|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stara kilaža
1.12.2008 9:42:08   
anne
Jeste li se vratile na staru kilažu?
Ja sam sa Samuelom čak 1kg u minusu. Ostale su mi još 2kg viška od Petre. Možda i to skinem kad MM ode u Vijetnam.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 10:02:44   
tonkica
Ja sam se bila super popravila, bila sam na +2 k, da bi sad nakon skoro 5 mjeseci odjednom došla na +5. user posted image
Trebam se manje družit sa slatkim i ne grickat čips navečer sa mm uz telku.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 10:09:06   
Ruža
I ja sam se super poporavilauser posted image . Sa  0 na +2, ako ne i tri.user posted image
Imali smo istu ovakvu temu već, evo je ovdje : http://www.ringeraja.hr/forum/%22stara%22_kila%C5%BEa%3F/m_54879/tm.htm

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 10:39:22   
Puli
he he

i ja sam se u jednoj fazi bila popravila user posted image

sa plus pet

na plus osam

a sad sam negdje na plus četiri


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 13:07:06   
Dajana
Ja sam odmah nakon poroda počela lijepo gubiti kile a onda odjednom valjda kako sam više počela jesti +3, i tako skroz do ljeta. A onda sam na moru malo smanjila s jelom i izgubila kilu, nakon povratka čudom se istopile još 3. Eto tako da sam se tek nakon više od godinu dana nakon poroda vratila na predporođajnu težinu.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 13:07:09   
spužvasta
da,da,da.......bila sam tako sretna kad sam vidla da su se sve kile istopile nakon poroda jako brzo......ko puran sam se šepurila.......a onda odjednom-HOP-ajmo kilice opet gore!  sad sam u plusu  nekih 3-4kg,a kad slistim ovaj sladoled od karamele i čokolade mislim da ću bit još 2kg  gore... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 21:22:23   
svegra
u plusu 5 kg ali sam prije dva mjeseca krenula na aerobik i nadam se da ću skinuti ovu stomačinu.grozno grrrrrrrrrrr kad sjednem sve se preklopiuser posted image

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stara kilaža
1.12.2008 21:38:13   
njanja
...trenutno mi je san.....u veliiikom sam plusu i jedva čekam počet s vježbanjem

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stara kilaža
2.12.2008 22:03:27   
dami
Polako ali sigurno vraćam se na staru kilažu, ljubomorna sam na one koje šetaju bebu staru mjesec dana a trbuha niotkud!?user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stara kilaža
2.12.2008 22:08:49   
lelo
IZVORNA PORUKA: dami

Polako ali sigurno vraćam se na staru kilažu, ljubomorna sam na one koje šetaju bebu staru mjesec dana a trbuha niotkud!?user posted image
slažem se sa tobom dami.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stara kilaža
2.12.2008 22:24:21   
mališa
meni se trbuh nakon mjesec dana vratio u normalu,nikada nisam bila sklona debljanju u trbuhu ali sam dobila jastuk poviše stražnjice i normalno bokove
ostalo mi je još +4 kg mada dosta ljudi kaže da sam mršavija nego prije poroda.Raspored je sada drugčiji povečao mi se grudni koš pa nekako to izgleda skladnije. Inače grudni koš mi se povečao u obujmu za deset centimetara

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stara kilaža
16.2.2009 22:14:53   
Wukovarka
8 dana od poroda imam +3 kilice...

Nadam se da ne budu krenule prema gore user posted image

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!