseca prije kolko me često to vatalo. uglavnom reci doktorima ali mislim da je to ok. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trbuh
5.6.2011 8:27:21   
Točkica28
Ja mislim da to nije ništa, ja na to baš nisam obraćala pažnju, znam da kad sam ležala u bolnici je cimerici bilo tako kao i tebi, ali nitko nije baš obadivao na to od doktora.

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trbuh
5.6.2011 9:54:57   
Indy
to je normalno, neznam jel su to BHkontrakcije ili se to dogadja zbog sirenja maternice, polozaja djeteta.. dok ne boli uredu je, meni se to cesto dogadja jos od 18tj.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trbuh
5.6.2011 10:11:02   
Juanita
meni se isto i u prvoj i u drugoj T od ranih tjedana to javlja i uvijek bi mi gin rekao da je to normalno

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trbuh
5.6.2011 11:23:02   
mm1209
i meni...ali najviše ujutro, onda brzo popusti pa tako par puta, a kasnije tokom dana je sve ok

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trbuh
5.6.2011 11:46:00   
Juanita
mene češće popodne ja sam to nekako vezivala kako ujutro budem aktivnija pa kad se popodne opustim da počnu user posted image

znaju biti nezgodni ponekad....

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: trbuh
5.6.2011 13:55:29   
Anoniman
BH kontrakcije, to ti je normalno. user posted image

(Odgovor članu Juanita)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: trbuh
5.6.2011 14:35:27   
lavica81
imala ih i ja, negdje od 24 tjedna, kako je trudnoća odmicala znale su postat gadne

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: trbuh
5.6.2011 23:39:10   
ELENA35
i puno bi bolje jela i odmorila doma nego na bolničkom krevetu



to me podsjetilo na mene..borba za bolji krevet kako god bi koju rodilju ispratila kući kroz mjesec dana ležanja i čekanjauser posted image

To se meni događalo na ctg-u,znalo je biti i pomalo neugodno pred kraj..ja sam došla u bolnicu u 37.tjednu,pa su bebe bile veće a prostora malo,možda su i nogomet igraliuser posted image ..

Mislim često na tebe i tvoje bebice,znam da ti je teško,ali izdrži..
Bebe trebaju mjesta pa se možda okreću i premještaju..nije lako imati u bušici dvije bebiceuser posted image ..Zato ti se možda to i događa,uz kontrakcije koje curke spominju..
Drži se i bori se za udobniji krevetuser posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!