|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svadbe
5.1.2009 22:13:00   
anne
Kako vam je izgledala svadba?
Jeste li bili na nekoj neuobičajnoj?

Večina ne kojima sam bila su bile klasične (večera u sali uz glazbu i ples).
Jedna prijateljica se vjenčala u svom dvorištu uz šumu (živi u Maksimiru). Tamo su bili stolci i stolovi, naručili su catering, bio je švedski stol. Na svakom stolu je bio jednokratni fotić i svi smo se slikali. Bilo je orginalno i jako lijepo uređeno. Frend je napravio drvenu sjenicu za obred, sve je bilo puno svježeg cvijeća. Predivno.

Drugo vjenčanje je bilo između Židova i kršćanke - tako da je i obred bio mješavina. Vjenčao ih je rabin, a svadba je bila u hotelu sa pogledom na more.

Naša svadba je bila na Jarunu u kanu klubu - na lijepom, izoliranom mjestu. Roštiljali smo, bilo nas je 50 zbilja bliskih prijatelja i dio rodbine. Jedino što bi mjenjala je da smo uzei nekog da nas poslužuje da se i moja rodbina sjedne i uživa.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svadbe
5.1.2009 22:19:31   
božica
imali smo u restoranu uz d.j-a
i one man band (stric od mm)
bilo nas je 60 od toga 40 mladih i baš nam je bila vesela svadba bez narodnjaka
svi su bili opušteni
tulum svadba


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svadbe
5.1.2009 22:32:31   
njanja
sami mm i ja na grčkom otoku Santoriniju....uz prisustvo matičara, grčkih kumova i s pogledom na vulkanske otoke.....nezaboravno i prekrasno....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svadbe
5.1.2009 22:34:36   
božica
njanja stvarno prekrasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svadbe
5.1.2009 22:37:24   
njanja
hvala božita

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svadbe
8.2.2009 0:19:19   
dominik
trebalo je biti klasika...ispalo skroz "neobicno"...
- dva dana prije svadbe mm otvarao prsute i zavrsio u draskovicevoj na sivanju prsta desne ruke (svatko ko mu je cestitao dobio je j...pm)
- ja sam bila u 9.mj trudnoce, do crkve smo isli u nasem cliu, mm vozio ja suvozac (jedva uslauser posted image ), kisa je padala pa je aranzman bio u autu na "kokpitu" a muz alergican na pelud zaboravio popiti tablete,
- dosli u crkvu i na vratima sa svecenikom pocinje razgovor, veli svecenik meni je ovo prvi puta, kaze mm i nama je, i da cemo krenuti a vice kuma nema ti roditelja, izgubili se putem user posted image kako je sve kasnilo nismo se stigli ni slikat jer su one bakice pocele ulazit na subotnju misu user posted image
- dolazimo pred restoran he he prvo mi je sogor trebao donijeti balone sa helijem i donio ih je ali u jednom velikom cvoru pa su ostali kod vrata (a trebali ici na stolove)
- prvi ples je kasnio jer je moja kuma "spasavala" tatu koji je dobio napad epilepsije
- posto smo veceru imali u restoranu di muz radi, osoblje se napilo zajedno sa gazdom user posted image pa je bilo veselo, na svedski stol je netko i zviznuo
- zbog nevremena nestalo struje 3 puta
- vinski gulas koji je bio napravljen vrhunski (sa divljaci i tako..) nije izasao jer smo zaboravili na njega

svaka iole normalna mlada bi poludila, ali ... kad prepricavam svadbu pred ljudima koji su bili na svadbi pola (pa i manje) toga su tek registrirali...zelim reci da je bitno da nitko ne gubi glavu i da je klopa dobra user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svadbe
9.2.2009 12:03:22   
Indy
Ja sam imala klasičnu svadbu u restoranu uz bend. Taj dan se spustila magla, tako da su nam slike ispale super, ja i mm uz magloviti Dunav.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svadbe
9.2.2009 12:46:18   
ejmama
nas je bilo 20 i bilo nam je odlično. Večeru smo imali u Istri gdje smo i svi spavali i to u kamenim kažunima. ujutro smo imali doručak i išli malo na jahanje jer je tamo neka vrsta agroturizma. Svi su bili oduševljeni, a najviše mi je drago što smo mm i ja zadovoljni.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!